Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno, mislim da uopste nismo odigrali toliko lose izuzev zadnjih desetak minuta gde je igrace ili presekla vest iz Belfasta ili magicna izmena dr Zonpija gde je brzonogi Zigic zamenio tromog Krasica.




    Izgleda da FIFA mafija iz nekog razloga zeli neke nepoznatije zemlje da posalje na EURO, ako tamo budemo imali Jermeniju i Estoniju prestajem da gledam reprezentativni fudbal.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Dakle,Srbija ima jos jednu sansu!!!!I NE BI TREBALO DA TO PROKOCKAJU BREEE!!Mngo sam se nervirao veceras!!!Ali zato CRNA GORA JE U BARAZU ZA EVROPSKO PRVRNSTVO!!!!VELIKA ENGLESKA JE VODILA SA 2-0,ALI NASA MALA CRNA GORA JE USPJELA DA U ZADNJEM MINUTU IZJEDNACI,I TO POOOOOOTPUNO ZASLUZENO!!!!!! Mnogo sam srecan veceras,mnoogo mnogoo!!!!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Deki Stankovic doktorski odigrao, ostali jadno....Irska stoka namestila, a sada bi bio red da nama Slovenci puste, jer njima nista ne znaci.

        Crna Gora u barazu, respect!
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Jednostavno,fali nam dobar trener... Trener je pola ekipe,dzaba nama igraci koji igraju u jakim ekipama,kada nas vodi sto kaze indigo tele

          Comment


          • Fale nam trener,golman,krilo,plejmejker i spic.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Fale nam trener,golman,krilo,plejmejker i spic.
              Krila imamo sasvim dobra, Tosic i Krasic su dobri igraci, plej-Ljajic, spic Sulejmani.

              Problem je trener.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Uuuu Ljubo mnogo trazis, pa da to sve imamo bili bi prvaci sveta... Za trenera ne znam, golman Stojkovic(kakav god da je bolji je od ovog Jorgana), krila po meni su sasvim zadovoljavajuca, dobar je Tosic sta god neki ovde pricali, ako on nije dobar, zvati Obradovica za levog beka i Kolarov na krilu, spic Sulejmani iako nije klasican, vise dejstvuje kao krilni igrac, ali je bolji sto puta od rahiticnog Pantelica, a sto se pleja tice dovedite Teodosica..
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • u barazu srbija-hrvatska i bosna-crna gora... epilog: sve 4 repke diskvalifikovane

                  Comment


                  • Kako me nerviraju oni smrdljivi usrani Estonci majmunski, ne mogu da verujem

                    Dobro je i sto smo bod izvukli protiv Italije.

                    Kako igraju nase komsije, i BiH i CG, svaka cast braco!

                    Comment


                    • sto je najgore,mi nismo odigrali toliko lose nego mi i ne mozemo da odigramo bolje od ovoga...izuzetno jadno,bez plana,bez maste jednostavno bez kvaliteta...golove mozemo dati jedino na poklon kao u severnoj irskoj ili na srecu kao ovde...jedino na protivnikovu gresku i iz prekida mozemo da pripretimo...pa koliko je ovo jadna grupa...boris se protiv estonije,slovenije koja je podbacila i severne irske...pa uporedite samo sa grupom gde su crnogorci...svajcarska,vels,bugarska...sve tri reprezentacije jace od estonije slovenije i severne irske,kako god da ih uporedis...

                      kapa dole crnogorcima,cestitke...zasluzeno...runi se iznervirao zbog tate...vidim dosta zutih u 90. minutu,jel su se vucinic i ovi cistili od kartona posle gola ili su pre gola zaradili kartone ? svaka cast ako je pala cistka...

                      edit: fali nam plejmejker,golman,dva spica,jos jedno krilo i jos jedan stoper za rotaciju i uigranost...pustite to kao nasi svi igraju u jakim klubovima,pa ko danas ne igra u jakim klubovima...nema tu trener,ne trener...kada se trener pitao u srpskoj reprezentaciji
                      Last edited by asprilja; 07-10-11, 22:12.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Fale nam trener,golman,krilo,plejmejker i spic.
                        Samo?
                        Majke mi moje rodjene prestacu da pratim reprezentaciju nije to vredno mojih zivaca...
                        Ne bi mi uopste zao bilo i da ne odemo u baraz jer to znaci da ovo tele ostaje selektor...
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by carter985 View Post
                          u barazu srbija-hrvatska i bosna-crna gora... epilog: sve 4 repke diskvalifikovane

                          jes ti dobra

                          Ma nemamo kreativnosti u igri,jednostavno ko dobije loptu on ondmah dribla,pogotovo tosic,a covek sam sebe vrti izgleda smesno sa strane kada se posmatra

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Krila imamo sasvim dobra, Tosic i Krasic su dobri igraci, plej-Ljajic, spic Sulejmani.

                            Problem je trener.
                            Ljajic ne igra u Firenci,Tosic i Krasic miljama daleko od forme. Trener jeste kreten.

                            Comment


                            • Ma mozemo mi dosta bolje, nama samo treba dobar plej, a to je po meni Ljajic, decko je izuzetan, ima sjajnu pas igru, najbolju u nasoj reprezentaciji, on bi povezao sve redove u veznom redu zasigurno, ali ovaj som od trenera ubacuje Fejsu bre... Pa dal je covek normalan, Fejsa nije igrao dve god i cim se oporavio odma u nacionalni tim...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ako nista drugo, Crna GOra se plasirala u baraz sto mi vise znaci nego nasa jadna reprezentacija da na celu sa Pizonom da budu u mogucnosti da igraju EURO.
                                Niko nije pomenuo da je Runi dobio crveni karton.
                                Sto se tice drugih grupa u grupi A nista novo.Belgijanci gostuju Nemcima i ako ih pobede idu u baraz.U drugom slucaju prolaze TUrci.
                                U grupi B Rusi su sigurno prvi, ostaje samo medjusobni duel izmedju Irske i Jermenije da odredi drugo mesto u grupi.
                                Nasa grupa-zna se sta treba.
                                Bosanci ce na gostovanju u Francuskoj pokusati da se domognu prvog mesta u grupi D.
                                Grupa E.Hrvati izgubili, njihov direktan plasman zavisi od duela Svedska-Holandija.Grci su najverovatnije obezbedili plasman dalje.
                                Grupa F, Madjari ispali iz kombinacije, samo Svedjanima ostaje da uzmu bod Holandjanima i da se plasiraju direktno na EP.
                                Engleska prva, Crna Gora druga.Rasplet kojem smo se svi nadali.
                                Grupa H,Portugalci i Danci najverovatnije idu dalje i njihov medjusobni duel ce odrediti pobednika grupe.
                                Grupa I, Spanci ocekivano pobedili Cehe i suvereno drze mesto broj 1.Cesi treba da pobede Litvance kao gosti u poslednjem kolu ili ce Skotska da zauzme njihovo mesto.

                                Comment

                                Working...
                                X