Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Koji idiot od selektora, ne zvati takvog golmana je cist idiotizam.

    Od ex-yu golmana, jedino je Handanovic nesto bolji, Begovic posle njega. Pravi golman, Stouku zna i bodove da donese svojim odbranama.
    Donio im je bod protiv Chelsea sigurno

    Handanovic je imao priliku da brani,Begovic je tek zadnjih 7-8 mjeseci dosao na svoje,nije se on jos pokazao do kraja,mlad je i ima odlicne fizicke predispozicije za golmana,sa svoje 24 godine on moze u Engleskoj braniti jos jako dugo

    Zanimljivo je da je Tottenhem bio posrednik u kupovini Begovica za Stoke...ironicno je sto ja mislim da je on sada njima potreban s obzirom da je Friedel prestar,a Gomes je kisara
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Joj nemojte mi dirati Kenu, pa ljudi on je odbrani Anriju penal ej sala na stanu ne moze i Begovic govoriti da ga ne zovu ako nece braniti(ako je to izjavio), sljedecu Begovic brani nekako sam ubjedjen. Koja rutina veceras i to bez napadaca do pobjede. Samo vidim poceli smo se odmah dizati sto za nas ne valja.

      Comment


      • I ja bi Keno na klupu poslao,dosta je branio.Sada imamo boljeg i po meni bi taj trebao da brani.Nadam se da ce Susic da ga stavi u Zenici u utorak.

        Comment


        • Ma kakva vam je to logika da stavi za par dana Begovica,a ovaj nije primio go sada,a ni protiv Albanije...da je mislio da stavlja Begovica to bi bilo danas
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Sta ako gol nije primio?Kada su Bjelorusi imali jedan sut u okvir gola i odbrana odradila posao na nivou.I imao je par losi nabijanja.Neka ga stavi da vidimo kako ce on izgledati na golu.

            Comment


            • Jednostavno je tako,ako goman ne primi go,nema razloga da ga se mijenja,a pogotovo Hasagica koji je selektoru a i medju igracima ikona,ja bih volio da brani Begovic ali mi je bilo logicno da brani veceras,sada ne vjerujem da ce Pape mijenjati pobjednicki sastav,ne ide
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by FC Nadal View Post
                Sta ako gol nije primio?Kada su Bjelorusi imali jedan sut u okvir gola i odbrana odradila posao na nivou.I imao je par losi nabijanja.Neka ga stavi da vidimo kako ce on izgledati na golu.
                Izgledat ce lijepo Ali se i mi sada bezveze raspravljamo o Keni koji nije imao velike greske, nije ima ni jedno ispucavanje lose cak je rijetki golman koji ne ispucava bezveze, napamet. Imao je jedan kiks kada nije izasao do kraja da pokupi loptu vec je stao ali nije bilo veci posljedica.

                Comment


                • ma
                  radijo ti bijo neki muški konobar toes kerner u rumunjskoj kavani
                  pasmo odma pre utaknice narucili dve gajbe pia i rakie
                  da neide stalno okonas
                  ane kokad se radu ona moja toes naša konfrčasta konobarica
                  svelkim sisama smaleckim minićom i sobilatim dekoltejom
                  paje stalno za nešta zovemo tamoamo ajdamo jopet
                  jar
                  ona tise odmara od noćas noćne straže
                  šta je bila štražarila skupa sakanom i klejom da odneklen ne izbije oni igor kirogligorofski
                  i
                  kamti
                  nije radial pa dosadno u picku materinu
                  pogledali mal utaknicu i ajmo dalje
                  aligra oni panta
                  ki gerd miler






                  mala noćna muzika i
                  posponoćna šalobancija
                  na ufce vi šapće vaš lutajući reporter
                  tuta bugarin

                  Comment


                  • akan i klej su budale...ne znam koja je veca,mozda ti znas

                    Zao mi je sto je CG izgubila,valjda ce i oni u baraz
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Poraz Crne Gore od Velsa.Ipak se nije moglo bez Base,Dzudovica,Jovanovica i Pavicevica u odbrani.Onaj promasaj Vukcevica u drugom poluvremenu kada je bio sam ispred gola Jovetic je odigrao vrhunski mec.Postigao je fantastican gol,bio je aktivan u svakom nasem napadu,imao je jos nekoliko prilika.Nevjerovatna je bila saradnja izmedju njega i Vucinica vecim dijelom utakmice.Dva velika majstora,bolji je bio Jovetic veceras.Vucinic je imao nekih driblinga,prodora ali nije to bilo to.Ponovo je malo trcao,nije se zalagao,kao u mecu sa Bugarskom.I imao je pravo Cico Kranjcar za izbacivanje iz igre Vucinica.Vukcevic je bio dosta dobar,osim one promasene velike sanse,a Drincic sa njegovim centarsutevima (utripovao se momak da je Kristijano Ronaldo).Trcao je mnogo Drincic,ali ostali ucinak na terenu je bio katastrofalan.Bozovic je napravio gresku kod prvog gola,ali u ostatku meca je bio fenomenalan.Balic je odlicno cuvao Bejla i nije bio losa zamjena za Jovanovica.Djalovic nije nista uradio na terenu,a Savic je bio fenomenalan.Koliko je samo puta poslao Belamija za bureke,ono je nevjerovatno.Njega kada gledate,fudbal izgleda kao jednostavna stvar.
                      Savic i Jovetic su igrali za desetku i svaka im cast.
                      Ostajemo na 11 bodova i dalje imamo sanse za to drugo mjesto,a prvo je sada vec daleko...

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Pantelica treba deportovati iz Srbije,i oduzeti mu pasos i dokumente,govedo jedno primitivno,da je covjek sam bi otisao iz reprezentacije.


                        nume siroma manda
                        mlad nejiskusat a očas plane pa čim otvoru usta nešta lane
                        al neće više obećo je
                        čuo sam reko je
                        paziće odsade

                        bar do poluvremena
                        ako more ikako dotlen bar dizdrži




                        mala noćna muzika i
                        posponoćna šalobancija
                        na ufce vi šapće vaš lutajući reporter
                        tuta bugarin
                        Last edited by tuta bugarin; 03-09-11, 05:45.

                        Comment


                        • izvinjava se kaže
                          nie siroma teo
                          neg je teo da rekne daje panta isti ko i
                          gerd miler blohin betega kenpes srumenige i šestić alen simosen i džordž best
                          i
                          još njih dvojica troica




                          mala noćna muzika i
                          posponoćna šalobancija
                          na ufce vi šapće vaš lutajući reporter
                          tuta bugarin

                          Comment


                          • Utakmicu su nam izgubili:Vucinic,Kranjcar,Bozovic,ovim redosledom.
                            Prvi minut Joveta je prima petom,kroz noge jednom,pa onda povuce,pa izbaci i drugog,pa dupli sa Mirkom,dosta teska pozicija i veliki promasaj,ali sta je taj covjek sposoban da radi sa loptom ja nemam rijeci,kakav je to fudbalski biser,majstorcina!Ma njemu je mjesto u Barsi,da iskoristi ovaj nenormalni potencijal,da se seta kroz odbrane,ali to je neka druga prvica.15 prvih minuta Velsani nisu presli centar,nije bilo 100% sansi,ali je bilo suteva ka golu,Djalovic par puta(o tom strucnjaku cu kasnije),Vukcevic i Vucinic.Mirko je probao i sa centra jednom,vidio je da je Henesi izasao,inace taj lob je zavrsio bar 15 metara pored gola,ma bravo Mirko!
                            Od 15. minuta Velsani preuzimaju kontrolu,lijepo je imati cojones i igrati u formaciji 4-2-4,ali tako se ne igra moderni fudbal,jer dva zadnja veza ne mogu da povezu i da distribuiraju lopte do napadaca.Iskoristili su to Velsani i poceli su napadi,Bejl danas na desnoj strani,Balic je bio zaduzen za njega i obavio je dobar posao,svaka cast Sasi,nije lako cuvati Bejla.Zverotic grijesio kod jednog preuzimanja po desnoj strani,Von probija,centrira,lagana lopta,nije ona bila brza i ostra,prelazi Bozovicu preko ruke i Morison je salje u mrezu.To je prva sansa za Velsane nakom pola sata igre.Bozovic je kriv za gol,vidi se da ne brani,ali toliko je uradio u ovim kvalifikacijama,toliko je stvari skinuo da ga covjek sad ne moze pljuvati.Bejl je krajem poluvremena oprobao sut,ni iz cega,sa nekih 30-ak metara je snazno sutirao ali je Bozovic to skinuo,sreca pa je isla u njega,inace je ne bi gledao bojim se.
                            I na pocetku drugog bolja igra Velsana,dobija na sredini terena loptu Vucinic i izvodi neki baletski potez,naravno gubi je,odma udaraju kontru preko Bejla,ovaj probija po desnoj strani,ulazi u sesnaesterac,dodaje Ramziju kojem nije bilo tesko da ga da sa nekih 6-7 metara.Za cijelo ovo vrijeme izdvajaju se na terenu dva igraca Vucinic koji igra kao najveca baba,kojem ocigledno danas nije do fiudbala i Djalovic koji je siroma' operisan od fudbala,pa mu se nekako moze progledati kroz prste.Medjutim zasto on igra pored Damjanovica i Delibasica,to niko sem Kranjaca ne zna!
                            Kad je napokon odlucio da uvede Damjanovica gle cuda sve se mijenja,Velsani opet ne mogu da se sastave,Vucinic je kreator,a Jovetic sa Damjanovicem najistureniji.Odlicna akcija u 70. minutu,dolazi lopta na ivici sesnaesterca do Jovete,a ovaj u svom stilu,samo je malo pomjerio loptu i fantasticnim udarcem postize prelijep gol.Onda je Mirka zaboljelo stopalo,prvo se jos malo manekenisao po terenu dok nije usao Delibasic umjesto njega.I onda totalna ofanziva,dosta lopti u sesnaesterac,ali je sve tu do 7-8 metara ispred gola Henesi bez problema hvatao.
                            Ako nesto mrzim to je nedovoljno zalaganje,nije prvi put da se Mirku ne igra,a sta je vidio u Djalovicu Kranjcar to ni on ne zna.
                            Bio je ovo zicer,ovom pobjedom bi baraz bio maltene osiguran,a i borba za prvo mjesto i dlaje otvorena,ovo drugo je sad pobjeglo i dalje smo u igri za baraz i dalje sve od nas zavisi,ali bice pakleno tesko protiv Engleza i Svajcaraca.
                            Joveticu majstore svaka cast,neka se na tebe ugledaju!
                            sigpic

                            Comment


                            • Smucio mi se Vucinic...Djalovic samo neka je zdravo.Cisto sumnjam da cemo dobiti Engleze u Podgorici,a pobjeda nad Svajcarcima nije nemoguca,tako da se i dalje nadam

                              Comment


                              • Rusija-Makedonija 1-0

                                *Konacno sigurnija igra Rusije. U prijateljskom mecu sa nama su pokazali da sve ide na bolje. Semsov me odusevljava. Na vrhunskom nivou igra u Dinamu i u reprezentaciji. Zaista odlican igrac. Sirokova je Advokat vratio u reprezentaciju i decko dokazuje da zasluzuje mesto u prvoj postavi. Kerzakov me cudi. Odlicno igra u Zenitu, dok je u reprezenaciji, u ovom drugom mandatu, mnogo slabiji. Arsavin kapitenski. Denisov postaje naslednik Semaka, ali ipak mislim da je Sergej igrac posebnih karakteristika.*

                                Sada je zauzeto prvo mesto na tebeli sa dva boda vise od Republike Irske i Slovacke. Te dve reprezentacije su odigrale nereseno sto je odlicno za Rusiju. Steta za onaj nereseni rezultat i losu igru u Jermeniji, ali sta sad da se radi. Republika Irska dolazi u utorak. Verujem u pobedu, pogotovo posle onog ludackog meca u Dablinu.*

                                Posle one sramne kradje u Sloveniji, kada se igrao baraz za odlazak na SP 2010, pravda mora biti zadovoljena. Rusija moze mnogo bolje nego sto sada igra.

                                Comment

                                Working...
                                X