Announcement

Collapse
No announcement yet.

La Liga Santander 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ozbiljnu mašinu stvorio Zinedin Zidan.
    Nek mu i sada ospore trenerski kvalitet.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Bez obzira na neke diskutabilne VAR odluke u nastavku ove sezone Real Madrid je potpuno zasluzeno osvojio titulu La Lige, bili su najbolji ove sezone. Cestitke simpatizerima Reala ovde na forumu.

      Comment


      • 209 utakmica, 11 trofeja, tri LS i dvije Primere, Zidan je jedan od najboljih trenera svih vremena. Sad ce vec mnogi reci Zidan je bolji trener nego fudbaler, sto je totalni haos. Najvaznije ime u istoriji Real Madrida uz Bernabeua i Di Stefana.

        A i pored svega je i dalje osporavan, da je samo motivator, da je lider, ali ne i takticar. Ipak malo koji trener danas bolje cita desavanja na samom terenu od Zidana, a to je naucio od Lipija. Jednostavno je sposoban da se prilagodi situaciji na terenu, to je nesto s cim vecina trenera danas muku muci. Vise je nego jasno da su italijanski treneri najvise uticali na njegov stil, Lipi i Anceloti ali zapravo ima jednu ogromnu slicnost sa SAFom, a to je da uspije da iscijedi i poslednju kap iz igraca koje ima. Da li bi bilo ko ocekivao da ce Modric biti na ovom nivou? Kazemiro? Mendi? Benzema? Vjerujem da ne bi niko na pocetku sezone, da li oni mogu ovako igrati jos jednu ili dvije sezone nemam pojma, posebno je Modric pod znakom pitanja ali uspio je i bez Ronalda da apsolutni maksimum izvuce iz ekipe.

        Zna se da ja ne volim Ramosa ali covjek je najbolji stoper na svijetu i jedan od najboljih svih vremena, to su cinjenice. Dao je deset golova u Primeri ove sezone, a preko 100 u karijeri, to je nevjerovatno za dansnji fudbal. I taj Varan koji je stoper svjetske klase je potpuno drugi igrac kad Ramos ne igra, kad igra onda izgleda mnogo stamenije, stabilnije i bolje. I Ramos je pravio razne probleme, sto u Realu sto u Spaniji, ali se vidi da vjeruje Zidanu potpuno sto dokazuje i njihov sinocnji zagrljaj posle zavrsetka utakmice. Igrali su zajedno, 14 godina kasnije ponovo su zajedno u istom klubu i sve su osvojili samo ovoga puta Zidan nije s njim na terenu.

        Real je uzasan za trenere, ali ako Zidan bude uspio da izdrzi pritisak i ako mu ovoga puta Florentino dozvoli da gradi ekipu kako zeli bice jako tesko stati Realu na kraj. I taj Perez koji je danas izjavio

        Florentino Pérez: “I think Zidane is still blessing from heaven. I hope he will be with us for a long time ”.

        Po strani sve sto je osvojio mislim da mu je ovo najvece trenersko dostignuce. Ovo je bez Ronalda, znao je da mora odbranu da utegne i da igra na sto manje golova i uspio je i na taj nacin u Primeri da dodje do titule. Covjek je sposoban nenormalno da se prilagodjava. A u Vinicijusu i Rodrigu ima krila za narednih 10 godina, uz Valverdea koji je vec sad fantastican vezista, a siguno ce biti jos bolji. Ipak kako zamijeniti Benzemu i Modrica je pravo pitanje, igraci takve klase se bas rijetko pojavljuju.

        "Everything Zidane touches turns into gold," said the Madrid defender. "We believe in him and in his work. He's the one who has to make the difference, he's a person who trusts players, and few do. "We hope he stays here for a very long time, he is unique."

        Ramos went on to insist that Madrid have fully deserved their success in 2019-20, dismissing critics who have pointed to their luck with VAR decisions since the resumption of the campaign last month.

        He said: "The title is a reward for work, consistency and balance. What we have done has great value, despite what they may say. “Work, when you do it right, is rewarded. There is a lot of merit in winning these 10 games in a row.

        “It was an atypical season, we had to win everything, we did not depend on ourselves at the start. The margin of error did not exist in our heads and we have shown it. "These matches cannot be won comfortably. We have 34 Ligas and this is my fifth with Real Madrid, I am very happy. "

        Ramos added on his own future at the Bernabeu after entering the final year of his current contract: "Whatever the president wants, I would be delighted, I would like to end my career here. "I don't think there will be a problem, either for me or for the president."
        I potpuno nevjerovatno, Modric u 2020. igra najbolji fudbal u karijeri. Madjionicar.
        sigpic

        Comment


        • Cestitke navijacima Real Madrida. Nisu blistali ali svakako da su zasluzili titulu. Bemzema i Ramos kao lideri te ekipe.
          Barsi sad sledi remont, ono ne lici na tim. Svaka lopta mora na Mesija, vise i njega smorilo koliko su zavisni od njega. Mozda ne bi bilo lose da ga prodaju mada kako im radi uprava, ne bi doveli krstenog igraca. Nesto je i do trenera, igre jer nemoguce da propadaju Dembele, Kutinjo, Grizman kad dodju u Barsu, da za orave fudbal. Ok, Dembelea su povrede sjebale ali nije on ni igrao nesto posebno prije tih povreda. Grizman mi je bas misterija, ocekivao sam da bude brutalno pojacanje Barse ali dosta toga ne stima kod njih
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Nije bio Real impresivan, dosta se mučio ove sezone, odgledao sam 15-20 utakmica pošto sam jedino njih pratio uz Zvezdu i samo ću reći jednom gospodinu što je rodjen negde a nije to... Ili kako god... I što misli da se fudbal igra od 2017-8, kada je već Van Dajk došao...

            Sine, Ramos, pa 5 mesta prazno.

            Ne znam hoće li se vraćati sada Hakimi i Odegard ali se očekivalo to. Nisam bio na rm big soccer forumu 4 meseca

            Comment


            • Hakimi otisao u Inter a Odegaard ce vjerovatno jos jednu sezonu provesti na pozajmici u Sociedadu.

              Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

              Comment


              • Azar nije uopce ni igrao ove sezone, tako se moze reci.

                Zidane je TOP3 trener sveta, covek je rodjeni pobjednik, mag svog zanata

                One two three FOUR season wonder jbg
                Last edited by Ser Gagi; 17-07-20, 09:29.

                Comment


                • Zanimljiva činjenica je da je sinoć u 37. kolu bilo čak devet crvenih kartona.

                  Ne znam da li je se to ikad desilo.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Ne racunajuci golmane (prva dva mesta su Soria i Oblak) Jesus Navas je igrac sa najvecom minutazom. Kolo pred kraj prvenstva on je propustio svega 49 minuta, a covek ima 34 godine i igra kao mladic.

                    Comment


                    • Granada dominanttno obavio svoj posao ali tuzno je kako Getafe od 3mesto i evropu je pao i danas nije imao srecu i skroz ispao iz evropu, dok sugavi sociedad se spasip u 88min i ide u ligu evropu...
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • Hetafe sam kriv.
                        Imali su i penal fore i opet NIŠTA.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Sugava Celta ipak je ostala..
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Cestitke navijacima Real Madrida. Nisu blistali ali svakako da su zasluzili titulu. Bemzema i Ramos kao lideri te ekipe.
                            Barsi sad sledi remont, ono ne lici na tim. Svaka lopta mora na Mesija, vise i njega smorilo koliko su zavisni od njega. Mozda ne bi bilo lose da ga prodaju mada kako im radi uprava, ne bi doveli krstenog igraca. Nesto je i do trenera, igre jer nemoguce da propadaju Dembele, Kutinjo, Grizman kad dodju u Barsu, da za orave fudbal. Ok, Dembelea su povrede sjebale ali nije on ni igrao nesto posebno prije tih povreda. Grizman mi je bas misterija, ocekivao sam da bude brutalno pojacanje Barse ali dosta toga ne stima kod njih
                            Grizman nije klasa igraca za Barcelonu.

                            Comment


                            • Sergio Ramos breaks record for most goals scored by a defender this century
                              Ovo je bolesno, dao je 11 golova u ligi ove sezone, primjera radi Ferdinand je u cijeloj karijari u Mancesteru dao osam golova, Vidic 21. Nesta u cijeloj karijeri 13, Maldini za 25 godina karijere 33 gola, a ovaj 11 u ligi samo, 13 ove sezone, 11 prosle. Totalni haos.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dobro, vecina toga su bila penala ali ne moze mu se nista osporiti, i penale puca doktorski. Kakva je on klasa, mentalno im je najbitniji igrac, zbog toga mislim da nemaju mnogo sanse protiv Sitija, a da je igrao, rekao bih da bi prosli...

                                Comment

                                Working...
                                X