Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Ja se slazem da je Fernandes podigao United za 3 nivoa u odnosu na ono sto su igrali pre njgovog dolaska, to medjutim nije dovoljno da bi bio uvrsten u tim sezone jer je igrao samo par meseci. Hajde da su ga uvrstili tu nakon zavrsetka sezone i osvojenog trofeja, ovako... ne slazem se sa tim izborom.

      Comment


      • Bruno odigrao 5 utakmica. Klasicno hajpovanje, uz duzno postovanje sjajnih partija koje je pruzio, jednostavno ne moze niko sa 5 utakmica zasluziti mesto u timu sezone, iako ni ona sama nije komlpetirana.

        Ima dosta kandidata, meni prvi na pamet pada Maddison.
        Last edited by mark !t zer0; 07-05-20, 18:50.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • MUFC sekta je bila aktivna. Čudi me da nisu topdžije izgasale Genduzija
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • A ko ovdje glasa, jel ovo za navijače? Onda je jasno otkud Bruno Medison tu ide komotno što kaze mark

            Comment


            • Ne znam, meni je preterivanje isto ovoliki broj igraca Liverpoola. Mogli su se tu ubaciti jos neki igraci koji su individualno zasluzili svoje mesto, iako je Lpool kao ekipa izdominirao sezonu.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                Ne znam, meni je preterivanje isto ovoliki broj igraca Liverpoola. Mogli su se tu ubaciti jos neki igraci koji su individualno zasluzili svoje mesto, iako je Lpool kao ekipa izdominirao sezonu.
                Upravo to. Vardy zasluzuje svakako da je tu, prvi je strelac lige, umesto Salaha ili Aguera recimo.

                Comment




                • Comment


                  • Prema mom mišljenju bi u prvih 11 na desnog beka mogao i Ricardo Pereira. Trent je svakako bio solidan, ali ne na nivou prošle sezone.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Jos bih dodao da mi je i Alisonovo mesto klimavo. Bez sumnje, on je najbolji golman lige ali mislim da bolju sezonu ima Henderson. Alison 1/3 sezone nije branio, CS nije imao do decembra a 20 golmana ima vise odbrana od njega.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Mene cudi da VAR nije usao u najbolju postavu, verovatno nisu imali odgovarajucu poziciju za istog

                        Comment


                        • Originally posted by NSG View Post
                          Samo iz Junajteda, Fred bi trebao da bude ispred Bruna, o ostatku lige i da ne diskutujem.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Ja bih mozda samo Aguera zamenio Aubameyangom, ostalo je sve na mestu.

                            Comment


                            • Nema nikakve logike da bilo ko od njih bude pre Vardy-ja u timu, najboljeg strelca lige.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X