Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uspeli su da nadmaše Arsenal i Čelzi kao najgadniji klub u ligi, ali su nažalost najozbiljniji kandidat za titulu ove sezone.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Uspeli su da nadmaše Arsenal i Čelzi kao najgadniji klub u ligi, ali su nažalost najozbiljniji kandidat za titulu ove sezone.
      Zar nije to Tottenham? Drugar radi u Londonu kaze bas veliko broj ljudi ne voli Tottenham, a u engleskoj najvise ima navijaca LFCa pa MUFCa.

      Comment


      • Navijaci Totenhema zele Murinja ili Alegrija, navijaci Mancestera Poketina, koja razlika u mentalitetu odjednom
        sigpic

        Comment


        • I ako mnogo kritika idu na račun Poketina, neke s pravom mnoge i ne, Totenhem će posle njega biti osrednji engleski premijerligaš. Ne vidim tog trenera koji može napraviti iskorak više nego Gaučos i Pevce uvrstiti na sam tron ostrvskog fudbala.

          Neverovatno da je Poks sve ove godine bio poželjan za klupu velikog tima sada odjednom ima atribute nemača pojma i glavnog kancera propasti Spursa.

          Comment


          • Rodzers je bolji od Poketina, mnogo je bio blizi tituli od Poketina sa losijom ekipom, i ovo sto radi sa Lesterom je fantasticno.
            sigpic

            Comment


            • Minus Poketinu što nije uspio da uzme neki FA ili liga kup, osim toga čovjek je od prosječnog Totenhema napravio top 3 ekipu, šlag na tortu finale LŠ. Prije toga i u Sautemptonu je bio odličan. Moguće da nije čovjek za najveća djela, vidićemo još.

              Comment


              • Uzrok ove price, mozda i trenutne situacije, je u prethodnim sezonama.

                Njemu je minus sto su mu uzeli Vajt Hart Lejn koji je sezonama bio mesto gde mu se nije moglo uzeti 3 boda. Niko iz top 6.
                Taman sazreli ekipa, njemu daju da dve godine ne igra tamo gde je sve stvarao. Ne igra u svojoj kuci, vec gostuje 50+ utakmica po sezoni.

                Jos mu kazu da godinu dana ne moze dovesti igraca. Jednog jedino.

                I na to mu igraci ne propustaju obaveze za repku, cak dopustaju Sonu ekskurzije dva puta godisnje. Prosle sezone mu igraci dosli 5 dana pred pocetak prvenstva. Tobi, Loris, Vertongen, Ali, Kejn, Rouz, Tripije igrali zavrsnicu SP, Eriksen, Son takodje.

                Evo ti majstore od 46 godina roster od 16 igraca, svaku igras na gostovanju, bez priprema sa kljucnim igracima.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                  Uspeli su da nadmaše Arsenal i Čelzi kao najgadniji klub u ligi, ali su nažalost najozbiljniji kandidat za titulu ove sezone.
                  Meni Arsenal nikad nije bio gadan, pogotovo dolaskom Wengera uvek su imali nivo igranja i ponasanja na terenu. To sto su oni rivali Spursa, ne znaci da su ikome bili gadni. Da vidim tog ljubitelja fudbala kome je Arsenal gadan, Arsenal koji je kolevka modernog fudbala.
                  Celsi je postao gadan dolaskom novaca, ali pre Abramovica, su bili itekako simpaticna ekipa koja je igrala dobar fudbal.

                  A Liverpul je gadan vec decenijama unazad, zato sto su bili najtrofejniji klub u Engleskoj i na taj nacin su navukli veliku mrznju i netrpeljivost drugih. Pritom je sirom engleske vodjena prljava kampanja protiv samog grada Liverpula. Tako da i nije cudno sto navijaci Liverpula sebe ne smatraju Englezima, niti preterano navijaju za reprezentaciju. Scouse not English

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Kako Arsenal može biti nekome gadan kada su obeležili jedno fudbalsko vreme. Svako je uživao u Vengerovom Arsenalu sa Hajberija. Imena Bergkampa, Vieire, Petia, Ljungberga, Kanua itd itd su itekako igrali najlepši fudbal toga doba. Nije bilo čoveka, ne vezano o navijačkoj orijentaciji, koji nije onanisao na fudbal Tobdžija.

                    Comment


                    • Jošida i Long od starta. Konačno je skontao da je Jošida za klasu bolji od Vestergarda. Long može čak biti i osveženje, jebiga Adams baš ne ume da pogodi gol. Ostalo standardno.

                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Luiz prvenac Odlican korner Pepea,aj sad jos 3 da bi bili bezbedni
                        sigpic

                        Comment


                        • Nastavljaju sudije da dominiraju

                          Sent from my Xiaomi Redmi 7A Using Ez Forum for Android
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Žoržinjo hahahah

                            Sent from my Xiaomi Redmi 7A Using Ez Forum for Android
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Bravoo mali!
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Cist penal nam VAR nije dao hahah vrh
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X