Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva greska Vudvorda sto Pogbu nije uvalio za 150 miliona,zajebava se tamo gde ne treba to da se radi,ispred svog kaznenog hoce da dribla.

    Comment


    • Čelsijev vezni red takav da Dača Pantić komotno može naći svoje mesto.

      Comment


      • Kilometre prostora ostavljamo u opasnoj zoni.

        Comment


        • Ma daj u picku materinu, opet kao i prosle sezone, stative, precke ali nece u gol

          Comment


          • Koja jebena katastrofa, ali ovaj Lindelof
            sigpic

            Comment


            • Dobar van bisaka

              Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

              Comment


              • Shaw izgleda nije jeo nista. Ja ne znam da li moze sporije lopte da salje od ovih. Na 5m, lopta putuje 5 sekundi

                Comment


                • Mislim da bi bilo lepo da kolege djavoli pisu ovde, ili da svi komentarisemo uzivo po nasim temama?

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Utakmica izmedju dvije mid table ekipe sto se prvog poluvremena tice. Celsi tuga od igrackog kadra danas, a opet precka i stativa, katastrofalni pasovi na obje strane, ne zna se broja koliko je izgubio lopti Labilni, Pereira igrac manje. Uzasna odluka da je Martijal napadac, a Rasko krilo. Bisaka top, Megvajer dobar, Lindelof sigurno igra preko veze, drugog objasnjenja nema.
                    sigpic

                    Comment


                    • Koliko je ovo sve bezidejno, dodju do 16 i ne znaju šta će sa loptom. Kao da se svi kmplet uplaše i pogube se, kako je moguće da još vodimo, trebalo je da nas naduju dva, tri gola razlike..

                      Comment


                      • Ja komentarisao tamo čim se poluvreme završilo...

                        Ali evo i ovde ću. Ne valja ovo ništa napred... sreća pa Čelzi nije iskoristio svoje šanse. Ali oni igraju sa igračima koji su prošle sezone uglavnom bili rezerve i opet su bolji.

                        Mora mnogo bolje za drugo poluvreme i nastavak sezone.
                        Tek je pocelo a pola njih nema snage da doda loptu a kamoli da šutne kako treba.


                        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                        Comment


                        • Baš nije imao sreće Chelsea, plus katastrofalno poluvreme Zoume

                          I da, ne znam što tamo pišu Unitedovci, valjda će se prebaciti postovi ovde i neće biti potrebe da se zaključava njihova tema za vreme meča

                          Comment


                          • Dobra ova dvojica novih u odbrani, ostali no coment, no jos samo da shvatim Lingardovu svrhu, al mi ne ide
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Steta sto nismo doveli veznjaka, placemo za njim

                              Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Tek početak sezone a Pol Pogba već iritira.

                                Comment

                                Working...
                                X