Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nazalost po vas go je bio regularan

    Nisam iskoristio priliku da cestitam nama i CG,svaka im cast treba imat srca(da ne budem prost) za onako nesto,gledao sam dobar dio utakmice u snimku i strasno dobro ste stajali na terenu,ali je borbenost bila presudna...sretno u barazu protiv svake ekipe imate sanse

    Mi cemo isto tako u barazu imati dobre sanse s kim god da igrali,a protiv Francuske jesmo podredjeni,ali nemamo stra izgubiti i treba poginuti na terenu pa sta bude

    Srbi su sami sebe zajebali,ali opet ono sto vam je najvaznije zavisite od sebe,samo vam je selektor debil jer trazi razloge u Estoniji a ne u svojoj igri i postavci
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ja se u Mariboru samo plasim rezultata 0:0. Je l' selektor Slovenije objavio spisak?

      Comment


      • Ne secam se kad smo zadnji put pobedili kada nam je trebala pobeda da idemo dalje. Tesko da cemo i sad da pobedimo, jedino ako nas Slovenci puste u sta ne verujem.
        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

        Comment


        • Zar je bitno sta je objavio selektor Slovenije?Ovi igraci su toliko kvalitetniji+igraju za Euro,a to je samo po sebi ogromno,treba da crknu na terenu da bi dosli do pobjede,da crknu!
          Last edited by Vladan; 09-10-11, 11:40.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Zar je bitno sta je objavio selektor Slovenije?Ovi igraci su toliko kvalitetniji+igraju za Euro,a to je samo po sebi ogromno,treba da crknu na terenu da bi dosli do pobjede,da crknu!
            To sto su kvalitetniji nije dovoljno.Vec smo to puno puta osetili...

            Moze li BIH do pobede nad Francuskom?
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Мислим да може.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Tesko realno,ono sto me tjesi je sto ovi momci znaju da nemaju sta izgubiti i dat ce sve od sebe
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Kada se igra utakmica?

                  Ja se iskreno nadam da pobedjujete.Samo napred!

                  Da li se Vedad oporavio od povrede?
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • U utorak u 21:00.

                    Oporavio se Vedo,ali najverovatnije ce Dzeko igrati sam u napadu.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Joj jos samo da Marijan prenosi tekmu.. pa gdje bi nam bio kraj

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        U utorak u 21:00.

                        Oporavio se Vedo,ali najverovatnije ce Dzeko igrati sam u napadu.
                        Mislim da su kao tandem bolji.
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Nazalost po vas go je bio regularan

                          Nisam iskoristio priliku da cestitam nama i CG,svaka im cast treba imat srca(da ne budem prost) za onako nesto,gledao sam dobar dio utakmice u snimku i strasno dobro ste stajali na terenu,ali je borbenost bila presudna...sretno u barazu protiv svake ekipe imate sanse

                          Mi cemo isto tako u barazu imati dobre sanse s kim god da igrali,a protiv Francuske jesmo podredjeni,ali nemamo stra izgubiti i treba poginuti na terenu pa sta bude

                          Srbi su sami sebe zajebali,ali opet ono sto vam je najvaznije zavisite od sebe,samo vam je selektor debil jer trazi razloge u Estoniji a ne u svojoj igri i postavci
                          Da je samo zbog toga debil ja bih pevao.

                          Ma tesko cemo mi nesto uraditi, budimo realni. Ne ginemo dovoljno, Antic je bar to izvukao iz 99% igraca. Mogao bi "pametni" Zonpi da pusti snimke BiH i Crne Gore nasima umesto da gledaju Slovence i njihove slabe strane pa da vide kako se bori za reprezentaciju. Ja sam odgledao malo snimke koje sam nasao CG-Engleska, ono je fenomenalno za gledati koliko ljudi ginu. BiH sam vise gledao i odusevljen sam i zalaganjem i pas igrom.

                          Ne ginemo i nemamo preteran kvalitet sa ovim povredama + retardirani selektor ziheras. Bas ce tesko biti ali nadam se.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja sam to naveo kao trenutni razlog,to mi se ne cini normalnim da se zali na go Estonije,koji je cini mi se cak bio regularan

                            Opet vi samo od sebe zavisite,to je ipak najvaznije, bolji ste od Slovenije i samo je bitno da igraci shvate za sta igraju i daju sve od sebe...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ja sam to naveo kao trenutni razlog,to mi se ne cini normalnim da se zali na go Estonije,koji je cini mi se cak bio regularan

                              Opet vi samo od sebe zavisite,to je ipak najvaznije, bolji ste od Slovenije i samo je bitno da igraci shvate za sta igraju i daju sve od sebe...

                              To je ono sto brine.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ma mene brine sad sto nemamo Tosica po toj levoj strani, za tu utakmicu, koliko god ljudi ovde pricali, on ima izuzetnu brzinu i sjajan tehnicar... Sto sad znaci da ce Lane igrati sledecu na toj poziciji... Koliko bi nam sad znacio Sulejmani... Ja licno nemam neku nadu da cemo dobiti, bice to jako tesko, kad vidim jos Krasica koji je u totalnom nokdaunu, covek totalno van forme, kad vidim Pantelica kao naseg prvog napadaca... Jedina dobra stvar koju sam cuo je da Fejsa ne putuje u Maribor zbog povrede. Mislim, svaka cast njemu, ok je on, ali ima boljih igraca na klupi od njega, mada nije ni on kriv nego vec nas "pametni" trener. Za sve je FSS kriv, sto manje para da potrose to bolje... Mislim zasto placati Antu 300,000 evra mesecno, kad mozes imati Pizona za 10,000...
                                Last edited by Freshman; 09-10-11, 17:48.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X