Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal je najdebilniji klub na svetu. Dok ne shvate da moraju uložiti u odbranu. Bili bi kao Liverpul. Liverpul je bio Arsenal kada nije imao Alisona, Robertsona, Van Dajka i Arnolda.

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Kritikovao sam malog čupavog prošle sezone, ali je dosta napredovao ove, mora se priznati.

      Deluje dosta samouverenije i sigurnije.

      Brutalan tempo. Arsenal trenutno više grize.
      Jesi secam se da smo diskutovali na tu temu

      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

      Comment


      • Totenhem je def luzerska ekipa. Imaš sigurnih dva gola prednosti i onda sopstvenim greškama dozvoliš velikom rivalu vraćanje u život i injekciju da kipte od samopouzdanja.
        Baš zbog tog kukavičluka Totenhem nikada nije bio prvak i verovatno u skorijem milenijumu i neće.
        Ne bih se začudio da Arsenal ovo okrene i na kraju slavi sa svojim navijačima.

        Comment


        • Ofsajd, jbg
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Sančez se sramno pozicinira.
            Jbt prodaš Tripijea i ne reaguješ na tržištu.

            Comment


            • Ovo je penal

              Ipak nije, makao je ruke
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Alal vera za tempo.

                Comment


                • Zaha hteo u neki tim koji će da se bori za LŠ, i eto Palas ga ispoštovao, 4 mesto nakon 4 kola.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Mogao je Arsenal ovde lagano do pobede, debilan penal i danas. Sami sebe ubijaju, Genduzi je svaki duel 50/50 dobio na sredini. Ne znam sto ovako nije izgledao Arsenal protiv Liverpula, ali ovde su bili bas nalozeni protiv nas su se usrali.

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Mogao je Arsenal ovde lagano do pobede, debilan penal i danas. Sami sebe ubijaju, Genduzi je svaki duel 50/50 dobio na sredini. Ne znam sto ovako nije izgledao Arsenal protiv Liverpula, ali ovde su bili bas nalozeni protiv nas su se usrali.

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      Bice kad dodjete na Emirate

                      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                      Comment


                      • Apsolutno se slazem da treba vratiti zavrsetak prelaznog roka na 01.09. ovako su samo EPL klubovi oslabljeni usli u novu sezonu.

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia
                          Pisao sam već, ali nije problem Mančestera to što ne dovode dobre igrače, upravo suprotno.
                          Dovedeno je rekordno pojačanje iz Juventusa.
                          Igrač koji je dominirao sa Čelzijem i osvajao titule u seriji je doveden.

                          Analogija neka iz prošlosti bi bila da je doveden Alesandro Del Pjero u žiži svoje karijere ili da je doveden Frank Lampard dok je harao sa Čelzijem.

                          Osnovni problem Mančestera je stelarna konkurencija koja nije postojala u neka druga vremena.
                          Sada je komšija Mančestera gigant, fudbalski i finansijski, koji dovodi najbolje stručnjake i igrače na svetu.

                          Ferguson nikada ne bi ostvario uspehe koje je ostvario da je za protivnika imao Pepa Gvardiolu i današnji super-tim Mančester sitija.
                          Napisa covek i ostade ziv.



                          Gasi internet.
                          Upravo smo dobili izjavu veka, ma kakvi veka, izjavu tisucleca.
                          Najuspesniji trener u istoriji fudbala je do uspeha dosao zato sto 34 godine, i svoje prve titule sa Aberdinom pa sve do 2013. nije imao konkurenciju na ostrvu a ni u Evropi.

                          Za Fergija tvrdi kako je imao srece, ali zato ume da kaze "veliki je Ole"..... e moj (dopuni stih).
                          Last edited by belgrade_owl; 03-09-19, 09:55.

                          Comment


                          • Pa s obzirom da Gvardiola šije svaku sezonu 90+, i tako će i biti dokle god je na ostrvu, izjava ima itekako smisla.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Mozda je sada konkurencija slabija nego u Fergijevo vreme, to ne pada na pamet? Najveca velicina Fergusona je u tome sto je znao da se prilagodi novom vremenu, ne moze trener da traje 20 godina u jednoj od najjacih liga Evrope, da osvoji 2x LS i da sve to vreme forsira svoj stil igre.

                              Realno ove godine je EPL slabiji nego u prosle, upste be bih bio zacucdjen kada bi prva 2 tima imala 100+ ove sezone. Timovi koji treba da se bore za plasman od 7-14. pozicije su smesni cak se cini da nema razlike izmedju njih i prvih 5-6 timova Championshipa.

                              U svakom slucaju neka sluzi na cast svakome ko moze da pomisli da je Pep veci od Fergija.
                              Last edited by belgrade_owl; 03-09-19, 10:14.

                              Comment


                              • Čovek je rekao da Fergi ne bi postigao rezultate koje je postigao da je naspram sebe imao ovakav City i Gvardiolu. Tebi je to smešno i izjava veka. A ustvari je potpuno logično i realno. Dominacija kao Sitijeva u prethodne dve godine nikada nije vidjena ranije u PL.

                                Pep nije veći od Fergija, ali može to da bude, nije ni na pola svoje karijere a već ima isto osvojenih Liga šampiona kao Ferguson, i to sa svojim stilom igre koji forsira i koji je vrlo prepoznatljiv.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X