Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema dovoljno elemanata za penal. Ni intezitet, ni to da je kacenje direktno prouzrokovalo pad. Iako je iskusno pao, nedovoljno za penal u ovoj situaciji, po meni. Na stranu minut i trenutni rezultat.

    Ma Lester nije sutnuo na gol kako treba. Mada nije ni Lesterova odbrana delovala nista losije. Nekoliko puta su se izvukli pasom na pritisak Liverpula.

    Gol Medisona iza ledja VVDa. Mora mu dati malo odmora, nije masina. Prosle sezone u LS i PL propustio samo mec u Minhenu. 12/13 LS i 38/38 PL.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Championship je i ove sezone najneizvesnija liga, ne samo na osrtvu vec cini se u celom svetu. Prvih 9 timova je u samo 3 boda pred dvonedeljnu pauzu.

      Comment




      • Inace penal cist

        Comment


        • Ni p od penala.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post


            Inace penal cist
            Nisi ovo postavljao protiv Southamptona na primer.

            Sto se tice cistog penala, videcu sta cete reci kad ovakav dosude protiv vas.... za jedno 15 godina.

            Comment


            • Da li se to ponavlja prosla sezona?
              A dobro lepo je sve .... Samo neka guraju koliko mogu...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Šta Roj radi sa Palasom. Ovo je maksimum, nikakvu ekipu nemaju. Zaha koji posle onog odbijanja da ga prodaju igra sa 30% mogućnosti i dalje najbolji u ekipi, pored njega ništa. Milivojević je u redu, sa penala ne ume da promaši ali baš neka prosek ekipa. Van Anholt i Tauzend se još izdvajaju ali ništa posebno nisu ni oni. Trenutno 4 mesto sa utakmicom više, zavisi od ostalih rezultata ali svakako neće mnogo pasti na tabeli nakon kompletiranja ovog kola.
                Last edited by DžonDon; 05-10-19, 20:09.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Nisi ovo postavljao protiv Southamptona na primer.

                  Sto se tice cistog penala, videcu sta cete reci kad ovakav dosude protiv vas.... za jedno 15 godina.
                  Pazi nekoliko poslednjih utakmica nisu ciste penale svirali Liveprulu, pogledaj mec sa Sefildom, cist penal nije dosudjen, nisu ni gledali var. Nemam nista protiv da potezete takve price, ali ono pisite i kad se osteti Liverpul, vi ovde samo kad se nesto svira u korist Liverpula dizete buku.

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  Last edited by Brian McShtull; 05-10-19, 20:39.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment




                  • Bice bolje najveca prevaro fudbala, naci ce se neka budala koja misli da si strucnjak
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Pazi nekoliko poslednjih utakmica nisu ciste penale svirali Liveprulu, pogledaj mec sa Sefildom, cist penal nije dosudjen, nisu ni gledali var. Nemam nista protiv da potezete takve price, ali ono pisite i kad se osteti Liverpul, vi ovde samo kad se nesto svira u korist Liverpula dizete buku.

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      Ne znam zasto bih komentarisao gresku koja nije uticala na konacan rezultat, koliko znam ukazano je na tu gresku sudija na forumu.

                      Misljenje struje o "cistom" penalu za l'pool

                      Last edited by belgrade_owl; 05-10-19, 23:05.

                      Comment


                      • Kako mislis nije uticalo na rezultat?
                        Mozda bas taj gol npr odluci na kraju zbog gol razlike, sa druge strane da je Liverpul ranije postigao gol i Shefild bi imao vise vremena da izjednaci samim tim bi i rezultat na kraju bio drugaciji.

                        Ovo je realno 50/50 situacija, neko bi svirao neko ne bi. Cinjenica je da je bilo kontakta i to ne malog, da li dovoljno da se Mane obori mi to ne mozemo da znamo, da se Mane teatralno bacio jeste.


                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Mislim da nemas razloga za brigu. Vec u drugom kolu, na mecu Man. City - Tottenham je jasno stavljeno do znanja da se "soft" penali (mada rvacki zahvat) nece svirati Gradjanima.

                          Uostalom ovo je najslabija EPL u poslednjih 5-6 sezona, red je da se prekine tridesetogodisnji post.

                          Comment


                          • Zast si toliko guzobolan, opusti se i uzivaj u Liverpulovoj masineriji.

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Ima li neka novost o Salahu? Nista se ne pominje
                              I za tu Salahovu povredu je kriv sudija. Da je svirao ocigledan prekrsaj Salaha u napadu povreda bi bila sprecena. Ovako u zelji da pomogne domacem klubu, sudija je nehotice izazvao povredu.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Zast si toliko guzobolan, opusti se i uzivaj u Liverpulovoj masineriji.
                                Videćemo mašineriju kada se načnu, usledi koji neplanski poraz. Hoće li i tada biti sve krasno-bajno po Jirgena Klopa i momke.

                                Za sada sve funkcioniše. Ne baš do perfekcije jer su očiti problemi u defanzivnom delu ali se gura po planu.

                                Ne može Adrijan da primi koliko Salah, Firmino i Mane mogu zabiti.

                                Comment

                                Working...
                                X