Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogba trckara po terenu, kao da želi da pokaže i dokaze čelnicima da ga prodaju.

    Lepo, pitati Real dal ga hoće... keš plus igrač/i i da rešimo sve.

    Jbt malopre Andres sprinta u odbranu a vidiš Pogba koji bi pre trebao da se nađje kod našeg 16m, on lagano.

    I svo ovo gradjenje i gubljenje lopti... skroz neodgovorno s njegove strane.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Comment


    • Kakva zver je Van Bisaka. Eno, Bufal više ne sme da se zaleće. A on je tip igrača koji voli 1vs1.

      Mnogo loši Sveci. Bezopasni u napadu. Nema ovde igrača da povuče u napadu. Kreativnost 0. Još imaš tamo Janga na beku i ne forsiraš napade preko njega.

      Pogba se zaebava jbte. Kao da igra na 50%. Gubi neke opasne lopte, sreća nema ko da isprati sa druge strane. Rašford što se tiče donošenja odluka na terenu...katastrofa. Mektominej dosta krpi u odbrani.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Loše baš. Centaršutevi užas. Uz to Danso levi bek jbt, liko koji igra klasičnog štopera ili eventualno defanzivnog veznog po potrebi. Očekivano nije se snašao na bekovskoj poziciji, nije mi jasan Ralf sa ovim menjanjima iz kola u kolo. Bufal jedini nešto radi.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Ole, spremaj Grinvuda i Matica. Vadi ovu dvojicu idiota (citaj) Labilnog i Rasu.

          Comment


          • Baš loš Sautempton. Neko brljavljenje katastrofalno. Onaj levi bek par puta zasere i otvori kontru. Taktička nedisciplina. Loša utakmica.

            Lindelof nesiguran sam sebi lik ne veruje, gradi loptu i trese se kao detence.

            Comment


            • Originally posted by 7528. View Post
              Baš loš Sautempton. Neko brljavljenje katastrofalno. Onaj levi bek par puta zasere i otvori kontru. Taktička nedisciplina. Loša utakmica.
              Pa kad je čovek štoper. Nadam se da će ga zameniti na poluvremenu.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Sautempton je smehoteka, svaka iole ozbiljna ekipa bi ih rijesila do sad.
                sigpic

                Comment


                • Inace ovaj Pereira sem suta nista nema, gori je od Lingarda, ama bas nista ne radi na terenu. Bukvalno je u igri da sutne ponekad sa 25 i ako udje da svi svrsavaju
                  sigpic

                  Comment


                  • James dao vise golova u PL za Junajted nego Sancez. E tolika je truba bio za Mancester.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ako ne uzmemo tri boda Rasford je kriv
                      sigpic

                      Comment


                      • Jebo te život i Majk Din i Engleske sudije

                        Poslato sa HUAWEI CUN-L01 pomoću Tapatoka
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Nema Ole muda da izvede ovog sto veze nema.

                          Grinvud ce vjerovatno dobiti sansu u 85+

                          Comment


                          • Ahahahahh gledaj Pereiru, ovaj Brazilac nije
                            sigpic

                            Comment


                            • Kakav je nas Maldini sa loptom u nogama Lindelof promasi Adams srecom stopostotnu
                              sigpic

                              Comment


                              • Au Adamse.

                                Poslato sa HUAWEI CUN-L01 pomoću Tapatoka
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X