Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mislim da baba ne bi bila baba kad bi imala trole...

    Ta izjava je zapravo toliko glupa da mi je sada zao sto sam se upste obazirao na to luperatanje.

    Comment


    • Odlična je izjava.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Upravu je covek, mi ne znamo kakav bi Pep bio trener 80-ih i 90-ih kad tehnologija nije bila napredna kao sto je sada. Kad su budzeti klubova bili duplo manji od onoga sto se danas potrosi na jednog proslecnog centar halfa ili desnog beka. Kada su bila dozvoljena po 3 stranca u ekipi...

        Pep ima dalko bolje preduslove za uspeh nego sto ih Fergi imao, zato mislim da je Fergie daleko isped Pepa u bilo kom pogledu.
        Last edited by belgrade_owl; 03-09-19, 10:39.

        Comment


        • Ne znamo, ali zar nije teže sada kada je sve razvijeno? U zlatno vreme Ser-a je u ligi bilo 1 ili 2 menadžera van ostrva, a kakvi su to duduci možemo videti u godinama koje su sledile. Pritom je uglavnom imao najjaci tim. Uvek postoji druga strana medalje. A ti si malo preterao u pokušaju da ismeješ drugog forumaša.
          Last edited by mark !t zer0; 03-09-19, 10:55.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • 7-14. PL = 1-5. CH? Everton, Lester, Vulvsi, VH = Calton Bristol Svonsi WBA..?
            Sovo, kako si ovo izjednacio ma koliko slabija liga bila?
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Pa ti Vulvsi su manje vise u slicnom sastavu igrali Championship pre 2 godine i odmah otisli do LE. Burnley ovakav kakav je bi bio 12. i u Championshipu.

              Chris Wilderu 2 godine u Championshipu centarhalfovi istrcavaju na krila, vecina timova se sa tim nosi, dodje u EPL i napravi covek pometnju a u ekipi ima 2 igraca sa iskustvom igranja u EPL od toga mu jedan sedi na klupi posto ima 35 godina.

              Jedva cekam da Bielsa udje u ligu pa igrace Vulvsi i Lids za titulu naredne sezone
              Last edited by belgrade_owl; 03-09-19, 12:50.

              Comment


              • Zato sto su za to projektovani. Doveli sve sto im je potrebno preko portugalske veze s ciljem da udju u Evropu, za pocetak. I to baas redak primer tako dobrog projekta iz CHa u PL. Vulvsi izdominirali kv za LE kao retko ko a ti ih uporedis sa CH timovima. Ili Lester npr.

                Barnli je prosla, evropska, sezona isekla. Sad ponovo lice na tim. I bitnija je stvar kako bi ti uporedjeni timovi igrali u PL, u drustvu najboljih.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Comment


                  • Ako su ovi razlozi tacni, i ako je Wednesday uzeo Monka umesto Cowley-a samo zato sto Chansiri nije gteo da mu da pismene garancije da ce on odlucivati o transferima onda je vreme za ozbiljnu brigu. Doyen Sports i Amadeu Paixao su poslednje 4 godine imali glavnu rec kad je u pitanju dovodjenje igraca i nisu se bas proslavili, ne znam zasto im Chansiri veruje.

                    Za one koji slabije prate engleske nize lige, Cowley se smatra jednim od perspektivnijih engleskih trenera, ima samo 40 godina do sada je vodio Concord, Braintree i Lincoln. Ove godine verovatno nece, ali naredne Huddersfield ce biti mnogo ozbiljnija ekipa.

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Tesko da cemo mi probiti ovo, jedino ako Firmino bude uspeo nesto da promeni.

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Nista penal?
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • kakvi debili sude u Engleskoj
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • "Ziveo var" [emoji23]

                              Comment


                              • Bravo macko!!! Kakav egzekutor..

                                Comment

                                Working...
                                X