Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako li ce se snaci Nejmar i Embape u PL bice zanimljivo vidjeti. Saudijci <3
    sigpic

    Comment


    • O kom kupu tacno je rec posto ih je sve osvoio prosle sezone?

      Spoiler
      Za razliku od nekih drugih trenera koji su namerno ispadali u ranoj fazi nadajuci se osvajanju EPL

      Comment


      • Sve moze ali plastika nikako.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by srdjan_sl View Post
          Sve moze ali plastika nikako.
          Silikonci

          Comment


          • Ovako zamisljam ove sto hejtuju Klopa i LFC...
            Spoiler

            Comment


            • Originally posted by NSG View Post
              Adame, sad vec trazis argument vise u "odbrani" Klopa.
              Ja verujem da se ti slazes sa ovim sto prica Pep, svako ko voli fudbal mora da se slozi sa tim.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Niko osim Adama ne zna sta Pep prica. Red bi bio da znamo o cemu je rec ako zelis da diskutujemo, postavis link, citat ili twitt
                Last edited by belgrade_owl; 02-11-19, 01:21.

                Comment


                • Ala sparta James, lik je namestio 3gola do sad, jos igra i napad i odbranu.

                  @Owl
                  Uzmes poslusas poslednji pre-match interiview...
                  Last edited by Brian McShtull; 02-11-19, 12:45.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Lagano. Kao Barsa da igra a ne Bormut
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Hahahaahahahaahahaha ni da je Mesi, a ne King

                      Lindelof je takav retard da ja rijeci nemam, koga on cuva, sta on radi, nikad nista slicno nisam vidio. AVB kriminalan, posrpdao mu se King s glavom.

                      Pereira najnebitniji fudbaler ikad, ali ovom strucnjaku stalno igra.

                      Biling dominira, Ake vrijedi isto 80 miliona, cak je i bolji stoper od Megvajera
                      sigpic

                      Comment


                      • Daj Matu molim te,iako je mator,spor,za klasu je bolji od svih ovih preplacenih zvezdica,nema sanse da ovi sto su na terenu daju gol.

                        Comment


                        • Ocajan Junajted, za ocekivati je da do kraja Bou uvalja jos koji.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ako ne bude neki penal ne vidim kako ce drugačije postici pogodatak

                            Sent from my Mi 9T using Tapatalk

                            Comment


                            • Žao mi Van Bisake kako se zajebao. Umesto sa Palasom da se bori za evropu on došao u Junajted da se bori za 10 mesto.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Ala sparta James, lik je namestio 3gola do sad, jos igra i napad i odbranu.

                                @Owl
                                Uzmes poslusas poslednji pre-match interiview...
                                Mislis da nemam nista pametnije u zovitu da radim? Seticu se ovog tvog odgovora kad me sledeci put pitas nesto.

                                Comment

                                Working...
                                X