Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam siguran,ali mislim trostruku vise nego za nerjeseno.

    Mislim da sam procitao pobjeda 3000 bodova,nerjeseno 1000 i naravno poraz 0.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Znaci niste nosioci

      Comment


      • JC je 99 % upravu , jer sam sad procitao da pise : Moguci protivnici su nam Portugal , Ceska , Turska i Hrvatska , tako da je to to .

        Ja kazem , samo ne Portugal , a s ostalima se moze sigurno , moze se i s Portugalom , ali bolje da ne eksperimentisemo .
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Samo cu isto reci Asmir Begovic Samo su mu ovako gol mogli dati,drugacije,nista.

          Comment


          • Moze se sa svakim igrati,volio bih izbjeci Portugal jer su najkvalitetniji i Hrvatsku radi nereda,ali bez obzira koga god izvucemo ulazimo sa podjednakim sansama u mec.Prije dvije godine smo pogodili dvije precke i stativu u Lisabonu,a sada imam kvalitetniju reprezentaciju nego tad,a cim su izgubili protiv Danaca vidi se da nisu nepobjedivi,igracki su oni velesila ali treba tu i timske igre.

            Veceras kad je Susic davao intervju samo sto nije zaplakao,vidi se koliko su svi zeljeli ovu pobjedu koju smo i zasluzili,ali nema veze nece nam niko moci stati na putu za Europsko.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Sreca pa nismo bili u grupi gde su Bavarci, unistli bi nas samo tako. Toliko pricaju da imaju motiva, na terenu se ne vidi ni M od motiva.

              Comment


              • Najvise mi je zao Papeta,koja je ono legenda od covjeka...

                Momci su dali sve od sebe,nista vise ne mogu reci,jbg iako nije bio penal,morao je Spahic ispucati onu loptu a ne zajebavati se onde,ali sta da se radi...svaka cast pokazali ste kako se igra srcem,kakva partija Mujdze,maltretirao je Evru i Maloudu,Lulica vise i ne hvalim jer iako je promasio onu sansu,pola utakmice je bilo na njegovim ledjima,Pjanic odlican,Misimovic onako,u drugom poluvremenu nisu mogli da trce vise,Dzeko se salio sa Ramijem,kakav je ono igrac...

                Sad sve osim Portugala,neka Hrvatske nikakav problem,mislim da cak i ovaj remi pokazuje igracima da mogu da ne izgube vazne tekme i samopouzdanje ce biti jos vece
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Flop of the match, reffere. This is reason why I don't like to watch football. Reffere is able to change course of the game and to give one team goal or what ever. First yellow card for Spahic, it was just diving and acting from Menzes, he didn't touched him, but he get yellow card. Also penalty for Bosnia, it was clear penalty, but reffere didn't saw that. Platini is cancer of the European football.

                  napiso neki lik iz angole........ovim je sve receno

                  ostali komentari http://www.goal.com/en/match/56672/f...-bosnia/report , cjeli svjet kaze da nije bio penal i svima se gadi francuska na celu sa platinijem

                  Comment


                  • Moze se i protiv Portugala,oni stvarno ne koriste ono sto imaju na pravi nacin ali znamo kako se guraju velesile,zato ih valja izbjeci.
                    To za Francusku nije nista novo,pa i Anri je dao gol protiv Iraca rukom da bi otisli na SP,oko toga se ne treba sjekirati,uvijek ce tako biti,jaci tlaci.
                    Bilo bi sjajno kad bi BIH izbacila Hrvatsku,sjajno!
                    Last edited by Vladan; 11-10-11, 23:29.
                    sigpic

                    Comment


                    • Istakao bih stvarno jos jednom nesportski potez Maloude kad je ocito namjerno isao na nogu Mujdzi a poslije toga mahao rukama kao da se nista nije desilo...i tako ga onemogucio da nastavi igrati do kraja...

                      Comment


                      • Raduje me cinjenica da igramo fudbal i da naša igra ima smisla. U drugom poluvremenu malo je ponestalo snage, a neočekivana izmjena golmana je poremetila planove Papeta možda je imao u planu ubaciti još nekog igrača, ali sad je najlakše pametan se praviti. Faul nad Nasrijem je postojao i Spahić je do sada morao naučiti da nema peglanja u onakvim situacijama, ali mislim da sudija nije bio toliko uvjeren(nije dobro vidio) da je penal, jer da jeste pokazao bi drugi žuti Spahiću.

                        Bravo za igru momci
                        Last edited by danijelkr; 11-10-11, 23:47.

                        Comment


                        • Kad budemo ponovo poceli da pravimo majstore a ne robote bicemo ekipa. Slobodno onog Ignjovskog od koga se svi odusevljavate posaljite da igra za Nemacku jer takav nikad dobrog nicega nama doneti nece. Dok ne napravimo generaciju koja zna da IGRA LOPTE. E to kad nauce kad nauce da se igraju lopte onda cemo biti ekipa. Moderan fudbal na .!.

                          Comment


                          • Croatia 32723
                            Portugal 31202
                            Ireland 28203
                            Czech Republic 27982

                            Turkey 27601
                            Bosnia and Herzegovina 27198
                            Montenegro 21876
                            Estonia 20354

                            najnovija lista...........http://www.world-results.net/uefa/ranking.html#2011

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Moze se i protiv Portugala,oni stvarno ne koriste ono sto imaju na pravi nacin ali znamo kako se guraju velesile,zato ih valja izbjeci.
                              To za Francusku nije nista novo,pa i Anri je dao gol protiv Iraca rukom da bi otisli na SP,oko toga se ne treba sjekirati,uvijek ce tako biti,jaci tlaci.
                              Bilo bi sjajno kad bi BIH izbacila Hrvatsku,sjajno!

                              Pitam se da zivis u BiH ili Hrvatskoj da li bi ovakav post napisao ? Jer ocigledno nisi upoznat s nekim stvarima , kad razmislis bolje znat ces o cemu pricam.
                              Last edited by Rossonero; 11-10-11, 23:43.

                              Comment



                              • O majko.
                                Genius, outrageous, the best ever! RF!

                                Comment

                                Working...
                                X