Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo i sastava za utakmicu Crna Gora-Bugarska:
    M. Božović
    M. Baša
    E. Zverotić
    S. Pavićević
    L. Pejović
    S. Savić
    M. Peković
    N. Drinčić
    V. Božović
    M. Vučinić
    R. Đalović

    N. Mihaylov
    I. Ivanov
    S. Manolev
    N. Bodurov
    I. Bandalovski
    P. Zanev
    S. Petrov
    M. Petrov
    H. Yanev
    Marquinhos
    I. Popov
    Gledacu mec preko streama i navijati za djetice.

    Comment


    • Markoni,ne samo sto imaju sastav vec imaju i selektora,jednog od najboljih.Otmar je jedini Nemac koji zna nesto o taktici,dok svi ostali treneri igraju non-stop totalni fudbal,sto jeste lepo ali zna da se obije o glavu i to cesto.Bilo bi lepo za CG da zauzmu jedno od prva 2 mesta i navijam za njih ali bice mnogo zanimljivije EP sa Englezima i Svajcarcima.Englezi i Kapelo brljaju i na SP nisu nista prikazali do meca sa Nemcima a onda im ponistili gol za izjednacenje da bi hobotnica ispala mudo i padose psihicki.Mislim da ce se Kapelo ipak kao stari lisac spremiti za veliki odlazak u penziju.Jos im sad fale Dzerard i Runi iz prve i jos par igraca sa klupe,mada ce mozda i Kerol igrati prvu ako nastavi ovako kad se oporavi jer ga je Kapelo mnogo hvalio,ako smanji pivo ima sanse.A valjda ce sad Jang zameniti Milnera u narednim mecevima,mnogo je bolji,mozda i najbolje englesko krilo trenutno,po meni jeste.Sto se tice Svajcaraca,imaju odlicnu ekipu sa odlicnim selektorom i bice sigurno nezgodan rival svima ako se kvalifikuju,mogli bi da urade mozda nesto poput Rusa 2008.
      sigpic

      Comment


      • Imali smo gol,imali smo sve,ali smo onda neobjasnjivo pali.Jedan kiks Base,sredina terena koja je nestala sa terena i na kraju nam uzese Bugari bod.Ipak i dalje je odlicna situacija i zavisimo samo od sebe,to je najvaznije.Svajcarci i Bugari su ipak daleko,protiv Velsa je vrlo bitno.
        sigpic

        Comment


        • Makedonija - Irska 0-2

          Samo da vidite kakva 2 gola je bilo, cirkuz, smesno i nezasluzeno. btw. promasili smo penal u 40. minutu, ne znam.. razlog za taj penal je bio start nad Pandeva i nije mogao on da izvede, mislim da ipak je mogao da realizuje taj penal... Inace pogodio je lik precke od penala. UZAS xD

          Comment


          • nema veze momci..svaka cast na borbi.. Sad protiv Velsa treba dobit,bice tesko ali nema predaje!

            Comment


            • crnogorci bi zavsili 2. i da su dobili ovo. dobro je da smo mi tukli guziju, prvo mjesto nam je sigurno jer imamo izrael doma koji ima i utakmicu vise. imamo i latviju doma i maltu i grcku u gostima, dok grci imaju nas doma, a idu izraelu, latviji i gruziji. svi su u nasoj skupini jadni timovi koji znaju samo DEBELU BUNKECINU igrat. jedino je izrael polutim.

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Markoni,ne samo sto imaju sastav vec imaju i selektora,jednog od najboljih.Otmar je jedini Nemac koji zna nesto o taktici,dok svi ostali treneri igraju non-stop totalni fudbal,sto jeste lepo ali zna da se obije o glavu i to cesto.Bilo bi lepo za CG da zauzmu jedno od prva 2 mesta i navijam za njih ali bice mnogo zanimljivije EP sa Englezima i Svajcarcima.Englezi i Kapelo brljaju i na SP nisu nista prikazali do meca sa Nemcima a onda im ponistili gol za izjednacenje da bi hobotnica ispala mudo i padose psihicki.Mislim da ce se Kapelo ipak kao stari lisac spremiti za veliki odlazak u penziju.Jos im sad fale Dzerard i Runi iz prve i jos par igraca sa klupe,mada ce mozda i Kerol igrati prvu ako nastavi ovako kad se oporavi jer ga je Kapelo mnogo hvalio,ako smanji pivo ima sanse.A valjda ce sad Jang zameniti Milnera u narednim mecevima,mnogo je bolji,mozda i najbolje englesko krilo trenutno,po meni jeste.Sto se tice Svajcaraca,imaju odlicnu ekipu sa odlicnim selektorom i bice sigurno nezgodan rival svima ako se kvalifikuju,mogli bi da urade mozda nesto poput Rusa 2008.

                Ja bas smatram Crnu Goru atraktivnijom od Svajcarske (malo novine) i vise bih voleo da oni odu,narocito zbog Jovetica kojeg obozavam.Svajcarci igraju uzasno dosadno na SP i EP ,dok u kvalifikacijama obicno njihovi mecevi budu dosta zanimljivi...A sto se Engleza tice nacekace se oni jos prvenstava i prvenstava dok ne urade nesto ozbiljno.Jednostavno imaju tu nekakvu psihicku barijeru na velikim takmicenjima,kao i mi.Sumnjam da bi ista uradili Nemcima i da im je priznat taj gol... Nemci su ih bre rastavili.
                Last edited by milanche; 05-06-11, 07:52.

                Comment


                • Treba Crna Gora pobediti Verls u narednoj utakmici.
                  Svajcarci imaju laksi raspored i moze se desiti da ugroze Crnogorce na drugom mestu.Domacini su Bugarimca i Crnogorcima, a gostuju Velsu.Djeticima bi bilo dovoljno za prolaz pobeda protiv Velsa i remi sa Englezima.Sinoc su ispustena bitna dva boda.

                  Comment


                  • Odlicna atmosfera na stadionu u Podgorici sinoc,samo je jos izostala pobjeda.Odlicno prvo poluvrijeme,stativa Pavicevica,precka Base.U drugom gol Djalovica u 53. minutu,odlican gol,a onda iznenadni gol Bugara u 65. minutu.Imali smo jos nekih sansi,ali i prvo i drugo mjesto su u igri.Sinoc me je Vucinic razocarao,a bio sam odusevljen partijom Djalovica,Pavicevica,a i ono malo vremena sto je igrao Jovetic.Ipak do kraja zavisimo od sebe i tri boda protiv Velsa bi nas dovela do prilike za prvo mjesto,a baraz bi bio vec obezbijedjen.

                    Comment


                    • Jovetic ne igra prvu????
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Jovetic ne igra prvu????
                        Verovatno zato što je bio povređen gotovo čitavu sezonu, tek se sad pred kraj vratio...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Dobro je sto se vraca polako,samo da da bude sve u redu.Velika bi greota bila da takav talenat ophrvaju povrede...Napred Joveta!!!

                          Comment


                          • Originally posted by Fedex ba View Post
                            Odlicna atmosfera na stadionu u Podgorici sinoc,samo je jos izostala pobjeda.Odlicno prvo poluvrijeme,stativa Pavicevica,precka Base.U drugom gol Djalovica u 53. minutu,odlican gol,a onda iznenadni gol Bugara u 65. minutu.Imali smo jos nekih sansi,ali i prvo i drugo mjesto su u igri.Sinoc me je Vucinic razocarao,a bio sam odusevljen partijom Djalovica,Pavicevica,a i ono malo vremena sto je igrao Jovetic.Ipak do kraja zavisimo od sebe i tri boda protiv Velsa bi nas dovela do prilike za prvo mjesto,a baraz bi bio vec obezbijedjen.
                            Treba i Englezima oduzeti bod.Crna Gora i Svajcarska igraju ponovo tek u poslednjem kolu.
                            A sto se tice Jovetica, zasijace on kad je najpotrebnije.I ne treba ga forsirati zato sto je skoro celu sezonu propustio.

                            Comment


                            • Ja taman krenuo pisati 0-1 za BiH , a evo vec 0-2. Prvi gol iz cistog penala , igranje rukom na zemlji i sada Medunjanin , BiH ide u baraz za EP , cestitam
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Bosna vodi u Bjelorusiju 0-2 makon 20.minuta.
                                Komentator je lud,stavio sam na mute televizor da ga treci put ne cujem xD
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X