Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je momak samo odigrao sinoc...a Malouda ga hladno povrijedi

    Comment


    • Krasno , Portugal , znao sam , bio sam ubijedjen 1000000 % da cemo njih izvuci , kakvi maleri , ja stvarno ne mogu da vjerujem , fuj !

      Ispadnemo zbog retardiranog Platinia i dobijemo ubjedljivo najtezu repku , e pa stvarno ne mogu da vjerujem .
      Last edited by Dale; 13-10-11, 12:21.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Turska-Hrvatska
        Estonija-Irska
        Ceska-Crna Gora
        Bosna i Hercegovina-Portugal

        Odlicno smo prosli,jos revans u PG,imamo veliku,istorijsku sansu.
        Kako mi je zao Bosne,opet Portugal,a raspali par Estonija-Irska
        sigpic

        Comment


        • Fuj ogadio mi se fudbal.

          Ne moramo nikad otici nigdje,nek pravi UEFA takmicenje po svojoj mjeri,najbolje da pozivnice prave ne moraju se ove kvalifikacije ni igrati.

          MAFIA!

          Nema veze,mi smo ponosni na nase igrace,Zenica ce da gori,a i u Lisabonu ima da pakao napravimo pa nek ispadnemo ali skupo cemo prodati svoju kozu.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Estonija-Irska je namjesteno,ma daj,ovo nema nigdje!
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • tesko da ce bih proci, opet najtezeg dobili... navijo sam za hrv-bih, pa da bih prodje, al ovako mi izgleda da niko od nasih suseda nece videti ep...

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Turska-Hrvatska
                Estonija-Irska
                Ceska-Crna Gora
                Bosna i Hercegovina-Portugal

                Odlicno smo prosli,jos revans u PG,imamo veliku,istorijsku sansu.
                Kako mi je zao Bosne,opet Portugal,a raspali par Estonija-Irska

                Republika Irska uopste nije raspala,u barazu za svetsko su nadigrali francuze,ali su pokradeni,isto kao i Bosna sada.Cvrsta ekipa koja zna sta hoce.
                Bosna stvarno nije imala srece,ali ne mora ovo nista da znaci.Portugal nije sto je bio,a bosanci sa Dzekom mogu iznenaditi.
                Crna Gora ima istorijski sansu stvarno,pitanje kad ce im se ovako opet poklopiti,mada ni Ceska nije toliko bas losa...

                Turci i hrvati ce da se ceraju jos vise zbog onoga na Euru 2008 i defintivno najzanimljiviji mec.

                Comment


                • Ma nije Irska losa ali bi BiH njih prosla,ubijedjen sam u to,a Portugalu je mogla Estonija ;)
                  No,BiH je sad jaca nego u kvalifikacijama za SP,pokazali su da mogu sa svima da igraju i da su strasno jaki nema predaje unaprijed,samo sto se velesile guraju,Uefa je to.
                  Ceska nije ni blijeda sijenka nekadasnje reprezentacije i ovo je velika sansa,nas napad je masu jaci i na tu kartu treba ici.Normalno favoriti su i vjerujem da su oni prezadovoljni zrijebom i da se sad slavi kod njih,sto nam odgovara
                  sigpic

                  Comment


                  • Platini dabogda dogodine gledao njega na EP:



                    umjesto njega



                    Odsad pocinjem vjerovati u Budu mozda nam on donese srecu.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • sad video sudjenja na fra-bih, pa ono je bila kataklizma :ajme:
                      ircima se sada vratilo za ono svetsko sp, tako da treba oceikvati da ce tek za 2 godine basancima da se vrati ovo za vrancuze...

                      Comment


                      • Uefa je mafija ljudi ej..ko to nije skapirao,jos je jaaako mladi i zelen!
                        dakle,Cesi!Odlicno,moda bolje nego Irci!Cesi da se razumijemo nisu neki,i mislim da je realno da i tu stepenicu prskocimo tim prije sto se revans igra u Pg!Zadovoljan sam i occekujem slavlje!
                        Zao mi Bosne,ali vjerujem da mogu da razocaraju cijelu Portugaliju!Napred Bosanci!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • BiH je trenutno bolja reprezentacija i od Francuske i od Portugala. Fudbalski gledano sanse su im odlicne. Malo sire gledano, ne tako velike. Morace da ih oduce od fudbala i dobiju 11 na 14. Francuzima to nisu uradili i nisu otisli dalje. Platini i ekipica su videli da su sposobni da igraju sa svima, da imaju kvalitet, karakter, pobednicki mentalitet. Nisam hteo ovde da mracim ali sam bio 99% siguran da ce opet izvuci Portugal. Mafija je cudo stvarno. Nadam se da ce se dobro spremiti i da ih gaze odmah kuci.

                          Turci prolaze Hrvate, Hidink sad ima reprezentaciju koju sudije nece krasti kao prosli put, cak bi moglo i suprotno da bude. Sad tek krece sa svojom taktikom.

                          Irci bi trebalo da prodju a Ceska-CG ce biti bas neizvesno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ali ljudi meni je najsmijesnije sto prije 20 dana Platini se zali i govori da se pod hitno smanji namjestanje utakmica . Pa ti si najveci lopov i prevarant stoko jedna odvratna !
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Kako BIH nije nosilac kad ste pre neki dan rekli da jeste?
                              A Crnogorci junacine,razvalice Cesku
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Crnogorci bicu uz vas, ali nemojte da potcenite Cehe. Jaka je to reprezentacija. Igrajte sa respektom, ali naravno uz borbenost koja vas je krasila u proslim mecevima.

                                Bosni ce biti tesko, ali ne vidim zasto ne bi mogli da iznenade.

                                Comment

                                Working...
                                X