Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Son. Nece iznevjeriti Portugalac[emoji6]
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Meni sumnjiv gol, činilo mi se da je Son bio u ofsajdu ali nisi prikazivali tu situaciju već onu pred golom...


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

      Comment


      • Lester, šta god da uradi danas, oni moraju da dobiju United gotovo sigurno. Tako da ovaj meč im i nije toliko krucijalan.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Uhhh kakva odbrana Ljorisa
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Perfektno.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Odlicna kontra, bravo Kejn
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Vrhunski protiv-udar i milimetarski precizna završnica Kejna.

                Comment


                • Uhhh kakav gol. Bravo

                  Lester sjeba i gol razliku
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Auuuuu lepotice

                    Comment


                    • Ajoze jedini preti ali ga Loris izluđuje čudnovatim paradama.

                      Comment


                      • Tačno igrači Totenhema i Arsenala zaigrali malo pred kraj prvenstva, da prevare da liče na tim. Dovoljno da gazde kažu kako nema potrebe za remontom celog tima.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Originally posted by black in man View Post
                          Lester, šta god da uradi danas, oni moraju da dobiju United gotovo sigurno. Tako da ovaj meč im i nije toliko krucijalan.
                          Pre utakmice im je bio bitan kako ne bi morali da jure pobedu u poslednjem kolu kuci tj da im i remi garantuje top4. Uglavnom svi timovi iz vise liga gde je sistem bio ispred individualnog kvaliteta igraca su doziveli krah u ''nastavku'' sezone.

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Pre utakmice im je bio bitan kako ne bi morali da jure pobedu u poslednjem kolu kuci tj da im i remi garantuje top4. Uglavnom svi timovi iz vise liga gde je sistem bio ispred individualnog kvaliteta igraca su doziveli krah u ''nastavku'' sezone.
                            Opet ne bi zavisili samo od svog rezultata. Pobeda u poslednjem kolu im jedino ne bi bila neophodna u slucaju kiksa Uniteda. Tacnije, Lester je trebalo da osvoji bar bod više u ovom kolu da ne bi morali da jure pobedu. United igra kuci sa WH-om.

                            E, jedino ne znam da li im ovaj poraz ugrožava gol razliku, i da li im je sada pobeda od 1:0 dovoljna ako UTD pobedi WH. Mrzi me da proveravam.

                            Na Lesterov pad, osim pauze, mnogo utiče i izostanak Medisona. On je verovatno i najbitniji igrač za ovu ekipu uz Vardija.
                            Last edited by mark !t zer0; 19-07-20, 17:50.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by black in man View Post
                              Opet ne bi zavisili samo od svog rezultata. Pobeda u poslednjem kolu im jedino ne bi bila neophodna u slucaju kiksa Uniteda. Tacnije, Lester je trebalo da osvoji bar bod više u ovom kolu da ne bi morali da jure pobedu. United igra kuci sa WH-om.

                              E, jedino ne znam da li im ovaj poraz ugrožava gol razliku, i da li im je sada pobeda od 1:0 dovoljna ako UTD pobedi WH. Mrzi me da proveravam.

                              Na Lesterov pad, osim pauze, mnogo utiče i izostanak Medisona. On je verovatno i najbitniji igrač za ovu ekipu uz Vardija.
                              Sad je Utd egal u bodovima i gol razlici sa Lesterom i mec manje.
                              WH je skoro pa obezbijedio opastanak tako da nije iskljuceno da Utd dobije sa vise golova razlike i onda Lester mora da dobije Utd ubjedljivo a na osnovu forme, pitanje je dal mogu i bod izvuci jer kako je Totenhem iskaznjavao kontrama tako ce i Utd
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Ludak Bjelsa dobija ulicu u Lidsu.

                                Comment

                                Working...
                                X