Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2019/2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Piolijeve ekipe ne mogu pobediti u derbiju pa da imaju i pet golova prednosti na poluvremenu. Mada, Milan je zaista tehnički siromašna ekipa. U trenucima kada je Ibrahimović morao da odmori malo (pošto on ne može da traktoriše 90 minuta), nikada nisu znali šta sa loptom.
    sigpic

    Comment


    • Sve i da je Miša Kosanović trener ne smeju u Milanu dozvoliti epski raspad u nastavku. Njih je prvi primljeni od Brozovića totalno paralisao i do kraja uzdrmao. Kada je Vesino ubrzo poravnao bilo pitanje trenutka kad ide totalni obrt.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Nije Conte zajebo nikakvu taktiku nego je Milan prekucao u prvom, a totalno se sjebo u drugom. Al dobar derbi u pm.

        Inace kod brace Francuza

        Comment


        • Koliko je Milan daleko od najboljih evropskih klubova,brane se kao Partizan,u svakom trenutku mogu gol da prime. Kastiljeho sta taj covek igra,pogubio je milion lopti,nijedan dribling mu nije uspeo. Losa selekcija igraca,nista ovo ne valja,Calhanoglua bih drzao zbog suta i centarsuta,Ernandez je odlican na levom beku,ovo ostalo treba rasterati,svaka cast Ibrahimovicu ali dosta je,nepokretan,treba mnogo brzi i eksplozivniji napadac.

          Comment


          • Upravo krece repriza na AS3. Sad fino da odgledam derbi.



            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Koliko je Milan daleko od najboljih evropskih klubova,brane se kao Partizan,u svakom trenutku mogu gol da prime. Kastiljeho sta taj covek igra,pogubio je milion lopti,nijedan dribling mu nije uspeo. Losa selekcija igraca,nista ovo ne valja,Calhanoglua bih drzao zbog suta i centarsuta,Ernandez je odlican na levom beku,ovo ostalo treba rasterati,svaka cast Ibrahimovicu ali dosta je,nepokretan,treba mnogo brzi i eksplozivniji napadac.
              Eh da je samo Milan, cela liga je daleko od onoga sto smo svi voleli i gledali.
              Ova liga je postala kanta za otpadke iz PLa i La lige. Inter je skrpljen od odbacenih igraca na zalasku karijere, a bore se za titulu, mislim da to dovoljno govori. Lucas Leiva koji fizicki ne bi mogao ni poluvreme u PLu da iznese, je starter u Laciju koji se takodje bori za titulu i verovatno je uz Atalantu i najbolja ekipa u Italiji ove sezone.
              Juventus umesto da je pravio sistem, da je jurio trenera. Oni su doveli mega zvezdu takodje na zalasku karijere, i umesto da rade na sistemu da prave tim oni se prilagodjavaju njemu. Svaka cast Ronaldu, ali ja mislim da on Juventusu nista dobro nije doneo, niti ce doneti osim finansijski(sto ce biti kratkotrajno).


              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Eh da je samo Milan, cela liga je daleko od onoga sto smo svi voleli i gledali.
                Ova liga je postala kanta za otpadke iz PLa i La lige. Inter je skrpljen od odbacenih igraca na zalasku karijere, a bore se za titulu, mislim da to dovoljno govori. Lucas Leiva koji fizicki ne bi mogao ni poluvreme u PLu da iznese, je starter u Laciju koji se takodje bori za titulu i verovatno je uz Atalantu i najbolja ekipa u Italiji ove sezone.
                Juventus umesto da je pravio sistem, da je jurio trenera. Oni su doveli mega zvezdu takodje na zalasku karijere, i umesto da rade na sistemu da prave tim oni se prilagodjavaju njemu. Svaka cast Ronaldu, ali ja mislim da on Juventusu nista dobro nije doneo, niti ce doneti osim finansijski(sto ce biti kratkotrajno).


                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                Da liga nije na nivou koji je nekad bila je davno ispričana priča i mislim da sada to nešto preterano ne treba dokazivati.

                E sad, Inter ekipa skrpljena od otpadaka, pa me interesuje ko su ti ljudi ?

                Što se Juventusa tiče, ako je neko klub koji ima sistem, onda je to je Juventus, Anjelijevi su to negovali godinama.

                Comment


                • Luiđi Di Bjađo novi trener SPAL-a. Semplići otpušten.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ti ljudi su, Godin, Sanchez, Lukaku, Young, Eriksen.
                    Svi su oni klase, i nekada su bili top igraci, sada su fizicki daleko od najviseg nivoa.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Ti ljudi su, Godin, Sanchez, Lukaku, Young, Eriksen.
                      Svi su oni klase, i nekada su bili top igraci, sada su fizicki daleko od najviseg nivoa.

                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      Za Eriksena i Lukakua se ne slažem da su nekada bili klase i da su daleko od fizičkog nivoa najviših liga. Nije problem Lukakua što Junajted nije znao da ga iskoristi, nazivali ga svakakvim imenima tamo, već je problem Junajteda. U ostalom ima statistika čovek gde god da je bio zakucao je neki sijaset golova, tako sada i u Interu. Eriksen je klasa i danas i njegovo odsustvo će se tek videti u Totenhemu, nije on čovek kriv što tamo sve puca po šavovima, jedini je imao "muda" da to javno kaže.

                      Godin igra odlično iako je u zalaznim godinama, Junajted bi takvog štopera oberučke prihvatio, za Megvajera je Vidić lično i danas.

                      Ostali pobrojani su epizodisti u Interu i dovedeni da prošire roster, jedino će možda Jang imati minute do leta i služi da zakrpi.

                      No izuzev Lukakua to nisu igrači na koijma Inter bazira igru, Barela i Sensi su dovedeni i predstavljaju uz starosedeoca Brozovića udarnu igru u veznom redu, motor tima a njih dovijca zajedno imaju godina malo više od Ibrahimovića npr., a pored toga oni će biti, odnosno već su sada glavne uzdanice veznog reda i reprezentacije Italije. Nadalje Lautaro Martinez je glava u napadu i napada ga pola Evrope da ga dovede za silne novce.

                      Handanović, Škrinjar, De Vrlj nisu sigurno prošla priča.

                      Tako da Inter svakako nije klub skrpljen od odbačenih igrača i staraca koji se eto tako bori za titulu jer je liga loša.

                      I da Juventusu bi titulu u Italiji teško uzeo bilo ko na planeti, jedino eto Liverpul koji se zahuktao, ali njega sada ne bih komentarisao jer nije tema i ako krenem otići će predaleko, tako da ovo što rade Inter i Lacio je za svaku pohvalu.

                      Sad ćeš ti meni da kažeš da je Lester tim skrpljen od majstora fudbala koji mogu da igraju svuda po svetu, a eto treći je na tabeli i eto osvojio je PL pre par sezona !? Nijedan igrač izuzev Kantea iz one šampionske generacije se nije skućio, Marez npr. igra svaku prestupnu u Sitiju koji je u bledoj formi ove sezone.

                      Što se Juventusa i Ronlada tiče, to je priča koja prevazilazi pojam fudbala, Anjeli vraća u Torino brend Juventusa kakav je nekada imao a što se srozalo nakon Kalćopolija, pre samo 8 godina nismo mogli da dovedemo boljeg špica od Kvaljarele, Matrija i Mirka Vučinića, a nakon toga dovodili smo npr. Teveza, Moratu, Iguaina i na kraju i Kristijana Ronalda. Sada kad je doveden Ronaldo, grnaica više nema, Juventus može da angažuje bilo kog fudbalera samo ako hoće da se isprse za novce.

                      Comment


                      • Lukaku je u Junajtedu izgledao kao amater, ajd trener i to sto se od njega trazilo, ali covek je gubio svaki duel, loptu nije mogao da zadrzi, bukvalno stoper nizi za glavu ga oduva sa terena.
                        Eriksen poslednjih godinu dana izgleda kao amater, ja ne pamtim kada je on odigrao 90min. Prosto pitanje je na kakvom je nivou fizicki, za seriu A je verovatno spreman, s obzirom da je Lucas Leiva standardan u Laciju.
                        Necu Lester, ali cu pomenuti Wolves-e koji su po meni fizicki jedna od najmocnijih ekipa u evropi , mislim da oni imaju ozbiljniji tim i od Lacija i od Intera.
                        Svakako Italijanska liga je drugacija, i mislim da je pravo mesto za igrace koji fizicki ne mogu da iznesu PL.
                        Voleo bih da vidim da cesce dolaze igraci koji su u prime-u, igrace koji su najbolji na svojim pozicijama, a da to nije Juventus.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Svi koji su dolazili da igraju u Seriji A rekli su da je mnog oteze dati gol u Italiji nego u bilo kojoj drugoj ligi. Italijanska liga je u usponu. Prosle godine je bila borba za LS i opstanak do poslednjeg sekunda utakmice, a ove sezone 3 ekipe se bore za titulu. Englezi su prehajpovani, tamo se ogromna lova dobija od tv prenosa i sponzorstva. Ove sezone se gotovo na polu sezoni zna koj e prvak i ko su ucesnici LS. Eriksen je bojkotavao Poksa zadnjih godinu dana zato je izgledao kao amater, inace ovo sto je igrao u Tot je bilo odlicno i tek ce pokazati svoje znanje u Interu.Imaju Italijani odlicne igrace, ali cinjenica je da se retko koji Italijan snadje van granice, eventualno dobro prodju u Spaniji. To je jedina boljka.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Kristijan Eriksen je elitni igrač sredine terena, Inter je mnogo, mnogo jači otkako ga je doveo iz Totenhema.

                            Sari ima super pedigre, njegov Napoli je nešto najbolje što se dogodilo italijanskom fudbalu u protekloj deceniji, ali...
                            Nema bežanja od činjenice da je njegov Juventus doživeo komparativni slom u odnosu na ogromna očekivanja.
                            Sari nije ispunio ni deo onoga što je bilo planirano po pitanju revolucionarizacije igre.

                            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Lukaku je u Junajtedu izgledao kao amater, ajd trener i to sto se od njega trazilo, ali covek je gubio svaki duel, loptu nije mogao da zadrzi, bukvalno stoper nizi za glavu ga oduva sa terena.
                              Eriksen poslednjih godinu dana izgleda kao amater, ja ne pamtim kada je on odigrao 90min. Prosto pitanje je na kakvom je nivou fizicki, za seriu A je verovatno spreman, s obzirom da je Lucas Leiva standardan u Laciju.
                              Necu Lester, ali cu pomenuti Wolves-e koji su po meni fizicki jedna od najmocnijih ekipa u evropi , mislim da oni imaju ozbiljniji tim i od Lacija i od Intera.
                              Svakako Italijanska liga je drugacija, i mislim da je pravo mesto za igrace koji fizicki ne mogu da iznesu PL.
                              Voleo bih da vidim da cesce dolaze igraci koji su u prime-u, igrace koji su najbolji na svojim pozicijama, a da to nije Juventus.
                              Pa da nije bilo Serije A i Viole i Rome ne bi ti video titulu u PL Liverpula kao njego simpatizer još dugo, dugo....obzirom da su preporodili Salaha jer jbg "fizički" nije mogao da odgovori izazovima PL dok je igrao za Čelzi.

                              Tako ti je danas npr. sa Lukakuom.

                              Pazare se u Italiji igrači u prajmu samo što su oni domaći igrači, eto ne tako davno se jedan Čelzi dvoumio između dovođenja Dibale ili Vilfreda Bonija...ishod se zna.

                              Ne igra se fudbal druže moj samo u Engleskoj, ima dobrih igrača i u drugim ligama, nije sve crno i belo, tačno je da liga nije na nivou na kom je nekad bila, ali nije baš ni toliki kanal kao što ti pišeš.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Pa da nije bilo Serije A i Viole i Rome ne bi ti video titulu u PL Liverpula kao njego simpatizer još dugo, dugo....obzirom da su preporodili Salaha jer jbg "fizički" nije mogao da odgovori izazovima PL dok je igrao za Čelzi.

                                Tako ti je danas npr. sa Lukakuom.

                                Pazare se u Italiji igrači u prajmu samo što su oni domaći igrači, eto ne tako davno se jedan Čelzi dvoumio između dovođenja Dibale ili Vilfreda Bonija...ishod se zna.

                                Ne igra se fudbal druže moj samo u Engleskoj, ima dobrih igrača i u drugim ligama, nije sve crno i belo, tačno je da liga nije na nivou na kom je nekad bila, ali nije baš ni toliki kanal kao što ti pišeš.
                                Upravo o tome pricam, ja ne vidim stvarno razlog da se dovodi tipa Young ili da se forsira Lucas Leiva, ako imas dovoljno kvalitetnih klinaca u Italiji.
                                Ocigledno da strukture klubova i sami klubovi nisu dovoljno razvijeni, losi su uslovi manje sredstava se ulaze u skole fudbala i trenere.
                                Prosto je, Italija ima potencijal da bude u rangu PLa i La lige, ali to se vec dugo ne koristi, nadam se da ce se jednog dana opametiti i da ce poceti pametnije da rade.

                                Sta tacno donosi Milanu to sto im igra Ibrahimovic, na duze staze? Zar nije logicnije da guras nekog klinca, pre nego da ti igra penzioner koliko god on bio dobar/los, prosto nema nikakvog plana, bar ga ja ne vidim. A ja mislim da je Milan taj koji moze da povuce ligu napred, kao klub sa najvecom bazom navijaca u svetu uz Juventus.

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X