Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba da pogodi Londera reketom u glavu i da se izvini, da kaže nisam namerno brate, izletelo mi.

    Comment


    • Svidja mi se Lodeiro, ako prodje Novaka preuzima njegov zrijeb i postaje favorit, mogao bi i do samog kraja
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Nema ni koncentracije u ovakvom stanju.Treba da zaigra agresivnije,ali...
        Hoće čim lekovi krenu da deluju.
        Mada se negde nadam da posle onoga sa laktom pametniji, i da je nešto ozbiljnije, ne bi se igrao...
        Last edited by Marija81; 29-08-19, 01:05.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Londero ako ovo preživi, medo je granica.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Mislim da nije zabranjeno da mu neko podbacuje loptu pri servisu, mozda bas Ivanisevic
            Može i on sam podbacivati desnom rukom na malo veću visinu kako bi stigao prebaciti reket iz lijeve u desnu ruku.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Može i on sam podbacivati desnom rukom na malo veću visinu kako bi stigao prebaciti reket iz lijeve u desnu ruku.
              Moze ali lakse Ivanisevic da podbacuje, mada bilo bi zajebano da se skloni posle podbacivanja, morali bi dobro da se uigraju. Sto se tice podbacivanja samom sebi desnom tu bi morao da ima visinu i preciznost ogromnu, a fokus da brzo prebaci reket i jako pogodi servis. Obje opcije su interesantne i jako izvodljive
              sigpic

              Comment


              • Evo ga i Ziki, došao je da ga vodi na pripreme na kopaonik za Davis cup

                Comment


                • To breeee...
                  Gasi Londera buvadžiju

                  Comment


                  • Zao mi je da ga gledam kako izgara a u bolovima je teskim

                    Comment


                    • Koji psiho.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Kako Banjac lupetaaaaa
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ovaj sam sebe pobedi, ne mora Novak da se muči

                          Comment


                          • Meni je krivo samo zato što znam da mora dobro da odmara da bi se ovo saniralo.
                            Nije to strašno ali mora da se odmori.
                            Turnir jedino na inekcije da osvoji.

                            Comment


                            • Ljudi u ratu kazu ako mora bas da bude pogodjen, najbolje u rame. Tako i je i sportu, rame je najmanji problem
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako se neko sjeća, igrao je protiv Rafaela u RG odlično, bio ravnopravan po nekoliko gemova. Nema sumnje da se Strikanu svidio i zato je kod Novaka u žrijebu, kao i Wawrinke, Medvedevi i naravno Federer, dok je Rafaelo sebi obezbijedio Cicibana u životnoj formi i Zvereva koji nikad nije ni bio u formi. Živio lagani i slučajni žrijeb.

                                Teško će ovo ići, ne može servirati

                                Comment

                                Working...
                                X