Announcement

Collapse
No announcement yet.

La Liga Santander 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I u drugom dijelu mnogo bolji Real dok se ovaj strucnjak nije sjetio da uvede Vidala i vrati Roberta desno, od tada ravnopravna borba ipak Zidan ga je upropastio veceras, Real osjetno bolja ekipa ali dzaba im kad nisu dosli do pobjede. Da je Azar mogao da igra vjerovatno bi dosli do gola ili dva preko Semeda.

    Ipak je u odsustvu Buskeca Vidal najveca klasa na sredini Barselone. Kazemiro prekucao, Modric ima najbolju spoljnu ikad.
    sigpic

    Comment


    • Nisto nije smeo svirati ovaj cirkuzant, samo neke glupe kontakte na sredinu terena i daje zute..

      A to so vidal osigra rukom, alba udara po licu varan, grizman umalo da gol a odigra rukom, rakitic vuce za dres, lenglet zabije krampone varana... i sta jos ne..
      Ali zna se, velika je tenzija, politika i sta jos ne...
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Nisam gledao utakmicu ali znao sam odmah da ce vezni red imati problema jer Roberto ne moze da igra tu igru kontrole posjeda i balansa u igri. On eventualno moze da obavi dobar posao u kontra-napadima. Plus jos sto je Zidane stavio cetvoricu u vezu.
        Last edited by ognjen; 18-12-19, 21:53.

        Comment


        • Da je kojim slučajem povlačen fudbaler bio iz redova Barselone mogu zamisliti kakva bi se dževa i prašina digli.
          Ovako nikom ništa, ćeraj dalje...

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Verovatno mu je Varane idol jer ima toliko LŠ, a ima i SP. Pa je hteo da uzme dres.

            Comment


            • Pre derbija su uglavnom iz Katalonije stizale otrovne strelice i bojazan od arbitraže.
              Na kraju se ispostavi da mogu Alehandra Ernandeza ljubiti u dupe.
              17-9 u šutevima i 6-2 u kornerima za Real jasan pokazatelj ko je dominirao El Klasikom.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • To je taj Hernandez Hernandez.

                Neither referee nor VAR system saw two penalties on Varane







                Last edited by Tarantula®; 19-12-19, 09:32.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Znaci pruzala se podrska na odluku sudije koji nije gledao VAR kada je Barca ostecena za penal protiv Sociedada a sada kada je u pitanju Real idu osude, krajnje objektivno.

                  Comment


                  • Čemu ova bacanja i glumatanje sad kad postoji VAR.

                    Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Kakav idiot od sudije.

                      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Arturo Vidal u stilu najvećih gol majstora.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Pozitivna utakmica Alenje, onaj okret prije penala je suvo zlato. Dzabe kretnja izmedju linija ako nemas brzine da iskoristis to, nego se povlacis nazad sa loptom.

                          Comment


                          • Gdje Špancima gol lajn tehnologija? Moralo da se čeka da se završi akcija pa da VAR gleda da li je lopta prešla liniju..
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Vratilo se včrs Valensiji za prošlonedeljni pogodak Benzeme duboko u nadoknadi.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Sad čujem komentator kaže Miroslav Djukić novi trener Sportinga iz Hihona. Neka je sa srećom.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X