Announcement

Collapse
No announcement yet.

La Liga Santander 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moram da pohvalim ovog momka Riqui, prvi put ga gledam i ostavio je na mene vrlo povoljan utisak.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • A sta cemo sa jos jednim ispadom Mesija koji prolazi bez zutog kartona? Ovo pitam jer se na odredjenim drustvenim mrezama digla tolika frka oko Karlosovog starta i Mesijeve ogrebotine na nozi koja se videla na treningu, da su neki "fudbalski strucnjac" smatrali da je to bio cak i cist crveni karton za Karlosa, a da je Mesijeva pesnica "treca bozija ruka" koja kaznjava svakog ko pokusa da ga zaustavi. Odmah da se razumemo, Karlosov start kad sam pogledao iz drugog i treceg ugla jeste bio opasan, i jeste bio za zuti karton.

      Comment


      • Iskreno nisam vidio sta je Messi uradio. Mada ni tu frku oko Carlosa ne primjetih.

        Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

        Comment


        • Što se Barselone tiče zaista je tužno što je klub aristokratske tradicije totalnog fudbala Johana Krojfa i Pepa Gvardiole, danas spao na nekakvog 4-4-2 Valverdea ili ovog nesrećnika koji forsira sredinu terena sa nula kreacije i ideje.

          Koren problema naravno leži u upravi kluba koji biraju trenere čiji kapacitet ne dobacuje ni do 5% zahteva jednog istorijski elitnog kluba.

          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment






          • Comment


            • Opet, cisto da se razumemo. Oba starta su opasna. Kao sto se vidi na videu, a i na nekim slikama koje sam video sa treninga Messi je prosao sa ogrebotinom. Ali da li je realno da sudije ne vide ni konflikt ni start u mecu izmedju Sevilje i Barse? Da li je moguce da se nenameran start koji je opasan ne kaznjava? Da li je stvar da se odredjeni igraci stite ili je stvarno ovo postalo normalno za sudije u Spaniji?

              Comment


              • Pa zaletio se i Carlos na njega. A ta slika gdje je Messi nagazio malo igraca Bilbao je nakon klizeceg starta igraca Athletica, nije uopste namjerno vec se tako zadesilo u brzini.

                A nije mi jasno ni sta tebi smeta, pa Carlos nije ni dobio crveni karton a mogao je.

                Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                Last edited by ognjen; 24-06-20, 21:42.

                Comment


                • Ako cemo tako i jedan i drugi start su se desili u brzini. Ne bi meni smetalo da su dobili kartone, meni smeta zasto nisu. Zasto se ovakve stvari ne sankcionisu. Cekaj, zute kartone dobiju igraci koji su se vukli za dres, a ne dobiju igrac koji je napravio opasan start i igrac koji ga je udario nakon toga? Koji su onda kriterijumi?

                  Comment


                  • Ne znam ali tako bi se mogla analizirati svaka utakmica i na svakoj od njih bi mogao naci prekrsaja koji zasluzuju neki od kartona a koji nisu dodijeljeni igracima. Od kada pratim fudbal to je tako.

                    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Messi i Suarez, lijepo izvedeno.

                      Aspas govori Denis Suarezu fuck you.

                      Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Ahahaha ovo nije penal.

                        Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Eh moj sugavi nolito..
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Benzema je tata fudbala


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment




                            • Borba za Ligu sampiona

                              Comment


                              • Celades dobio otkaz, ocekivano.

                                https://valenciacf.com/en/article/en...ent-2020-06-29

                                Voro González will take charge of the first team on a provisional basis through to the end of the present season.
                                Last edited by Rossonero; 29-06-20, 21:48.

                                Comment

                                Working...
                                X