Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo nije za temu USO.
    Ili Tadbas ili pp.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Samo kukate nesto. Kme Rozder kme kme Rodzer.

      Titulu ionako nece videti, ali nastavite sa kmecanjem.
      Ma ko kmeci, samo se diskutuje izmedju ostalog da Roger uzima USO, a koliko me pamcenje sluzi polufinale se igra i 16h popodne po americkom vremenu, mislim

      I stvarno sad bode oci da Roger ima dnevne termine, al' dobro...idemo dalje
      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

      Comment


      • @Chiwwi
        Neka ja Rogera pravdam, ali po vama se ceo svet vrti i postoji samo da bi skovao zaveru protiv Djokovica

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Baš vam je fora sa brisanjem poruka..
          To baš doprinosi raspravi i poentiranju iste.

          Elem, pošto slobode govora nema da se vratimo na tenis.

          Očekujem da Federer ne osvoji USO i da to bude bilo ko drugi.
          Pre svega bi voleo da to bude Nadal ako već Novak ne uspe kako bi što bio bliže Federeru.

          Ako treba da analiziram igru na dosadašnjem turniru, rekao bih da je na zadovoljavajućem nivou.

          Dobar turnir.
          Vavrinka je tu, neki bi rekli još ne ali njega Novak motiviše i verujem da ćemo gledati opak meč.
          Sudar udarača i kontraša i ne može da bude loš nikako.

          Medvedev i Novak takodje, ako Novak prodje, naravno.
          Tu očekujem grind fest i psihološku borbu pre svega.
          Last edited by Chiwwi; 01-09-19, 11:52.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            @Chiwwi
            Neka ja Rogera pravdam, ali po vama se ceo svet vrti i postoji samo da bi skovao zaveru protiv Djokovica

            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            Bojana neću s tobom da se raspravljam jer si bila ljubazna prema meni pre neki dan..
            Prepuštam ti ovu rundu u to ime..

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Maro izvini al boga pitaj ti sta si gledala. Ne znam samo kad ces da shvatis, i ti a i neke ostale, da Stan ne igra tenis zmureci, odnosno da sili iz sve snage pa sta bude. Ima i vise od toga, nije za dzaba uzeo 3 slemova. Lorenci se sam pobedio, majko bozja draga presveta Nek je doslo vreme da se Lorenzi sam pobedjuje na Slemove u 39-oj godini zivota.
              Jedan od tri preko rovitog - povređenog Novaka (USO), a (AO) preko povređenog Rafe...jedino je RG RAZBIO, i zasluženo došao do titule protiv Novaka...odigrao je maestralno...
              Odlično sam ja videla koliko je promašivao. Imao je sreću što je Lorenci ostao bez snage, inače je svašta moglo da bude.

              Originally posted by bojanaBG View Post
              To kolo je 5 tenisera ranije zavrsilo svoje meceve, Nishikori, Dimitrov (koji nije ni igrao mec jer mu je Coric predao), Djokovic, Koepfer i Federer i samo je Federer dobio to pitanje i to 2 puta na konferenciji. Prvo im lepo i kulturno odgovoi da je problem nastao jos kad je on zavrsio svoj mec pod krovom, a vecina nije, ali ovi nastavljaju sa pitanjem, tako da im je pametno i rekao.
              A neko je morao da igra od 12h, Serenu su stavili posle, uvece su igrali ponovo Amerikanci, Djokovic je izjavio da se zahvaljuje organizatorima sto su ga stavili da igra poslednji mec zbog ramena, ali ne...kako sveti Djokovic da trazi neke ustupke, sugurno je to zli Roger...

              Nije dobro kad igra stalno uvece, protekcija, nije dobro kad igra preko dana, ponovo protekcija...vama smeta to sto on nos uvek igra, a ne kad igra

              Sent from my MI 6 using Tapatalk
              Bojana poenta priče je da se organizatori trude da ugode Federeru.
              Takođe jeste činjenica da je Novaku više odgovaralo da igra uveče da bi imao više vremena da odmori rame, a Federeru danju zbog samih uslova igre.
              Ovo je bila win-win situacija za organizatore...obojica igrača zadovoljni...oni "nepristrasni"...
              Osim toga koliko se sećam Rodžer je dobio dnevni tek pošto se požalio da su uslovi uveče spori isl. pa je tek onda je Novaku ponuđeno da igra uveče...a prikazano kao da su mu izašli u susret...

              Međutim, problem nastaje kada Novak ne traži termine, a Rodžer ih indirektno zatraži- nekada čak i vrlo direktno...posebo na AO ili USO.
              Što se novinara tiče, imao je i Novak mali milion situacija gde su ga razapinjali pitanjima...posebno u UK (tj. na Vimbldonu) u poslednjih par godina...
              Ove godine gde god se pojavio pitali su ga o Gimelstobu iako je već pričao o tome, pa nije psovao novinare...

              Moraš prihvatiti da Rodžer ima preveliki ego i da nije navikao na neprijatna pitanja i situacije, kritike itd. Uvek je bio prezaštićen...

              Ne znam samo kako bi se poneo da se našao u situaciji u kojoj je bio Medvedev pre neko veče, ili Novak na USO 2015...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Nije Roger blesav, vec duze vreme vlada atmosfera kako on upravlja rasporedom i kako se on za sve pita, zato je i odgovorio kako je odgovorio.
                I nije psovao novinare: dosta mi je tog sranja nije neka velika psovka, da se ne lazemo...


                Roger je do sad igrao samo jednom uvece, prvi mec, tako da ti uopste ta teorija da je Roger dobio dnevni mec tek kad se pobunio oko brzine podloge ne pije vodu

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Pokušavam pofatati bar jučerašnji dan, sve sam propustio do sad. Gledam ovu malu što su je hranili galofakom, jel ovo Barila počela pored makarona proizvoditi i sportsku opremu...ili je to koencidencija što je Rodžer onoliko nahvali.

                  Comment


                  • Pa Coco je u team8, to je poznato.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Nije Roger blesav, vec duze vreme vlada atmosfera kako on upravlja rasporedom i kako se on za sve pita, zato je i odgovorio kako je odgovorio.
                      I nije psovao novinare: dosta mi je tog sranja nije neka velika psovka, da se ne lazemo...


                      Roger je do sad igrao samo jednom uvece, prvi mec, tako da ti uopste ta teorija da je Roger dobio dnevni mec tek kad se pobunio oko brzine podloge ne pije vodu

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      Upravo to je bilo dovoljno da kaže da je sporo i traži da igra dnevne termine...
                      Što se psovke tiče, moglo je to i drugačije... npr. "dosta mi je više takvih pitanja"...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Upravo to je bilo dovoljno da kaže da je sporo i traži da igra dnevne termine...
                        Što se psovke tiče, moglo je to i drugačije... npr. "dosta mi je više takvih pitanja"...
                        Kao sto rekoh, kad god da ga stave, naci cete zaveru

                        Im sick and tired of this shit, skroz kako treba, cisto da se zna da je dosta vise

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Eh, a da je Novak tako reagovao na temu Gimestoba bio bi haos...

                          Sad' gledam Nikov meč...pa ovo je strašno šta se njemu toleriše...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Kada je Federer dobijao d'igra noćom išlo je obrazloženje da je to logično jer u udarnom terminu igra ko je najpopularniji i zbog koga se kupuju karte.
                            Odjednom to više i nije tako bitno dok oni koji su zbog njega unapred kupili karte mogu sa se slikaju.
                            Dobar broj tih vernih a ipak neobaveštenih navijača sa kartama za noć viđa se na Novakovim mečevima kako strasno navijaju protiv njega.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne, uvek je objasnjenje da se gleda protiv koga igra, Djokovic je igrao protiv Kudle, a Roger protiv Evansa, Amerikanac ce dobiti vecernji termin plus je Djokovic trazio kasniji termin zbog ramena.

                              A sto se tice toga ko je popularniji, dovoljno je pogledati cenu karata za dnevnu i nocnu sesiju i sve jasno...

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Što se tiče toga ko je bolji teniser dovoljno je pogledati njihove mečeve i sve je jasno.

                                Comment

                                Working...
                                X