Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2019/2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve dve tekme kod Italijana, sportom protiv Korone!
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Radno telo koje se bavi javnim zdravljem italijanske vlade je predložilo u toku večeri da se u narednih 30 dana sve javne manifestacije "zatvore", tj. ne održe ili održe iza brave. U ovo bi potpala i Serija A. To je nezvanično.

      Ono što je zvaničnije je to da bi sutra problem sa kalendarima i šest utakmica proteklog kola koje nisu održane trebao biti rešen. Svih šest mečeva bi trebali biti odigrani u toku narednog vikenda, dok bi predstojeće 27. kolo bilo pomereno na vikend 14/15. marta. Tako bi se sezona završila nedelju dana kasnije. Dok bi odloženi mečevi ranijeg, 25. kola, bili smešteni u jedno vanredno kolo, najverovatnije u maju mesecu. Postoji saglasnost 19 klubova oko ovog pitanja, navodno se Inter protivi ali svakako odlučuje liga, čak i uz neslaganje klubova.

      Naravno, uz tradicionalnu italijansku organizovanost ne treba isključivati nove preokrete već sutra ujutru.
      sigpic

      Comment


      • Pa klasika, u opste ne cudi sto se buni Inter, ceo zivot pametuju nesto i na kraju optuze savez da radi u interesu Juventusa. Po meni opravdano odlaganje, virus je sve jaci na severu Italije, a da gledamo derbije pred praznim tribinama bas i ne ide.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Sada će svakako biti sve prazno narednih mesec dana. Nije mi najjasnije zašto su odložili prošlo kolo, zakomplikovali su kalendar. Sve se moralo igrati u nedelju na "zaključanima".
          sigpic

          Comment


          • Moglo je, cak je Interu ponudjeno da se igra u ponedeljak pred publikom, medjutim bez gostujucih navijaca, sto se njima nije dopalo i onda opet okrivili savez da radi u nasem interesu.

            Serie A je u velikom haosu zbog koronavirusa.
            Parlament je predlozio suspenziju lige za narednih 30 dana.Ukoliko ta odluka bude potvrdjena liga se nece ni nastaviti jer bi bilo nemoguce nadoknaditi sve utakmice do kraja sezone.Po pravilma fudbalskog saveza Scudetto bi otisao Juventusu koji je bio prvi na tabeli nakon poslednjeg regularno odigranog kola. ( SVE UTAKMICE).
            Vec vidim razna pljuvanja ako se ovo dogodi. Problem je Italijana sto ne mogu da pomere kalendar jer ide EP a oni su domacini. Interesuje me kako ce se odigrati utakmica LS Juventus-Lion, verovatno bez gledalaca.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • U ponedeljak bi takođe bilo odloženo ili bi bilo pred praznim stadionima, jer je situacija ista kao prošle nedelje - dekret Regiona Pijemont o restrikcijama je i dalje na snazi.

              Problem je što se titra interesima dva kluba a ne interesima lige. Naravno, još veći problem je što su nacisti, fašisti i rasisti upali na žurku bogataša i idu ka Skudetu. Kako god bilo, u toku je hitna sednica izvršnog odbora lige. Za par sati će se znati da li će se igrati tokom narednih 30 dana ili ne.
              Last edited by Crni Đorđe; 04-03-20, 10:33.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Vec vidim razna pljuvanja ako se ovo dogodi. Problem je Italijana sto ne mogu da pomere kalendar jer ide EP a oni su domacini. Interesuje me kako ce se odigrati utakmica LS Juventus-Lion, verovatno bez gledalaca.
                Nema nikakvog pravila u slučaju suspenzije šampionata. Nijedno pravilo lige ne reguliše tu okolnost. To su gluposti što kruže.
                sigpic

                Comment


                • Narednih mesec dana zatvoreni stadioni, šampionat se nastavlja. Verovatno će odloženi mečevi prethodnog kola biti odigrani za vikend. Čeka se saopštenje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Italijani organizovani malo bolje od nas, a menjaju misljenje kako vetar dune. Ludiloo
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Moglo je, cak je Interu ponudjeno da se igra u ponedeljak pred publikom, medjutim bez gostujucih navijaca, sto se njima nije dopalo i onda opet okrivili savez da radi u nasem interesu.



                      Vec vidim razna pljuvanja ako se ovo dogodi. Problem je Italijana sto ne mogu da pomere kalendar jer ide EP a oni su domacini. Interesuje me kako ce se odigrati utakmica LS Juventus-Lion, verovatno bez gledalaca.
                      Kakve veze ima sto su domacini. Pogotovo u ovomnovom sistemu gdje jedva grupu imaju. Problem je EP a to sto su domacini tako nebitno

                      Comment


                      • I te kako je od značaja, pošto je kalendar već prošlog jula bio "tumban" kako bi Olimpiko bio pre vremena oslobođen od mečeva Rome i Lacija.

                        Premijer Italije je potpisao dekret o zabrani javnih okupljanja u trajanju od 30 dana. Do 3. aprila iza "brave".
                        sigpic

                        Comment


                        • ....

                          Domenica ore 12.30
                          Parma-SPAL

                          Domenica ore 15
                          Milan Genoa
                          Sampdoria-Hellas Verona

                          Domenica 18
                          Udinese Fiorentina

                          Domenica ore 20.45
                          Juventus-Inter

                          Lunedì ore 18.30
                          Sassuolo-Brescia
                          sigpic

                          Comment


                          • Crni Romelo Lukaku.

                            Comment


                            • Obrisali vest i SK i N1, na netu se samo suska, nije potvrdjeno.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • O čemu se radi?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X