Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze da postane ne znam sta, ovo sto su uradili je jedna velika sprdnja.

    Juventus nije povukao 10-ku Del Piera, sto je po meni sramotno.

    Treba da zasluzis da se broj povuce, nije to nikakva zajebancija, ali to ovi amateri izgleda ne kontaju.

    Primjer: Povuceni brojevi 3 i 4

    Spoiler

    Comment


    • Ovom logikom Žigićev broj nek povuku, čovjek dao gol Arsenaluu finalu liga kupa

      Comment


      • Jebes amatere sa povucenim brojem.

        Malo da zapalimo temu.

        Dortmund are ready to sell Jadon Sancho at the right price. All parties are convinced that a deal can be reached this summer but Man Utd must qualify for the UCL.

        Ed Woodward is expected to start negotiations for Sancho with an bid of £80m bonuses included.

        Comment


        • Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Istog datma ce poceti i takmicenja u nizim ligama, moguce je da ce Liga Kup poceti ranije, neki klubovi su izasli sa tim predlogom.

            Uglavnom vec danas mogu da kazem da ce nekoliko menadzera imati zamerke na "gust raspored" tokom zime

            Comment


            • Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Bitno je da se titula proslavi kako i dolikuje.

                Comment


                • No da se vratimo normalnim stvarima

                  AP Interview: Full English stadiums ‘difficult’ for a year


                  Izgleda da ce za pocetak biti dozvoljeno samo 25% kapaciteta.

                  Comment


                  • Originally posted by NSG View Post
                    Svaka čast, još jednom čestitam na zasluženoj tituli

                    Najbolji motivator je Klopa izbacio na Enfildu pre nekoliko meseci.
                    Klop je odlično složio tim, svaki deo tima odlično funkcioniše. Mora još da poradi na glavama nekih igrača. Zar moraju svaki put Mane i Salah da prave neke grimase jer ih menja? Ali generalno strašan tim.

                    Klopa bih stavio ispred Pepa tek kad odbrani titulu.
                    Pa ako gledamo major trofeje obojica su uzela po 2 trofeja, s tim sto je po meni veci uspeh uzeti LS i PL nego PL x2.
                    Takodje slozices se Siti je bio jedno 100 puta laksi posao od Liverpula. Tako dolazimo do toga da je Klopp ipak ispred Pepa.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Drago mi je sto najstarije klupsko takmicenje vise nije "veliki" trofej, dobro je da ima tendenciju da postane ako ga neko osvoji nakon 15 godina.

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Pa ako gledamo major trofeje obojica su uzela po 2 trofeja, s tim sto je po meni veci uspeh uzeti LS i PL nego PL x2.
                        Takodje slozices se Siti je bio jedno 100 puta laksi posao od Liverpula. Tako dolazimo do toga da je Klopp ipak ispred Pepa.

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        Slažem se za posao, za sve što je napravio kapa dole.
                        Rekoh, ako odbrani ovu titulu meni će Klop biti ispred.

                        Pep je došao i uzeo dve za redom, ispao od Totenhema proslavljen prolaz pa za 3 dana motivisao ekipu da ih dobiju za odbranu titule. Bez levog beka, bez odbrane. Bez KDBa prošle sezone. Ove sezone je sve bacio na LŠ, nadigrao Real u sred Španije.

                        Meni se kod Pepa sviđa što odmah ceo svoj sistem primeni na svakom narednom timu. Što je svakog digao na level iznad. Ne znam mnogo ekipa koje mogu da ih nadigraju, da im uzmu loptu i drže, ih napadaju celo poluvreme.Njemu je osnova tima onaj deo tima koji je zatekao, ne pojačanja pa mi zato pada u vodu novac koji troši na bekove. Jeste potrošio novac ali nemaju pojačanja preveliki uticaj na to.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Originally posted by NSG View Post
                          Samo se nadam da neće uticati na plasman u LŠ. Neko godinu dana gradi tim sa velikim planovima za budućnost i onda dođe nekoliko ljudi koji svojim odlukama skrojiše tabelu.
                          Pa vec uticalo na konacnu tabelu, namerno gazenje Tielemansa, ne zaustavljanje igre da se gleda snimak nakon igranja rukom u svojih 16 protiv City-ja... Ko moze da zna u kom smeru bi isla sezona da su koristili tehnologiju po pravilima? Njima (EPL sudijama) je VAR izgleda najvise sluzio za geometriju i gledanje da li je neko za nokat ili petu bio u ofsajdu.
                          Last edited by belgrade_owl; 25-07-20, 21:07.

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Pa vec uticalo na konacnu tabelu, namerno gazenje Tielemansa, ne zaustavljanje igre da se gleda snimak nakon igranja rukom u svojih 16 protiv City-ja... Ko moze da zna u kom smeru bi isla sezona da su koristili tehnologiju po pravilima? Njima (EPL sudijama) je VAR izgleda najvise sluzio za geometriju i gledanje da li je neko za nokat ili petu bio u ofsajdu.
                            VAR me opasno nervira cele sezone ali i ovaj trend sviranja penala na svaki kontakt bez obzira na intezitet. Posle pandemije su opasno podbacili sa tehnologijom, odmah na prvom meču gol Šefilda nije priznat a lopta ušla u gol. Zašto VAR nije reagovao? Moraju nešto da menjaju sa VAR-om, uništavaju fudbal.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Bolje da ga ukinu nego ovako selektivno da ga koriste.

                              Takodje da pravila budu jasnija i da ljudi u crnom svoj ego sklone po strani i da malo koriste onaj monitor sa strane, ja ne znam da li je na nekom mecu glavni sudija uopste prilazio monitoru da proveri bilo sta?

                              Comment


                              • Kad smo vec kod toga, dobro si pomenuo taj mec sa Spursima kada su dobili 1:0 i kada nije dosudjen cist penal za Spurse, ta odluka je direktno na kraju odlucila o sampionu.

                                Pa pazi on je pored toga sto je zatekao Kdba, Kompanija, Dinha, Aguera, Silvu, Sterlinga, Yayu, i jos nekoliko igraca svetske klase potrosio neuporedivo vecu sumu od Kloppa. Koji da ne pominjem koga je sve zatekao kada je dosao u klub. Tako da ta prica ne pije vodu.


                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                Last edited by Brian McShtull; 25-07-20, 21:27.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X