Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema tu sta... liga je na konopcima. Mora da se otkaze sto prije!

    Comment


    • Hudson-Odoi takodjer zarazen.

      Comment


      • Trebalo bi danas da objave da ce i PL biti stopirana. Ocekivano. A od toga koliko ce ovo trajati zavisi kako ce zavrsiti ovu sezonu.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Comment


          • Pauziraće ligu na 2 sedmice pa onda nastaviti ali bez publike. To pročitah negdje, Miror mislim

            Comment


            • Taj predlog sam i ja video, sastanak pocinje uskoro.

              Da bi se zavrsile lige morace da pomere EURO za narednu godinu.

              Eto sta se desi kad Englezi uvedu zimsku pauzu i uvedu VAR... nastane haos zbog coronaVARusa.

              Comment


              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                Pauziraće ligu na 2 sedmice pa onda nastaviti ali bez publike. To pročitah negdje, Miror mislim
                Potvrdjeno.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Sheffield Wednesday neće imati priliku da mi uništi dva vikenda

                  Comment


                  • Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • U medjuvremenu legendarni Nigel Pearson je iskoristio priliku da kaze sta misli o merama britanske vlade. Legenda!

                      'I'm underwhelmed by the government's response' - Nigel Pearson

                      Watford manager Nigel Pearson says the UK government has shown a 'lack of leadership' in response to the coronavirus pandemic.

                      He was specifically referring to Prime Minister Boris Johnson's press conference on Thursday.

                      Pearson said: "I was totally underwhelmed by the lack of leadership and clear message in terms of what was said in that press conference."

                      "I think it's important that we are proactive and that hopefully the Premier League will make strong decision based on what is right for everybody.

                      "We've told all the players and training ground staff to stay at home, as a precaution."

                      Comment


                      • Bas me zanima da li ce EPL (ovde ne mislim na klubove pojedinacno nego na organizaciju) izaci u susreet i pomoci EFL klubovima koji su u velikoj opasnosti ako kriza zbog virusa potraje. Takodje bi bilo logicno da se za EFL klubove promeni pravilo vezano za FFP jer je vecini prihod od ulaznica i novca koji navijaci potrose na dan utakmice primaran izvor prihoda.

                        Comment


                        • IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Nadam se da sezona nece biti gotova, ali ako bude:

                            1. Igrac sezone- KDB
                            2. Menadzer sezone- Vajlder
                            3. Mec(evi) sezone- Celsi Arsenal 2:2, Vulvsi Siti 3:2 (moram negde pronaci da ponovo pogledam) i Soton Lester 0:9.
                            4. Prijatno iznenadjenje (tim/igrac)- Sefild/Traore
                            5. Neprijatno (tim/igrac)- Arsenal/Sterling.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Nisam siguran, ali mislim da igrac kluba reprezentuje svoju ekipu u FIFA 2020 turniru koji organizuje Leyton!

                              Comment


                              • Pih... Milner pije isti caj kao i ja...

                                Comment

                                Working...
                                X