Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by joshmor View Post
    O,O on to jako hoce i nije mi jasno zasto nece[emoji3]

    malo se puta i vidilo i culo

    nego,cujte,ako dodje do fedal meca,ce se pomeriti na vecernji termin,cujte samo
    Jeste i ja psujem dok vozim, kakvi debili sve imaju dozvolu da ne poveruje covek, ali kada se suocim sa nekim, normalna sam koliko to u tom trenutku zahteva situacija, mada hvala bogu nije bilo nista ekstremno i to nema veze sto je drugi vozac mozda muskarac ili krupan. Prosto ne tice se svakog sta mislim i ne moram sve da kazem. Ne volim te sto na um, to na drum. Tako da eto mislim da je i Novak mozda slican, s tim sto se on nosi sa mnogo vecim izazivima, slusa ga i gleda ceo svet, i s kroz je to oke.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Aj nek uzme i 4. Slem na srecu, sta fali.

      Stanko
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Na USO 2016 Novak je u sf imao Monfisa, u qf Congu koji mu je predao.

        Vavrinka je u qf imao Delpa, pa onda u sf Nišikorija koji je imao problem sa skočnim zglobom...
        Nije tačno da je Nishikori imao problem sa skočnim zglobom u tom polufinalu. Jedini problem koji je imao je nastao kad je Wawrinka počeo da igra svoj najbolji tenis sredinom drugog seta. Imao je Nishikori prednost 1:0 u setovima kao i rani brejk na početku drugog, ali ga je Wawrinka vratio a ubrzo potom je meč prekinut zbog kiše. Vratili su se u indoor uslovima koji mnogo više odgovaraju Nishikoriku no to mu je slabo značilo budući da je Wawrinka počeo da prikazuje nivo igre o kom Nishikori može samo da sanja.

        Uglavnom, jasno je meni dobro što pokušavaš nipodaštavanjem i, ukoliko ti je tako lakše, samo nastavi. Reagovao sam samo zato što si rekla jednu stvar koja ne odgovara istini.
        Last edited by amnesiac; 02-09-19, 16:48.
        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

        Comment


        • Napravite anketu: Ko je prvi igrac iza velike trojke - Marej, Stan, Delpo...

          Comment


          • Sto ce ti anketa kad je Marej
            sigpic

            Comment


            • Sampras

              Comment


              • Gledao sam sinoćnji meč od početka do kraja i od starta sam vidio koliko je Novak nesiguran kada je Wawrinka preko puta mreže. Psihologija čista. Ista ona psihologija i nesigurnost koju Federer i Nadal u 90% slučajeva imaju protiv Novaka. A zna se zbog čega nastaje takva nesigurnost, sasvim sigurno ne sama od sebe.

                Intenzitet tenisa tokom prvog seta je bio brutalan, udarali su obojica nenormalno, nastavilo se i u drugom, ali na periodične momente s tim da se vremenom vidjelo da Novak fizički ne može igrati tenis potreban da dobije onakvu životinju. No, to kako ga je Wawrinka u stanju izbombardovati i intenzitetom udaraca koji je u stanju postići učiniti nesigurnim, ne može nijedan drugi igrač na touru. Ni približno.

                Mislim da intenitet Novakovog bola u ramenu nije bila velika, jer je svejedno dosta jako udarao po loptici, ali je bila limitirajuća da bude na 100% svojih mogućnosti. Morao je misliti i o tome i o nezgodnom protivniku koji se posljednjih godina dokazao mnogo opasnijim po njega na Slamovima u odnosu na Fedala.

                A Novak je morao biti na 100% da bi uopšte imao šanse protiv onakvog ludaka koji na onaj način pokriva teren i jednakom silinom napada iz svake pozicije, a istovremeno ne propušta kazniti svaku kraću lopticu koju dobije.

                To je neki kratki rezime viđenog.

                Što se tiče Wawrinkinih uspjeha generalno, suvišno je i bilo šta spominjati osim da su apsolutno zasluženi i bez ikakve mrlje jer je lik i mentalno i teniski i taktički i fizički polomio kičmu konkurenciji uključujući i Novaka na putu do svih Slamova koje je osvojio. Novaka smatram najkompletnijim teniserom ikada, moguće i najboljim kojeg sam gledao u svom životnom vijeku, ali i slijepcu je jasno da ga Wawrinka, u kakvog god da je Novak izdanju, može staviti na konopce i da nema garancije ko će dobiti taj meč.
                Last edited by Prle!; 02-09-19, 18:33.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  @Marija
                  Sramotno je koliko nipodastavas Vavrinku i njegove rezultate, nista drugo necu da kazem
                  Iznošenjem činjenica?
                  Šta treba? Da mu aplaudiram i kažem da je zasluženo?
                  Zasluženo je bilo na onom AO 2014 kada je dobio Novaka. Obojica bili fit, on bio bolji i to je to...ali to ne potire činjenicu da je dobio povređenog Rafu u finalu.

                  Originally posted by amnesiac View Post
                  Nije tačno da je Nishikori imao problem sa skočnim zglobom u tom polufinalu. Jedini problem koji je imao je nastao kad je Wawrinka počeo da igra svoj najbolji tenis sredinom drugog seta. Imao je Nishikori prednost 1:0 u setovima kao i rani brejk na početku drugog, ali ga je Wawrinka vratio a ubrzo potom je meč prekinut zbog kiše. Vratili su se u indoor uslovima koji mnogo više odgovaraju Nishikoriku no to mu je slabo značilo budući da je Wawrinka počeo da prikazuje nivo igre o kom Nishikori može samo da sanja.

                  Uglavnom, jasno je meni dobro što pokušavaš nipodaštavanjem i, ukoliko ti je tako lakše, samo nastavi. Reagovao sam samo zato što si rekla jednu stvar koja ne odgovara istini.
                  Da ,pogrešila sam. Sa Vimbldona se povukao zbog povrede. Što opet ne potire činjenicu da je dobio povređenog Novaka u finalu, koji se čak i dvoumio da li da igra USO...
                  Ne pokušavam ja ništa, samo govorim onako kako jeste...
                  Ali tužno je da on i Marej, koji je po meni za klasu iznad imaju isti broj Slemova...ili da Delpo ima samo jedan...ali šta da se radi...to je sport...

                  Originally posted by djkov View Post
                  Napravite anketu: Ko je prvi igrac iza velike trojke - Marej, Stan, Delpo...
                  Definitivno Endi Marej...pa Delpo, pa tek onda Sten... A ni Endi mi nije posebno mio...da ne bude da opet idem samo kontru od Stanislasa ili Stena kako se sada zove...

                  p.s. Moram da pitam, pa po cenu bana.
                  Zašto samo Fedovi navijači reaguju na ovo oko Stanislasa na ovaj način?
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Comment


                    • Da, svaki Stanov slem je apsolutno i totalno zasluzen, posto se ne secam nesto da mu je bilo ko predao u finalu.
                      Onda, finale USO 2016. je trajalo skoro 4h, pa dosta je Djokovic izdrzao za nekog ko je bio "povredjen"
                      AO 2014., Nadal je zavrsio mec, nije predao, dakle dovoljno je zdrav da igra...

                      I ne znam ko ce da te banuje zbog tog pitanja
                      otkud znam zasto samo mi reagujemo, valjda nam smeta omalozavanje Stana
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Barbara izgleda kao klaisican primer preterane upotrebe tretmana za podmladjvanje. Karikatura sebe nekadasnje.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Sreća pa se dobro sjećam USO-a 2016. godine, Novakovog masakra nad Edmundom i nivoom tenisa koji povrijeđen, rovit ili nespreman čovjek nikad ne može pronaći.

                          A sjećam se dobro i trećeg seta tadašnjeg finala, koliko je dobro Novak igrao i kakav tempo razmjena je Wawrinka morao izdržati da bi ga prelomio na kraju.
                          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                          Comment


                          • Marija,Sten je nasao protivotrov za Boata,to vredi 10 slemova

                            Comment


                            • Zasto po cenu bana? Nece niko da te banuje ako mislis drugacije.

                              Ja sam nekoliko puta iznosila svoje misljenje o Vavrinki i on je za mene mnogo vise od pukog udaraca. Ne mogu slemovi da se osvajaju samo lupanjem loptice, jeste jak i snazan, ali 3 GS je 3 GS, preko umornih, povredjenih, boze moj, tako je bilo.
                              I Novak je prosli W osvojio preko smozdenog Andersona, ima jos toga, ali slabo pamtim te podatke, nebitni su mi. Trofej se racuna, ne ko je bio bolji, imao vise srece ili vise sansi za gol, receno fudbalsmim zargonom.

                              A gde jos i oko Stena da se raspravljam, dosta mi Noksijeve muke
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Di znam Olja, mogu ljudi da pomisle da ih namerno prozivam, ali jeste simptomatično da oni koji navijaju za Federera po difoltu brane Stanislasa.

                                Srkiša biće da je do toga...

                                Bojana nije omalovažavanje nikakvo, samo puko iznošenje činjenica.
                                Kao npr.
                                Spoiler


                                Ili ovo



                                Ne znam čemu negiranje
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X