Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strasan peh,povrijedio se Pavicevic
    Posto Brnovic odmara za Svajcarsku Basu,Jovanovica i Drincica,a Novakovic je isto povrijedjen ovo ne izgleda dobro.
    Najvjerovatniji sastav

    Bozovic
    Zverotic,Savic,Dzudovic,Bozovic
    Pekovic,Kascelan,Vukcevic,Jovetic
    Beciraj,Vucinic
    sigpic

    Comment


    • Srecno svim Ex-Yu drzavama danas!
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • I od mene sretno svima sa tim da mi imamo najlaksi posao,ubjedljivo.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Strasan peh,povrijedio se Pavicevic
          Posto Brnovic odmara za Svajcarsku Basu,Jovanovica i Drincica,a Novakovic je isto povrijedjen ovo ne izgleda dobro.
          Najvjerovatniji sastav

          Bozovic
          Zverotic,Savic,Dzudovic,Bozovic
          Pekovic,Kascelan,Vukcevic,Jovetic
          Beciraj,Vucinic
          bozovic, savic, vukcevic, jovetic, vucinic, beqiraj...odlicni igraci. jos je tu i prvotimac rapida iz bukuresta bozovic, pa drincic, pa djalovic je delibasic. zasto ne igraju basa i jovanovic? sta je sa faticem.
          tu je 11 do 13 dobrih igraca plus velika borbenost tima..nije crna gora slucajno tu di je. i ako ovaj kada ostane i nastave sa istim zalaganjem i rezultati ce biti isti ili slicni. taj entuzijazam sam primetio jos samo kod hrbatske dok je igrala ona generacija bobana i kompanije (zbog rata i igranja u hrvatskom dresu), kao i igraci iz dijaspore u drugoj generaciji.

          svima sve najbolje veceras.

          Comment


          • Bosna u 15.minuti vec obezbjedila baraz,Dzeko i Miske za 2:0,sada je samo pitanje do koliko ce da broji golman Luksemburga.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Povlačim sve što sam rekao za Markizija...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Joj haosa jbt.


                Sad dok oni dodju sebi...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Busno...

                  Comment


                  • Šta bi?
                    Prva 4min. nisam gledala i kada sam došla...
                    Majko moja....

                    EDIT: U 56. sek primili gol?!
                    Last edited by miloolja; 07-10-11, 20:16.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Gooool, Ivanovic

                      al imamo srece

                      Comment


                      • jaci zabari za 2 klase,jaci englezi za 3 klase
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • По чему си закључио/ла да су Жабари јачи за две класе ?
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Na kraju ce Estonci igrati baraz za EP Tako nam i treba kada smo u 2 meca sa Estoncima uzeli 1 bod.
                            BiH u barazu.
                            CG 90% u barazu.
                            Hrvatska u barazu.
                            Bilo bi fora da Srbija prodje pa da budu 4 zemlje iz Ex-Yu u baraz , sigurno bi neko na nekoga isao. Ali tesko da ce mo mi Slovence dobiti ovakvom igrom , deluju svi nezainteresovano. Samo cu reci - Jedan veliki ocaj.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Baraz obezbjeđen i sad Francuzi. Pokušati iznenaditi i onda direktno na EP. Večeras 5:0 ali moglo je i više.

                              Comment


                              • Kako namestise ovi Irci majku im...
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X