Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde Italijani, uvalite jedan gol

    Comment


    • Kako opasna tekma za zivce,zlatna vrijedna pobjeda i jos nerijeseno Francuzi. Sve savrseno.

      Comment


      • makedonija jedva tukla andoru, malteski sokol mifsud (stvarno odlican igrac) zabio jos jedan, italija povela, armenija unistila slovacku, estonija sjevernu irsku, bosna zabila tek sa 2 igraca vise (!!!???), rumunjska doma izvukla 0 protiv francuza, svica na kraju dobila, kao i engleska i danska. grcka remizirala u latviji i mi smo prvi. da su izgubili dovoljno bi nam bilo 2 remija u zadnja 2 kola. ali mogu oni kiksati i u zadnjem kolu u gruziji. ako ih pobijedimo 1. smo. ako remiziramo u grckoj i pobijedimo latviju, 1. smo. velika je stvar da smo okrenuli vec 2 utakmice doma, i to u drugom dijelu (dobro da smo to napravili i u splitu i u zagrebu). ako odigramo 0:0 u grckoj i izgubimo doma od latvije a grcka odigra nulu u gruziji opet smo prvi. u međusobnima smo 2 puta 0:0 ali mi imamo plus 11 a oni plus 6. najbolje bi bilo da mi to sve rijesimo u grckoj pa da uzivo gledam zadnju utakmicu u festi nogometa. cak nam mozda bude dovoljna i samo pobjeda u zadnjem kolu i budemo najbolji drugi.
        Last edited by ajmooooooo!!!; 06-09-11, 21:53.

        Comment


        • Bravo Zmajevi , bravo !

          Dominacija tokom cijele utakmice , Atkinson fantasticno sudio , bravo majstore , Bjelorusi kriminalci pravi , 5 startova za lom noge , vise nego opravdani crveni ..

          U 80. minuti sam se sjetio utakmice s Norveskom kad je Bajramovic dao pred kraj i rekoh imam osjecaj da ce i ovdje biti tako , kad Dzeko i Miske iskombinovase kao u Wolfsburgu .

          Pobjeda s kojom smo osigurali drugo mjesto , protiv Luksemburga ce biti jos lahka 3 boda , pa onda u Parizu da se nadamo cudu .

          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Italija izvukla 3 boda protiv Slovenije i olaksala nam posao, Estonci kidaju

            Comment


            • Gledao sam ove nase protiv Farana,smucise fudbal,Pantelic nije bio u sansi protiv Farana treba ga tdjerati,Bosnu malo gledao,zadnji 10.minuta meca stvarno ne znam kako prije ne stavise gol,i malo Hrvate sam pogledao,lagani preokret u 10-15minuta drugog djela.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Rusija-Republika Irska 0-0

                Jedna od najcudnijih utakmica koju pamtim. Bezbroj sansi, totalna dominacija ali nema gola. Zirjanov, Semsov, Arsavin...nece pa nece. Irci potpuno nadigrani, nisu nista uradili ceo mec.

                *Fenomenalno je sto je Jermenija u gostima pobedila Slovacku sa neverovatnih 0-4. Vjaceslav Malafejev je pred mec rekao da ce Rusi verovati u iznenadjenje. To iznenadjenje se dogodilo. A Sergej Fursenko odmah posle meca rece: ''Idemo na EP, uveravam vas''. EP je zaista sve blize. Ipak treba odigrati maksimalno na gostovanju u Slovackoj i onda bi mec sa Andorom u Moskvi mogao da bude formalnost.

                Comment


                • Originally posted by Bogi View Post
                  Rusija-Republika Irska 0-0

                  Jedna od najcudnijih utakmica koju pamtim. Bezbroj sansi, totalna dominacija ali nema gola. Zirjanov, Semsov, Arsavin...nece pa nece. Irci potpuno nadigrani, nisu nista uradili ceo mec.

                  *Fenomenalno je sto je Jermenija u gostima pobedila Slovacku sa neverovatnih 0-4. Vjaceslav Malafejev je pred mec rekao da ce Rusi verovati u iznenadjenje. To iznenadjenje se dogodilo. A Sergej Fursenko odmah posle meca rece: ''Idemo na EP, uveravam vas''. EP je zaista sve blize. Ipak treba odigrati maksimalno na gostovanju u Slovackoj i onda bi mec sa Andorom u Moskvi mogao da bude formalnost.
                  Nesto mi govori da je ovo samo za nas iznenadjenje
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Svaka cast sto je zabio go,ali nije odigrao dobro,imao je cistu loptu da doda Dzeki da ono ranije rijesimo,odigrao je svaki pas lose,ali se nasao na pravom mjestu i mi smo dobili sto je najvaznije...igrali smo lose,sporo,ali i oni Bjelorusi nisu sansu napravili u dvije tekme,svi iza lopte stoje,al dobili Francuze,kako ne znam

                    Nadam se da ce vise igrati Stilic Semir koji unosi nemir...umjetnik
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment




                    • Sta radi Bendtner
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Cestitke Bosanci ;)
                        Ponadali smo se malo zahvaljujuci Bugarima u prvom poluvremenu,ali jbg.Moramo se sami izboriti za baraz
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Bendtner View Post


                          Sta radi Bendtner
                          Samo da pobede Kipar i sigurno idu dalje.Jos ce moci u poslednjem kolu da se bore za prvo mesto sa Portugalom.To ne bi valjalo ako pobede.

                          Moze da se nasluti ko bi mogao da ide na baraz.Turska, Irska(sem ako ne izgube kod kuce od Jermenije), Srbija, BiH, Svedska(isti broj ima i Madjarska i sve ce zavisiti od sledece utakmice kada Svedska igra sa Finskom), Crna Gora ili Svajcarska, Danska ili Portugal i Ceska.Mada ako Grcka recimo odigra nereseno ili izgubi od Hrvatske postoji mogucnost da joj neka ekipa iz druge grupe preuzme to mesto druge najbolje drugoplasirane ekipe.Sinocnim remijem protiv Letonaca moglo bi da se desi da jedna ekipa igra u barazu iz te grupe.

                          Comment


                          • zanimljivo je da su u svim skupinama vodeci timovi iz prvog sesira. cak su i skoro svi drugoplasirani iz drugog sesira. iznimke su bosna, koja je iz treceg sesira ali je bolja od treceplasirane rumunjske (drugi sesir) i ostat ce druga. i crna gora, koja je iz zadnjeg sesira dosla do drugog mjesta, ali koju bi mogla preteci treceplasirana svicarska (opet tim iz drugog sesira). kako kaze otac od blanke vlasic: kvaliteta uvijek ispliva.
                            dobro je da ce nasi ici na pobjedu u ateni jer se ne znaju braniti. sto se utakmice tice, briljirali su modric i eduardo a odlican je bio i mandzukic. koliko je taj decko jucer lopti oduzeo. covjek sprinta po 20 metara nazad da uzme loptu i zaustavi napad a napadac je . pretrcao je valjda 15 kilometara, i to sprinta. modric vanserijski gol i asistencija, eduardo koncno igra kao i prije ozljede, srna je bio dobar a simunic unosio sigurnost u zadnji red. jos kad se vrate olic, rakitic, petric, ilicevic, pranjic, runje. mislim da u grckoj u napadu trebaju biti olic i mandzukic, eduardo na desnom krilu a srna na beku (tako je bilo u drugom dijelu jucer, samo je umjesto olica igrao jelavic). sa tim timom imamo 2 zivotinje u napadu, majstora u vezi koji svojim ulaskom sa loptom u sredinu između linija pravi jeben visak, srnu koji dize loptu visoko prema golu i odlicno centrira i eduarda finisera. sve sto je i jucer viđeno plus brzi olic. grci moraju napasti a za to nam trebaju brzi spicevi. jelavic (koji je jucer bio rastracan ali nije brz igrac) i kalinic su za probijanje bunkera. a olic je dobar i u skoku.
                            Last edited by ajmooooooo!!!; 07-09-11, 10:14.

                            Comment


                            • Kakav igrač Kserdan Šaćiri! Ogroman potencijal, snažan, brz, odličnog šuta... Imaće veliku karijeru!
                              Ivanov iz Partizana dao gol za Bugare...



                              Paco dao gol za pobedu nad Slovencima.



                              Ali kakvi golovi su postizani na meču Estonija - S. Irska Samo je prvi gol normalan...
                              Loš snimak ali vidi se...

                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Ovo me plasi,kad je sve u nasim rukama mi znamo da zaseremo,setite se Australije koju smo trebali da pobedimo da prodjemo u 1/8 SP,pa smo izgubili. Sad protiv Italijana kuci bio bi zadovoljan da im uzmemo bod,samo da ne izgubimo.
                                Bice zanimljive zadnje 2 utakmice u kvalifikacijama u skoro svim grupama,nigde skoro nista nije reseno.
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X