Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loše baš igramo. Gan ne zna da l je došao ili pošao

    Sent from my Xiaomi Redmi 7A Using Ez Forum for Android
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Vraćate se Mikseru.

      Comment


      • Kakav je ovo igrač. Ovakvog napadača čekamo od Pelea

        Sent from my Xiaomi Redmi 7A Using Ez Forum for Android
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Glup gol, stetaa
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Užasna odbrana Svetaca.

            Comment


            • Bez komentara. To je to, ne mogu da gledam ovo.

              Sent from my Xiaomi Redmi 7A Using Ez Forum for Android
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • I ako City očekivano dominira u posedu lopte (71-29%) neočekivano dve velike prilike propuštaju gosti iz Vulverhemptona.

                Comment


                • Ima li dobrog sajta sa strimovima za PL ?

                  Comment


                  • Originally posted by Princoni Snow View Post
                    Ima li dobrog sajta sa strimovima za PL ?
                    Ima >>> footybite.com
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Oba Mančesterska kluba slamaju zube na Vulvsima.

                      Comment


                      • Sad ili nikad za Liverpul. Ovo ako prospu onda nemam rijeci
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Trapav početak sezone me baš iznenadio.

                          Eeee ovo su pravi Vukovi.

                          Rastavili su danas Građane u svakom smislu fudbalske igre.

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Meni Arsenal nikad nije bio gadan, pogotovo dolaskom Wengera uvek su imali nivo igranja i ponasanja na terenu. To sto su oni rivali Spursa, ne znaci da su ikome bili gadni. Da vidim tog ljubitelja fudbala kome je Arsenal gadan, Arsenal koji je kolevka modernog fudbala.
                            Celsi je postao gadan dolaskom novaca, ali pre Abramovica, su bili itekako simpaticna ekipa koja je igrala dobar fudbal.

                            A Liverpul je gadan vec decenijama unazad, zato sto su bili najtrofejniji klub u Engleskoj i na taj nacin su navukli veliku mrznju i netrpeljivost drugih. Pritom je sirom engleske vodjena prljava kampanja protiv samog grada Liverpula. Tako da i nije cudno sto navijaci Liverpula sebe ne smatraju Englezima, niti preterano navijaju za reprezentaciju. Scouse not English

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            Za to sto navijaci drugih klubova nevole (ili kako ti kazes mrze iako nije isto) Liverpool su najzasluzniji navijaci tog kluba koji su ubedljivo najarogatniji na ostrvu i koji ne postuju nikoga. Njima cak nije jasno kako to da navijaci drugih klubova ne zele da Liverpool bude uspesan.

                            I ovo za grad sto si napisao nije tacno, Liverpool kao luka bukvalno reketirao sve koji nisu imali izlaz na more, sta su drugi trebali da im aplaudiraju? Bas bih voleo da vidim kako bi se neko ko zivi na drugom spratu u zgradi bez lifta osecao da mora da plati reket za prolaz kroz hodnik prvog sprata. Uosatlom ja nikada nisam cuo da neko ima lose emocije prema navijacima Evertona.

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Za to sto navijaci drugih klubova nevole (ili kako ti kazes mrze iako nije isto) Liverpool su najzasluzniji navijaci tog kluba koji su ubedljivo najarogatniji na ostrvu i koji ne postuju nikoga. Njima cak nije jasno kako to da navijaci drugih klubova ne zele da Liverpool bude uspesan.

                              I ovo za grad sto si napisao nije tacno, Liverpool kao luka bukvalno reketirao sve koji nisu imali izlaz na more, sta su drugi trebali da im aplaudiraju? Bas bih voleo da vidim kako bi se neko ko zivi na drugom spratu u zgradi bez lifta osecao da mora da plati reket za prolaz kroz hodnik prvog sprata. Uosatlom ja nikada nisam cuo da neko ima lose emocije prema navijacima Evertona.
                              Koliko tebe izjedaju kompleksi, opusti se, uzivaj u fudbalu...

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Za to sto navijaci drugih klubova nevole (ili kako ti kazes mrze iako nije isto) Liverpool su najzasluzniji navijaci tog kluba koji su ubedljivo najarogatniji na ostrvu i koji ne postuju nikoga. Njima cak nije jasno kako to da navijaci drugih klubova ne zele da Liverpool bude uspesan.

                                I ovo za grad sto si napisao nije tacno, Liverpool kao luka bukvalno reketirao sve koji nisu imali izlaz na more, sta su drugi trebali da im aplaudiraju? Bas bih voleo da vidim kako bi se neko ko zivi na drugom spratu u zgradi bez lifta osecao da mora da plati reket za prolaz kroz hodnik prvog sprata. Uosatlom ja nikada nisam cuo da neko ima lose emocije prema navijacima Evertona.
                                A odakle ti znas ovoliko stvari o svemu ovome sto pises, da se nisi informisao preko Suna ili DailyMaila? Daj ako imas neki dokumentarac nesto, previse si ovde stvari izneo o kojima ja nemam informacije.

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X