Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To sto imam drugacije misljenje od tebe ne znaci da sam maliciozan. Skinuo je visoku loptu coveku koji je za glavu nizi pa to moze i Dominic faking Iorfa... wow

    A kad se pusi cetiri lagana protiv Man. City-ja onda se cuti.

    Raspravu o "gospodinu" cu zavrsiti sa dve reci, Milan Pavkov.

    PS jel si potpisao peticiju da se zatvara Hillsborough i da se povede postupak za dogadjaje od pre 30 godina?
    Last edited by belgrade_owl; 09-07-20, 10:18.

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      CV Ramosa je zastrasujuci, sta je covjek sve osvojio ali svakako da je i VVD bruka stoper, jedan od najboljih danasnjice. Sad treba da odrzi taj nivo narednih nekoliko godina kao i veliki stoperi prije njega
      Da Ramos igrao u dreamteamu sa 11 najboljih na svetu, a Virgil dosao u luzersku ekipu. Za dve godine osvojio sve sto se osvojiti moze timski i individualno.
      Nivo na kojem Virgil igra Ramos nikada nije dostigao, tako da to da treba da odrzi nivo ne pije vodu.

      Sent from my motorola one action using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Da Ramos igrao u dreamteamu sa 11 najboljih na svetu, a Virgil dosao u luzersku ekipu. Za dve godine osvojio sve sto se osvojiti moze timski i individualno.
        Nivo na kojem Virgil igra Ramos nikada nije dostigao, tako da to da treba da odrzi nivo ne pije vodu.

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        Ne volim Real a posebno ne Ramosa ali mu se ne moze osporiti klasa. Covjek je osvojio sve sto se moze osvojiti u fudbalu na vrhunskom nivou, kako sa reprezentacijom tako i sa klubom.
        Kako je to VVD osvojio sve sto se moze timski? FA kup? Liga kup? Nesto sa reprezentacijom?

        Moze se svasta za Ramosa reci ali koliko su ga ljudi sprdali posle penala protiv Bajerna a pogledaj kako puca penale i slobodnjake posle odlaska Ronalda. Mentalitet pobjednika.
        Napisi mi vrhunske stopere otkad pratis fudbal i koliko su odrzavali brutalan nivo? VVD je brutalan ali sad to mora odrzavati jos nekoliko godina, to se od njega sad ocekuje
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Ne volim Real a posebno ne Ramosa ali mu se ne moze osporiti klasa. Covjek je osvojio sve sto se moze osvojiti u fudbalu na vrhunskom nivou, kako sa reprezentacijom tako i sa klubom.
          Kako je to VVD osvojio sve sto se moze timski? FA kup? Liga kup? Nesto sa reprezentacijom?

          Moze se svasta za Ramosa reci ali koliko su ga ljudi sprdali posle penala protiv Bajerna a pogledaj kako puca penale i slobodnjake posle odlaska Ronalda. Mentalitet pobjednika.
          Napisi mi vrhunske stopere otkad pratis fudbal i koliko su odrzavali brutalan nivo? VVD je brutalan ali sad to mora odrzavati jos nekoliko godina, to se od njega sad ocekuje
          To su nebitna takmicenja.

          By the way....

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Nadam se da ces dobro podneti jos koju godinu dominacije Liverpula, zabrinut sam za tvoje zdravlje.
            Molim te nauci znacenje termina "dominacija" pre nego sto ga uporebis sledeci put. Od kako je UEFA uvela pravilo da iz najjacih liga pva 4 tima igraju LS sama liga i nema neki veliki takmicarski znacaj za veliki broj klubova, to mozes da vidis i po izjavama trenera koji cesto kazu da im je cilj plasman u top 4 a da li ce biti 2. ili 4. pa zabole ih.

            Ove sezone ste osvojili samo ligu i nista vise, nikakve dominacije tu nema, sta reci za prethodne dve sezone Manchester City-ja ako za ovo kazes da je dominacija? Ljudi osvajaju sve domace trofeje pa su u tim svojim uspesima skromni i dostojanstveni.

            Ne brini ti za moje zdravlje

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Ne volim Real a posebno ne Ramosa ali mu se ne moze osporiti klasa. Covjek je osvojio sve sto se moze osvojiti u fudbalu na vrhunskom nivou, kako sa reprezentacijom tako i sa klubom.
              Kako je to VVD osvojio sve sto se moze timski? FA kup? Liga kup? Nesto sa reprezentacijom?

              Moze se svasta za Ramosa reci ali koliko su ga ljudi sprdali posle penala protiv Bajerna a pogledaj kako puca penale i slobodnjake posle odlaska Ronalda. Mentalitet pobjednika.
              Napisi mi vrhunske stopere otkad pratis fudbal i koliko su odrzavali brutalan nivo? VVD je brutalan ali sad to mora odrzavati jos nekoliko godina, to se od njega sad ocekuje
              Takodje se ne moze VVD-u osporiti neizmeran doprinos prilikom osvajanja LS prosle i PL ove sezone.
              Da njega nisu doveli - nista ne bi uzeli - ubedjen sam.
              Ista je to ekipa bila i sezonu pre nego sto je on stigao i polusezonu u njegovoj prvoj u Liveru pa se videla ogromna razlika. Ista filozofija, isti nacin igre, ali bez stuba pozadi. Stuba koji je on postao i koji je najbolja moguca potpora Klopovom temelju ove ekipe.
              E sada da li ga treba porediti sa Ramosom - nemam pojma. Ne volim ja ta poredjenja.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Au sta je Leeds promasio... fantasticni blokovi McCleana i Battha.

                Da nije Championship u pitanju ovo bi bilo za spice.

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Takodje se ne moze VVD-u osporiti neizmeran doprinos prilikom osvajanja LS prosle i PL ove sezone.
                    Da njega nisu doveli - nista ne bi uzeli - ubedjen sam.
                    Ista je to ekipa bila i sezonu pre nego sto je on stigao i polusezonu u njegovoj prvoj u Liveru pa se videla ogromna razlika. Ista filozofija, isti nacin igre, ali bez stuba pozadi. Stuba koji je on postao i koji je najbolja moguca potpora Klopovom temelju ove ekipe.
                    E sada da li ga treba porediti sa Ramosom - nemam pojma. Ne volim ja ta poredjenja.
                    O cemu mi pricamo, covek je na debiju u gradskom derbiju postigao gol za pobedu u 85.min.

                    Zamisli kakav pritisak nosis na ledjima, dolazis u najgoru odbranu u ligi, placen si kao nijedan stoper pre tebe, svaki najmanji kiks ce biti razlog da te blate gde stignu.

                    I ti izadjes i budes najbolji stoper na svetu, bio je on top i u Sotonu ko je pratio moze da potvrdi, drzao je on i tamo brutalan nivo samo nije igrao u "velikom" klubu, pa se nije toliko pricalo o njemu. Cak i kada se pricalo ovde, poredili su ga sa Bailly-em i Smallingom, mnogi su pisali da je gori od njih dvojice, verovatno su bila jos neka imena ali se i ne secam.

                    Uostalom pogledajte sta se desilo sa Holandijom od kada je on postao kapiten i od kada su poceli da ga zovu da igra.



                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Takodje se ne moze VVD-u osporiti neizmeran doprinos prilikom osvajanja LS prosle i PL ove sezone.
                      Da njega nisu doveli - nista ne bi uzeli - ubedjen sam.
                      Ista je to ekipa bila i sezonu pre nego sto je on stigao i polusezonu u njegovoj prvoj u Liveru pa se videla ogromna razlika. Ista filozofija, isti nacin igre, ali bez stuba pozadi. Stuba koji je on postao i koji je najbolja moguca potpora Klopovom temelju ove ekipe.
                      E sada da li ga treba porediti sa Ramosom - nemam pojma. Ne volim ja ta poredjenja.
                      Pa nisam ni osporio, rekao sam da je jedan od najboljih stopera danasnjice. Brutalan je.

                      Ni ja ne volim ta poredjenja. Svako ima svog nekog favorita
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Leeds odlican pod imperativom pobede, Bielsa ce definitivno uciniti EPL zanimljivijim iduce sezone.

                        Comment


                        • Crni Zoze, 0 šuteva u okvir protiv Bornmuta pa bar njih svi kidaju

                          Comment


                          • Vila baš zagrizla.

                            Comment


                            • Ništa bez Bruna.

                              Comment


                              • Sto bi reko ser gagi nisu ovo cista posla. Zgazis igraca i dobijes penal

                                Comment

                                Working...
                                X