Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sigurno da je moglo,ali stali su tamo oko 55. minute,nisu se nista potrosli i puni snage cekaju Francuze,vjerujemo u cudo kad vec mozemo da ne idemo u baraz

    Comment


    • Originally posted by Uros94 View Post
      По чему си закључио/ла да су Жабари јачи за две класе ?
      po tome sto su tehnicki potkovaniji za 5 klasa,po tome sto smo imali jednu sansu u 90 minuta,po tome sto kada italijani uzmu loptu mi je ne vidimo,po tome sto ih nismo ugrozili a zabari su igrali sa 30 posto snage i odigrali su lose i za 30 posto njihovog standarda...po tome sto nam treba gol zadnjih 15 minuta jer nam je bod kao poraz a ne mozemo da sutnemo na gol...po tome stonemamo nikakav plan igre,nego idemo na to da neko nesto individualno uradi i neka sreca da se desi da bi dali gol...po tome sto bi vec sada ispali da estonci nisu izgubili od farskih ostrva...po tome sto uzimamo bod iz dve utakmice protiv iste te estonije...po tome sto ne mozemo biti drugi u najlaksoj grupi na svetu...po tome sto imaju 8 bodova vise od nas i plus 13 gol razliku u odnosu na nas...da li treba jos ?
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Jel Srbiji dovoljan bod u Sloveniji da bude druga?

        Comment


        • nije dovoljan bod,mora pobeda...ne igraju zigic i tosic zbog kartona...jebem li ga,nemamo mi kvalitet za to evropsko
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Ne potrebna je pobeda.

            Ma kakav crni kvalitet... jadan li je ovaj fudbal što se ovde igra... oduvek...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • dala ga crna gora u 90. vratili se iz 0-2 protiv engleza,prolaze u baraz...srusili mi singl ali neka...alal vera !
              Cuj prvi maj

              Comment


              • U cemu je poenta da odes na evropsko i da izgubis sve tri utakmice?

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  U cemu je poenta da odes na evropsko i da izgubis sve tri utakmice?
                  mala ispravka...da odes u baraz i da ispadnes u barazu
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Tele ubaci Zigica umesto Krasica
                    Tele ubaci Petrovica drvenog
                    Pantelic kao alergican na loptu nije je dotakao...
                    Tosic oborio rekord u driblanju samog sebe...
                    Fejsa, nisam ni znao da je u igri...
                    JAdno!
                    Ne moze ovo ovako, mozda a u stvari verovatno da tele nije krivo jer ipak nasim fudbalom gospodare mafijasi a najveci je na celnom mestu naseg saveza...
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • po tome sto su tehnicki potkovaniji za 5 klasa,po tome sto smo imali jednu sansu u 90 minuta,po tome sto kada italijani uzmu loptu mi je ne vidimo,po tome sto ih nismo ugrozili a zabari su igrali sa 30 posto snage i odigrali su lose i za 30 posto njihovog standarda...
                      Причамо о првом полувремену.

                      Сад ти мени реци, да ли си гледао утакмицу ? Били смо у првом полувремну исти, ако не и бољи од њих. Имали смо пар шутева, они још мање. Тако да никако нису могли да буду две класе бољи од нас.

                      На остало нећу да се обазирем, јер нема везе са овом утакмицом.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        mala ispravka...da odes u baraz i da ispadnes u barazu
                        Prevideo sam tu cinjenicu.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          U cemu je poenta da odes na evropsko i da izgubis sve tri utakmice?
                          pa oni ne odu tamo da bi pokusali da prodju grupu,oni idu turisticki,kako jelena jankovic ode u ameriku na turnir ispadne u prvom kolu i soping je njen


                          Dobro smo igrali protiv ne zaniteresovane italije... Ali najjace je kada naprave ovi nasi faul i tipa dizu ruke sta bre sviras? a tek selektor?

                          Comment


                          • Originally posted by DeMar DeRozan View Post
                            pa oni ne odu tamo da bi pokusali da prodju grupu,oni idu turisticki,kako jelena jankovic ode u ameriku na turnir ispadne u prvom kolu i soping je njen


                            Dobro smo igrali protiv ne zaniteresovane italije... Ali najjace je kada naprave ovi nasi faul i tipa dizu ruke sta bre sviras? a tek selektor?
                            edit: Indigo svaka ti cast,za tosica oborio rekord u driblanju samog sebe

                            Comment


                            • napred grcite





                              tuta bugarin
                              diskusant bres fotelje
                              lutajući reporter u ostavci
                              osamljeti borac za bolje danasutra
                              prekosutra okosutra nakosutra aiu ostale dane

                              Comment


                              • Au brt ovi Irci nisu normalni, jbt... Igrali smo dobro, ali do nekog 65 min. kad su svi ostali bez snage jer smo bili zaista u naletu skoro 40 min... Koji je onaj De Rosi "diver", mislim strasno... Pokidali su nas u veznom redu, mi tu nismo znali gde se nalazimo, Ninko me je bas iznenadio i sjajno odigrao, Stankovic odigrao svoju rolu, Fejsu nidje nisam video... Pantelic na svakih 30 min pipne loptu, Tosic i Kolarov po levoj strani sjajni, po desnoj Ivanovic sjajan i Krasic al samo u nekim momentima( Markizio mu je pet puta uzeo loptu)... A mi smo mislili da je Markizio slucajno dao dva gola za Juve u derbiju.. Definitivno smo mogli dobit ovu tekmu, ali na kraju X... Ipak nama fali neki brz napadac, Pantelic je prosto nesposoban da sam sebi izgradi situaciju, i opet cu da kukam za Sulejmanija sto nije u reprezentaciji. Lose vesti, nema Tosica u Mariboru zbog zutih kartona, nema ni Zigica, ali to i nije tako strasno... Protiv Slovenije svim snagama da iscupamo ta tri boda kako znamo i umemo.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X