Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo postaje mucno za gledati

    Comment


    • Oooo Danilo, nije mu niko rekao da je onaj čiko već ugravirao pobednika.

      Comment


      • Oj Rafa...beze izgubljen brejk bas.


        Sent from my LG-M250 using Tapatalk
        - 19 Grand Slams titles (84 titles)
        - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
        - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
        - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
        - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
        - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
        - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
        - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

        Comment


        • Kako je promasio onaj visoki volej
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Kad je Nadal osvojio prvi, Fed je imao samo 4, nije imao 10, kao sto ti zelis da predstavis

            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            Kao sto mogu da vidim Fed nakon 200i zero uso titule, Nadal 4. Ne znam sta je tu cudno sto Rafa ima jedna titula vise nego Novaka na ovom slemu. Fkt se Rafini rezultati na betonu potcenjuju s obzirmom na to da mu je Nolo bio konkurent 2010 i 2013.
            OVAKO

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Ali kada se navijači Federera i Nadala prepucavaju ko je imao lakše protivnike kada su osvajali Slemove...Mi Novakovci se krstimo i levom i desnom...

              Meda ima snage za set, za početak pošto je upravo vratio brejk.

              Stefane, sve je dostižno...
              Ja se nogama krstim Bože oprosti a kad dodam ostale smicalice (da ublazim) dodje mi da se ne krstim vise uopste...

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Ovaj nije normalan. Svaki poen koji Nadal dobije on prvo nahvali Medvedeva.

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Kao sto mogu da vidim Fed nakon 200i zero uso titule, Nadal 4. Ne znam sta je tu cudno sto Rafa ima jedna titula vise nego Novaka na ovom slemu. Fkt se Rafini rezultati na betonu potcenjuju s obzirmom na to da mu je Nolo bio konkurent 2010 i 2013.
                  Djokovic pre 2011. je skroz drugi igrac, a te 2010.je bio bas los, osvojio samo Dubai i Peking cini mi se, na slemovima krs, jedino to finale i tu je bio presrecan sto je usao u finale, jedino sto je osvojio DC, to je jedino vredno pomena te godine.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Kao sto mogu da vidim Fed nakon 200i zero uso titule, Nadal 4. Ne znam sta je tu cudno sto Rafa ima jedna titula vise nego Novaka na ovom slemu. Fkt se Rafini rezultati na betonu potcenjuju s obzirmom na to da mu je Nolo bio konkurent 2010 i 2013.
                    Prvo nije Nolo nego Nole, Novak itd.Zamisli da ja rafu zovem imenom koje je neprikladno i provokacija za navijače.
                    Drugo pogledaj godine kada je Nadal osvajao USO, formu Novaka i Federera ili žreb u celini...ali i brzinu podloge, kao npr. ove godine kada je na nivou šljake ( igrači se složili sa tim-nisam ja izmislila).
                    Ja kapiram da si navijač isl. i da to ne zahteva objektivnost, ali bilo bi lepo da je pokažeš ponekad'...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Štp se ne nadje neko da ga raspuca u glavu kad igra ove balonjare
                      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                      Comment


                      • Rafaaa...ovo je brejk trebo biti.

                        Sent from my LG-M250 using Tapatalk
                        - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                        - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                        - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                        - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                        - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                        - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                        - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                        - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                        Comment


                        • Nije me bilo dugo na forumu, pa rekoh da na vratim kada se igra ovo finale. Sto se ove diskusije tice dovoljno je reci da su Novak i Rodzer igrali 6 puta na Us Openu, Novak i Rafa 3 puta, a Nadal i Federer nikada.
                          To dovoljno govori o tome ko je imao koliko srece, iako naravno nije jedini faktor.

                          Comment


                          • Zicer šansa, jbg.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • свако би се предао, али Меда игра као да је тек почело...
                              sigpic

                              Comment


                              • Dakle, cestitke i Medvedevu, odakle izvlaci snagu?
                                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                                Comment

                                Working...
                                X