Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skotima je ovo bio jako bitan mec, ali Cesi su bili bolji. Verovatno nije bio penal, ali je to nadoknada za onaj start Adama kada je zgazio Barosa u sesnaestercu. Vrhunski pas Rosickog omogucio penal za 2-2. Odlican igrac koji i dalje moze mnogo da pruzi, ali je veoma potcenjen i bas mi je zao zbog toga.

    *Flecer posle duge pauze asistenciju i gol.

    Comment


    • Skotska je na kraju bila ostecena, jer ako je ono bio penal na kraju za Cehe(a realno ako ga je malo zakacio kopackom) onda je tek trebao da svira za Cehe.
      Skoti nista posebno danas nisu pokazali iz dve prilike dali dva gola.S druge strane ceski napadaci su sprecavali svoje saigrace da ubace koji gol vise.

      Odlican povratak Flecera posle povrede.

      Comment


      • hrvatska sa remijem protiv izraela osigurava 2. mjesto a sa 7 bodova iz 3 slijedeca susreta izravan plasman (kao 1. ili najbolji 2.), a ako je u tim 7 bodova i pobjeda u grckoj, sigurno smo 1.
        za ocekivati je da grcka kiksa da li u latviji da li u gruziji (pa ne mogu dobiti i te 2 i izrael u gostima) a da mi tucemo izrael i latviju doma i osvojimo bod u ateni. grci losije igraju doma nego u gostima jer im je igra bunker pa na kontre. izrael mora nas pobijediti da bi i dalje imali sanse a navodno je rasulo u njhovoj svlacionici nakon poraza od grcke.
        ne sviđa mi se sto cemo u rijeci igrati protiv latvije. samo da do tad ne pocnu cuvene rijecke kise jer onda kantrida postaje blatnjak, cisti glib u kojem je jako tesko doci do gola i pobjede. oni su sastavljali ova domacinstva ko da je reprezentacija neki cirkus pa je svi moraju vidit umjesto da se stalno igra u zagrebu ili ponekad u splitu.

        Comment


        • Vode mocni Bugari,naprijed braco
          sigpic

          Comment


          • koja smo mi boranija. mislim, izreale je dobar ali mi doma gubimo. najsmjesnije od svega bi bilo da ovdje zabijemo gol a da u latviji zavrsi 1:0 i mi smo prvi. sumnjam da ce biti tako ali tesko ce i grci sad do pobjede. bar se nadam. mi moramo ovo dobiti ako zelimo biti prvi. a ako grci ne dobiju moramo ih tuci tamo. cak i ako grci tamo igraju remi, mi izgubimo pa igramo nerijeseno u grckoj a u zadnjem klu tucemo latviju a oni ne tuku gruziju i mi smo ispred njih. uz poraz, sa remijem u slijdece 2 utakmice osiguravamo 2 mjesto. jadni smo vec odavno, nema tu igre. nema nista. modric se ne trudi, strinic ima ko duha samog jelavica ali ne zna dodati loptu na 10 metara
            jedina dobra stvar je da svicarska gubi od bugarske

            Comment


            • to gazi boraniju, najbolji smo
              dudu dudu imam zenu ludu. modric je tommy hassler na 6 zvjezdica...CAREVI!!!
              Last edited by ajmooooooo!!!; 06-09-11, 20:20.

              Comment


              • Tri vezana posta

                Bugari 0:1 na poluvremenu.Izdrzite jos ovoliko i baraz je tu
                sigpic

                Comment


                • Luksemburg ladno tuče Albaniju , Makedonija mnooogo mršavo protiv Andore očekivao sam barem 3 gola ...
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Dade ga Saciri
                    Mada bi i remi bio dovoljan,ali sad ne vjerujem da ce Bugari izdrzati

                    edit: Opet Saciri
                    Last edited by Vladan; 06-09-11, 20:59.
                    sigpic

                    Comment


                    • svicarska okrenula, igrac vise. srbija uspjela dobit gol od farskih otoka, bosna ne moze slomit bjelorusiju sa igracem vise, svedska vodi samo 2:0 protiv san marina uz igraca vise. slovacka gubi 3:0 doma od armenije.
                      Last edited by ajmooooooo!!!; 06-09-11, 21:06.

                      Comment


                      • Kuku , lupi srcani komentatora na BHTV1 Svaka cast BiH ali bilo bi previse da niste sa 2 igraca vise dobili , osiguran baraz ,cestitam , ali mi smo specijalci , primili gol od Farana
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • ali Slovacka-Jermenija 0-3....
                          EDIT: 0-4
                          A kako su lepo igrali na SP prosle godine a sad gube od Jermenije...
                          Last edited by Bendtner; 06-09-11, 21:08.
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • I ja bas gledam to za Jermence , Jermenci imaju sada 14 bodova i imaju dobre sanse za baraz , jos igraju kuci sa Makedoncima koji su otpisani i to ce im biti 17 ali idu Ircima , taj mec ce odluciti ko ce u baraz
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Sta rade ovi Francuzi.. Vise ih se niko ni ne boji, oslabljenu Rumuniju ne mogu dobit.
                              sigpic

                              Comment


                              • BiH Bjelorusija 1:0. Strijelac Misimovic nakon asistencije Džeke. Bravo momci, Miske odigrao odlicno i samom meni zacepio usta. Sad protiv Luksemburaga i baraz je tu.

                                Etkinoson

                                Comment

                                Working...
                                X