Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

    Originally posted by z0La View Post


    Još su ga dali Arnoldu.
    Ne nadaj se mnogo ako ga imas na fantaziju, prepravice.


    Bravo Mane! Rutinski

    Comment


    • To je to od ovog meča.

      Poslato sa HUAWEI CUN-L01 pomoću Tapatoka
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Ne nadaj se mnogo ako ga imas na fantaziju, prepravice.


        Bravo Mane! Rutinski
        Nemam, nego mi drago zbog dečka.

        Hvala Vudu, a hvala i Miu.

        Ovo se ne prašta. Mambicaaaaaaa.....
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Čestitam titulu Liverpulu. Mislim sada ako se završi baksuzluk i udjete kao i Zvezda u kenjanje mod, vezaćete 10 titula.

          Comment


          • Bobiškaaaaaaaaaaa....

            Na kraju još jedan rutinska tekma. Ajde samo da se sačuva CS.

            p.s. 13. pobeda za redom...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Mašinerija, ne smes ostaviti nijednog od trojca napred samog jel sledi kazna a nekad moras udvojiti, jednostavno nema leka [emoji2]

              Sent from my Mi A2 using Tapatalk

              Comment


              • Strasno koliki je cigan Salah, ima pravo Mane sto se ljuti. Lik je najveca sisa moguca.

                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Uh.. ispizdeo bas Mane.
                  Mora Klop malo da udari jednu vaspitnu Salahu.

                  Comment


                  • Odavno se već Salah ponaša kao klošar najveći, svaka mu čast kako igra ali je izgleda sujetan do maksimuma.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ovo je bilo bas rutinski, jedno od tezih gostovanja van top6. Dobro imali smo srece kod prvog gola, ali ja mislim da je bilo samo pitanje vremena kada cemo da ih nacnemo. Posle prvog gola je sve bilo lakse.

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Nekako mi se cini da je EPL slabiji, i to dosta, nego prosle sezone. Verovatno ce se to primetiti i u Ligi Sampiona, proslogodisnji rezultati se sigurno nece ponoviti.

                        Comment


                        • Sovo, tako deluje za sada kad nedostaju nosioci timova. Celsi ostao bez Azara koji je ove neizvesne zavrsnice zavrsavao sam carolijama. Eriksena nema u Totenhemu a on je 50% njihove igre, prosle godine izneo sam sezonu kad su ostali bez ofanzivnih igraca u zsvrsnici. Nestao je onaj talas Pogba- Rasford, Arsenal ne moze da nadje dobitnu kombinaciju napred a kreativnost se potpuno izgubila odlaskom Remzija.

                          Dosli su neki mladi igraci kojima treba prostor i vreme za neki ritam dobrih igara.

                          A nije bilo ni realno da se ponovi prosla sezona, i da su premijerligasi ostali u proslogodisnjim sastavima. Dva finala sva cetiri PL tima.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Everton - Vulvsi deluje kao da će biti top tekma. Odlično počela.

                            Dve greške, dva gola.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

                                Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Bravo. U postpunosti se slazem i za sezonu 13/14.

                                Pricao sam to i kad je Murinjo bio 2. na tabeli na kraju sezone, pa onda kad je Solser nanizao dobre rezultate koji su bili uzrok hajpa tj oslobodjenja od negativne energije koja je kulminirala kod Murinja. Dobri rezultati su bili tu, ali iz aviona se videlo da nisu bili proizvod dobre igre vec jednostavno sklop desavanja na i van terena. Tome je moralo doci kraj i evo sta se desava.

                                Junajtedu je potrebno da se oslobodi pritiska od uspeha (vec je pocelo da se desava, vidi se u realnijim ocekivanjama navijaca) da bi se na miru krenuo graditi tim koji bi rek za 3-4 sezone mogao da juri titulu. Sve dok se budu dovodila instant "pojacanja" u vidu Sanceza, Pogbe, Matica, pa i onog Portugalca koji se ovo leto spominjao, tim se nece dici na zdrave noge.

                                Dok je npr Klopp odlican psiholog, odmah je pripremio i navijace i igrace na neuspehe koji su neminovni na pocetku stvaranja novog tima. Nije imao nikakav pritisak, mogao je da gresi sa pojacanjima, da gubi dobijene utakmice, da daje sansu igracima za koje se ispostavilo da uopste ne pripadaju ovoj ligi. Ali to je sve neophodno da bi se uvidelo ko moze, sta moze i dokle moze. Junajted ne daje takav luksuz trenerima jer je pritisak sa svih strana.

                                Comment

                                Working...
                                X