Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2019/2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jako prosečan igrač Barov...msm da to više govori o odbrani Rome.

    Comment


    • Kako se ova Roma raspade odjednom, izgubise 3 od poslednje 4 tekme. Miha sarenica blizyu evrope, dosta dobra ce se borba voditi za LE. Mada i za 4. mesto i LS, pogoovo ako Napoli i Milan uhvate malo jaci zalet konacno.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Koliko god to smešnu zvučalo Miha šarenica je trener brat bratu za 2/3 lige.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Jako prosečan igrač Barov...msm da to više govori o odbrani Rome.
          Kako sad to, ja cuo da imaju najboljeg stopera na svetu?

          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ofsajd 2cm

            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

            Comment


            • Juventus ni bod nije zasluzio ovde, razbila ih Verona.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Odlično izveden penal. Ovo VAR u engleskoj ne bi ni video, bar ne za neke manje klubove kao što je ovde slučaj.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Skroz zasluženo
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Nije ovo neko iznenađenje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                      Nije ovo neko iznenađenje.
                      a Jbg ako nije iznenađenje da Verona pobedi Juventus, onda ne znam šta je....bez obzira na formu i tradiciju.

                      Ne može ovaj vezni red Juventusa da igra ovo što Sari traži, jasno kao dan.

                      Comment


                      • Nije iznenađenje jer je Juventus raspad sistema između odbrane i veznog reda, koji jednostavno ne funkcionišu duže od dvadesetak minuta po utakmici. I to se videlo i prošle sezone, to se vidi i ove sezone.

                        Dok je Helas ekipa koja je dozvolila najmanje šuteva u okvir gola od svih timova u ligi. U nedelju sa igračem manje u većem delu drugog poluvremena su sažvakali Milan i odneli bod iz Milan. U sredu su igrali rovovski, neverovatan presing sa 10 startera koji su igrali i večeras i opet odneli bod. Sve to kada se sabere, nema nekog iznenađenja.

                        Serija A je teško takmičenje i svaka greška se plaća.
                        Last edited by Crni Đorđe; 09-02-20, 00:01.
                        sigpic

                        Comment


                        • Tuga i jad je ova igra pod neznalicom Sarijem. Ne moze se vaditi na vezni red, jer je Max sa ovakvim veznim redom, cak i slabijim prosle godine prekucao i pored pickaste igre koju je furao. Sramota je odigrati ovakvu utakmicu. Veze nema ovaj Sari, da mi je samo da mu vidim ledja. O titulu ne mozemo govoriti, ima previse kola, Inter i Lazio preozbiljne ekipe, igraju mnogo bolje od nas, treneri isto bolji, jedino ih zeza igracki kadar i klupa, mada Inter je to nadomestio u januaru.
                          Sarri out, nadam se uskoro!
                          I da cestitke Veroni, fantasticni su ove sezone.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ehh, kakve emocije ovo budi... Još kad zaigraju zajedno na terenu..

                            Last edited by DžonDon; 09-02-20, 08:53.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                              Nije iznenađenje jer je Juventus raspad sistema između odbrane i veznog reda, koji jednostavno ne funkcionišu duže od dvadesetak minuta po utakmici. I to se videlo i prošle sezone, to se vidi i ove sezone.

                              Dok je Helas ekipa koja je dozvolila najmanje šuteva u okvir gola od svih timova u ligi. U nedelju sa igračem manje u većem delu drugog poluvremena su sažvakali Milan i odneli bod iz Milan. U sredu su igrali rovovski, neverovatan presing sa 10 startera koji su igrali i večeras i opet odneli bod. Sve to kada se sabere, nema nekog iznenađenja.

                              Serija A je teško takmičenje i svaka greška se plaća.
                              Druže u Seriji A je iznenađenje kad god neko Juventusu otkine bod....tako je čak bilo i u one dve sezone kada smo završavali kao 7.

                              Od Juventusa se uvek očekuje pobeda, pogotovo protiv Verone, bez obzira što možda i najprijatnije iznenađenje sezone.

                              Evo Napoli pokušava da zakuva u borbu za opstanak.

                              Comment


                              • Nije Juventus na nivou ove sezone, i to je činjenica.
                                Evo na primer Lacio mnogo progresivnije izgleda, to je sigurno...

                                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X