Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niđe veze sa penalom... -.- a Vila je skroz ok počela, bezveze skroz

    Comment


    • Ovo za Vilu nikad ne bi svirao penal,smesno sta je svirao,okrenuo se oko lopte i pao.

      Comment


      • A koja je ovo sprdacina od penala... Dobio penal jer je nagazio protivnika i uhvatio se za nogu i sta oni slepci iz var sobe gledaju... Tacno cu da ugasim strim. Uveli var da se ovakve gluposti ne sude i opet ih sude.

        Comment


        • Ajde što je Mos Mos, ali ja ne vjerujem ni da su gledali VAR, nerealno mi je da ovo neko pogleda i zadrzi odluku da je penal

          Comment


          • Nova pravila u doba Korone.

            Comment


            • Grinvud šutnuo i nije dao gol

              Comment


              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                Crni Zoze, 0 šuteva u okvir protiv Bornmuta pa bar njih svi kidaju
                Kao sto je komentator rekao, jedna od losijih utakmica ove sezone. Ne znam da sam vidio neku normalnu akciju.

                Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                Comment


                • Očarava igra mladog Mejsona Grinvuda.

                  Slabijom desnom pocepao Rejnu.

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Grinvud šutnuo i nije dao gol
                    Ovog puta jeste, rutina

                    Tek od nepostojećeg penala smo bolji, do tad Vila. Ali šta je tu je, da se pitam sudija u VAR sobi bi popio otkaz već na poluvremenu

                    Ognjene vjerujem, vidi se po statistici.. Ali Totenhem je morao od restarta sezone da digne formu, vratili im se skoro svi glavni igrači, oni su praktično manje-više isti kao i u februaru-martu
                    Last edited by BorisUnited99; 09-07-20, 21:11.

                    Comment


                    • Al Mancha igra dobro na kontre, imaju masu igraca koji su ko stvoreni upravo za kontra napade.

                      Comment


                      • VAR je uveden da se ta mafija smeje narodu u facu,pokazu im usporeno kakva sranja sude ili nece da sude.

                        Comment


                        • Ne treba vam Sancho, jedino ako bi hteo da greje klupu Grinvudu...

                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Neverovatan je Greenwood stvarno. Treba pomenuti da je Ole jako pametno postupio sa njim. On je bukvalno pre restarta sezone dobijao sansu na kasicicu. 30-20 poslednjih minuta.

                            Za vreme pauze je Mejson puno radio na fizikalijama, mnogo je ojacao, nabacio misicne mase i mnogo brze i startnije izgleda nego pre korone. Sad lagano trci svih 90, i resets mreze. Bas je lepo odradio ovo Ole.

                            Comment


                            • Uzivanje ce biti pratiti ovg klinca, nevjerovatan je. Odusevljava me
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Ne treba vam Sancho, jedino ako bi hteo da greje klupu Grinvudu...

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                Ma ja bih napravio nesto tipa Martial-Greenwood-Sancho.

                                Rasa bih ubacivao sa klupe. Nije on u redu u glavi, i realno je najtanji od svih. Bice povreda, bice rotacija. Treba nam kvalitet napred, bad bi dobro bilo Sancho da se dovede. Ali Greenwood je cudo, nikako ne bih voleo da se on zrtvuje.

                                Comment

                                Working...
                                X