Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ae, smirite se i okanite neprikladne terminologije.

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Ma naravno vi ste velesila,ali samo imate loseg trenera inace bi harali Europom.Za tvoju informaciju Susic ima manje trenerskog iskustva nego Bilic i sigurno nije bolji trener od Slavena.Samo ima jedna razlika izmedju Bosne i Hrvatske,nas svi podcjenjuju kao sto su CG u ovim kvalifikacijama a vi sebe dizete u zvijezde kao da ste Brazil a onda mnogo boli kad vas neko klepi kao Grcka pa malo dodjete sebi,a osim Modrica i Srne nemate igraca za kojeg se moze reci da predstavlja nesto bitno u europskom fudbalu.
      cijela hrvatska se slaze da je slaven proslost.
      za ostalo procitaj prethodni post.

      Comment


      • Prethodni post se mene ne tice jer nisam nigdje nista lose napisao o CG ili umanjio njihov uspjeh osim sto sam im cestitao na barazu.

        A sto se tice ovoga jos samo ovo od mene:



        Od 0:50 do 1:10,svakom slijedi ovo za potcjenivanje,koji pogodak kao znak zahvalnosti.

        Sve ce se znati do sredine novembra ko ce ici na EP pa cemo pricati.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • kao prvo ja nikog od vas dvojice nisam citirao nego vi mene. ja sam odgovorio edi potcjenjivacki prema bosni jer on non stop nipodistava crnu goru. a vi mi sad pricate kako ja vas bez razloga citiram.
          drugo, hrvatska je u istom ovom timu bila de facto u polufinalu eura. fale samo braca kovac. ostali su tu ako nisu ozlijeđeni ili sad sto kratko nema pranjica (a ionako ce naci klub na polusezoni pa ce biti tu). znate vi to jako dobro ali imate neke probleme pa pricate kako nasi novinari pisu bajke o nasim igracima.
          evo, 8 hrvatskih igraca je igralo u 4-finalu i polufinalu LP-a u zadnje 2 sezone (kranjcar, modric, corluka, olic, pranjic, lovren, eduardo i srna) tu su i odlicni rakitic, petric, mandzukic i perisic. to je 12 odlicnih igraca. danas bi grke dobili da je bio trener koji ide na pobjedu, a ne na 0:0. vec bi ih u prvom dijelu vodili gol do 2 (potpuno smo kontororirali utakmicu u prvom dijelu, odlicno kombinirali, otvarali prostora ali onda igraci nisu davali pas i prikljucivali se napadu, nego cekali, igrali na sigurno, igrali na 0:0) ali kad trener kaze "odgađaj pas, nema prikljucivanja napadu" onda to ovako zavrsi. nabiju ti gol iz prekida (pogotovo ako igras u gostima), i to je to. nakon prvog dijela smo svi bili uvjereni da nam ne mogu nista. grcka je losiji tim, sami smo sebe pobijedili. cak je i ovako sudac mogao svirati penal na kalinicu kod 0:0 i mozda crveni za grke jer su se non stop laktarili, isli đonom, igrali su bas prljavo. ozlijedili su nam 2 igraca pa smo na kraju bili sa 9 igraca jer je bilic vec napravio izmjene. a niko od grka nije dobio kartone za te startove koji su ih ozlijedili.

          a sto se dzeke tice, ne mogu se oteti dojmu da je ovdje ispao seljacina. cak je i ovome voditelju pala vilica kad je cuo sta prica, nasmijao se na pitanje onog lika u dresu.
          Last edited by ajmooooooo!!!; 08-10-11, 02:45.

          Comment


          • Originally posted by edohz View Post
            sta vam je ..............dizete te gorce do neba
            pa jedna bjelorusija dobije francuze u parizu, pa remizira sa tim istim franzucima kuci.......pa ih opet nema na mapi

            molite boga da nedobijete portugalce ili dance......... ;)
            Ma slucajno smo dva puta sa Englezima odigrali nerijeseno,nema nas na mapi nidje,samo smo u drugi sesir,vole nas ovi iz UEFAe strasno,strahovito,straobalno.
            Originally posted by miloolja View Post
            Vladaneeeeeeeee!!!! Odgovori mi na post.... kakvu to sad seriju gledaš?

            Nego, nema Nash-a da kritikuje Dekija.
            Udario bez ikakve potrebe Dzudovica bez lopte krvnicki,sudija bio pored,a njemu je odma bilo jasno sta ga ceka.Bice zestoko kaznjen za tu glupost i treba!
            sigpic

            Comment


            • Stankovic sinoc bio najbolji u ekipi Srbije,a takodje je i Tosic bio dobar,svi ostali su bili tuzni Ocekujem 'prijateljski' mec u utorak i naravno baraz;)
              A Crna Gora je najsrcanija ekipa na planeti u ovom trenutku! i hvala svima koji su uspjeh Crne Gore ispratili emotivno i sa velikim zadovoljstvom!Hvala Hvalahvalahvala.gif


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                Stankovic sinoc bio najbolji u ekipi Srbije,a takodje je i Tosic bio dobar,svi ostali su bili tuzni Ocekujem 'prijateljski' mec u utorak i naravno baraz;)
                A Crna Gora je najsrcanija ekipa na planeti u ovom trenutku! i hvala svima koji su uspjeh Crne Gore ispratili emotivno i sa velikim zadovoljstvom!Hvala Hvala[ATTACH=CONFIG]3097[/ATTACH]
                crna gora jes malena,
                al je radna i postena

                ja sam inace najvise na forumu cestitao crnoj gori

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  Stankovic sinoc bio najbolji u ekipi Srbije,a takodje je i Tosic bio dobar,svi ostali su bili tuzni Ocekujem 'prijateljski' mec u utorak i naravno baraz;)
                  A Crna Gora je najsrcanija ekipa na planeti u ovom trenutku! i hvala svima koji su uspjeh Crne Gore ispratili emotivno i sa velikim zadovoljstvom!Hvala Hvala[ATTACH=CONFIG]3097[/ATTACH]
                  Какав бре црни Тошић, ништа није урадио на утакмици, сем што је изгубио 16 лопти. Деки, Коларов и Бане били на нивоу, остали ...
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Tosic nije odigrao na nivou, ali dobar je bio, po meni bolji od Krasica, ali dobro, njega nece biti zbog zutih kartona, pa da vidim kako cemo bez njega u Mariboru, verovatno ce Lane igrati tu... Sto se tice Crne Gore, eto ja sam zaboravio da im cestitam, hrabo do kraja, pogledao sam i snimak,u 90 minutu komentator na RTCG poludeo, stvarno tad su svi bili u transu... Ja sam ionako pola Srbin, pola Crnogorac tako da sam izuzetno srecan zbog njih...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Morao je Lane igrati od pocetka.Pa covek reseta mreze i razbija sa Anderlehtom a dobija priliku samo 6-7 minuta?Takodje,ne znam sta jos treba da se desi pa da selektor stavi Pantelica na klupu...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Pantelic je veliki ratnik na terenu!!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Duka View Post
                          Pantelic je veliki ratnik na terenu!!
                          da tebra ali nek ide onda u legiju stranaca,nama treba veliki fudbaler na terenu
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Pantelic osim fino ispeglane kose nema nista.

                            Ne mogu ga vise gledati...
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Loco Columbiano
                              Takvog nemate od Stojkovica, koji je opet igrao toplo-hladno. Spominje se naveliko Sulejmani. Ubijedjen sam da on tek nista ne bi dao reprezentativnom fudbalu!

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                da tebra ali nek ide onda u legiju stranaca,nama treba veliki fudbaler na terenu
                                buraz jbt pa on se toliko trudi da treba da se i ugledaju na njega,nece ga gol,ali brate igra srcem 100%!


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X