Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evoga čim malo zaškripi sudije intervenišu
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Kakav sivonja majko draga
      ko?

      ovi sudije,sacuvaj boze
      Wizard

      Comment


      • Oko sokolovo izgubilo vid...koji je ono kontra trag , šta je ono?
        Krađa...Sudija šećeru...
        Ajmo Mateo
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Rafa ne igra na top 20 nivo za sada svaka lopta mu pada ispred mreze,srecom je ovo junacina sa junackim Bh

          Mozda sw pipravi,ali Novak i Roger bi vec set uzeli i imali brejk u drugom

          Comment


          • ^
            Takav mu je bio ceo žreb sve hendikepirani poluigrači.Ajmo Mateo bolji si.
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • Uopste nema ritma, svaku lopticu udara svom snagom.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Berretinijev 'touch' je nevjerovatan.

                Vidjelo se tokom turnira koliko osjećaja ima za drop i volej, a evo i ovdje to pokazuje.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • bolji rafa za klasu generalno
                  Wizard

                  Comment


                  • Mislim da ima 6/6 ili 5/5 dropova, sto je bas retkost protiv Nadala.

                    Gledao sam SF Minhena protiv Aguta, njega je unakazio dropovima, ako se ne varam oko 11 ili 12 za redom uspesnih dropova je ubacio brat. vidi se da ima sjajan osecaj.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Originally posted by Srkisa View Post
                      Rafa ne igra na top 20 nivo za sada svaka lopta mu pada ispred mreze,srecom je ovo junacina sa junackim Bh

                      Mozda sw pipravi,ali Novak i Roger bi vec set uzeli i imali brejk u drugom
                      Ne budali.
                      Odlican placement i dubina CC FH-a, IO i DTL takodjer dobri.
                      Serva isto.

                      Bocu snage fali u udarcima ali to je takticki.Plasira jer tako treba protiv Berretinija.
                      Nije jos bio poen gdje je Rafu nedostatak snage kostao poena...

                      Sent from my LG-M250 using Tapatalk
                      - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                      - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                      - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                      - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                      - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                      - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                      - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                      - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Mislim da ima 6/6 ili 5/5 dropova, sto je bas retkost protiv Nadala.

                        Gledao sam SF Minhena protiv Aguta, njega je unakazio dropovima, ako se ne varam oko 11 ili 12 za redom uspesnih dropova je ubacio brat. vidi se da ima sjajan osecaj.
                        Treba Grileta poslat na obuku kod njega.
                        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                        Comment


                        • Ne znam što se žalite, Rafa je stvarno dobar.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by topspinforehand View Post
                            Ne budali.
                            Odlican placement i dubina CC FH-a, IO i DTL takodjer dobri.
                            Serva isto.

                            Bocu snage fali u udarcima ali to je takticki.Plasira jer tako treba protiv Berretinija.
                            Nije jos bio poen gdje je Rafu nedostatak snage kostao poena...

                            Sent from my LG-M250 using Tapatalk
                            Serva mu je dobra,retern tragikomican,a udarce 90% polubalonira po sred terena,mozda moze bolje,mozda bude bolji u nastavku ali ovo je za sad srednje zalosno,slicno kao protiv Cilica prva 2 seta

                            Comment


                            • Ala se lepo pisete, Rafa top, forma, Meda je iza njega na turu... koga je imao u zrebu? Presmesno mi je.
                              Zdrav Novak bi ga pospremio kao na AO ove godine.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Mene nervira sa ovim dropovima, kako li je Rafi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X