Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Što se tiče toga ko je bolji teniser dovoljno je pogledati njihove mečeve i sve je jasno.
    HAHAHAHA Dovoljno rečeno

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ne, uvek je objasnjenje da se gleda protiv koga igra, Djokovic je igrao protiv Kudle, a Roger protiv Evansa, Amerikanac ce dobiti vecernji termin plus je Djokovic trazio kasniji termin zbog ramena.

      A sto se tice toga ko je popularniji, dovoljno je pogledati cenu karata za dnevnu i nocnu sesiju i sve jasno...

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      Pa valjda meč igraju dva igrača...
      Do sada si uvek govorila da su večernje sesije za one popularnije...
      Sada su to dnevne?
      Malo sam zbunjena...a nisam uspela da nađem podatak o ceni karata.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Maro objasniću ti ja..

        Kad Federer hoda ulicom on je ustvari ukopan u mestu kao na pokretnoj traci a cela planeta se rotira pod njegovim nogama.

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Pa valjda meč igraju dva igrača...
          Do sada si uvek govorila da su večernje sesije za one popularnije...
          Sada su to dnevne?
          Malo sam zbunjena...a nisam uspela da nađem podatak o ceni karata.
          Uvek se gleda protiv koga igra, Djokovic je igrao protiv domaceg igraca plus je trazio da igra sto kasnije.

          A evo sto se tice karata bas za taj dan i toliko o popularnosti





          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Federer je mali princ.
            Ima svoju planetu.

            A zli Nole vanzemaljac je napada dok Federer, teniska aristokratija i Federerovi navijači udruženim snagama ne uspevaju da odole Noletu vanzemaljcu.

            Comment


            • Napadati RF-a što ima povlašten položaj nije fer, nije on kriv. Može mu se i bio bi lud da se pobuni. Krivi su ovi što sve gledaju finansijsku kroz dobit. I naravno oni koji to smatraju normalnim i brane raznim argumentima. Nemam pojma jel to optička varka ali mi se čini da su postali malo normalniji prema Novaku.

              Comment


              • Kad god da igra Federer, na ovom forumu od strane Federerovih navijaca nikad nije stigla nijedna kuknjava, ni na teren ni na termin, jednostavno je tako kako je. To od Djokovicevih navijaca jos nisam dozivela, da prodje jedan turnir a da ne bude neka kuknjava...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Pa mi smo kukatori.
                  A Federer je povlašćen.

                  Comment


                  • Znači Evans je u USA popularniji od Kudle
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Što se tiče toga ko je bolji teniser dovoljno je pogledati njihove mečeve i sve je jasno.
                      Isto mislim i za Kirijosa, samo pogledati njihove mečeve, sve je jasno.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by MareLFC View Post
                        Isto mislim i za Kirijosa, samo pogledati njihove mečeve, sve je jasno.
                        Uporedjuješ Kirijosa sa dva meča protiv Novaka i 30,40 Novaka i Rogera, ozb?

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          Isto mislim i za Kirijosa, samo pogledati njihove mečeve, sve je jasno.
                          Nisam mislio na njihove medjusobne mečeve već generalno na sve njihove mečeve.

                          Ali dobro vama Nadalovcima je H2H početak i kraj univerzuma.
                          Last edited by Chiwwi; 01-09-19, 15:59.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                            Uporedjuješ Kirijosa sa dva meča protiv Novaka i 30,40 Novaka i Rogera, ozb?
                            Najozb.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Kakav si troler haahha

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                                Kakav si troler haahha
                                Nisam troler, ali nisam ni licemeran.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X