Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Neki put mi se cini kao da se palse da ce povrediti sujetu glavnog sudije ako promene odluku kod penala na primer.

    Uzas sta uradise ove sezone.
    To sam i ja pomislio, u fazonu neće protiv glavnog da ne bude eto pogrešio je. I zaista je ispalo tako na kraju.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Comment


    • Kratka prica o legendi Sheffield-a. Derek Dooley, bivsi igrac i menadzer Sheffield Wednesday-a a posle i uspesni i predsednik United-a.

      Covek koji je ostao bez noge igrajuci za Wednesday a kasnije od kluba dobio otkaz na badnje vece



      U centru grada postoji plocnik na kojem je njegova zvezda, a i deonica puta A61 nosi ime po njemu.

      Spoiler


      Comment


      • Originally posted by NSG View Post
        Unisti VAR sve. Moraju popraviti primenu, unistice najvazniju sporednu stvar na svetu.
        Nece, unistice samo EPL. Lepo je Infantino rekao, VAR je problem samo u EPL-u.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Nece, unistice samo EPL. Lepo je Infantino rekao, VAR je problem samo u EPL-u.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Originally posted by NSG View Post
            Mozes izvuci primera koliko hoces, otprilike onoliko koliko bi bilo gresaka sudija da nema VARa, al ne moze to da se poredi sa EPL-om gde kontroverzi ima na svakoj utakmici. Nemojte da glumimo zlatne ribice sad, godinama svi pricamo koliko su sudije u EPL medju najgorima u Evropi. Prosla sezona je bila bas haoticna. Da se prisetimo samo sezone 15/16 kad je Junajtedu brat bratu oduzeto 15 poena sudijskim greskama i isto toliko poklonjeno. Da nema VARa u EPL-u plakalo bi se sad za istim.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Ajde ovde se izvlace linije i šta god, ali meni je ono od sinoc frapantno... igrač igra ramenom, vrhom ramena i ajde sudija je pogrešio i dosudio penal. Ali ovi iz VAR sobe gledaju minut snimak i potvrdjuju isto.
              Ne znam, sada izgleda kao da sudije treba da uče anatomiju ljudskog tela, da razlikuju rame i ruku.


              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Mozes izvuci primera koliko hoces, otprilike onoliko koliko bi bilo gresaka sudija da nema VARa, al ne moze to da se poredi sa EPL-om gde kontroverzi ima na svakoj utakmici. Nemojte da glumimo zlatne ribice sad, godinama svi pricamo koliko su sudije u EPL medju najgorima u Evropi. Prosla sezona je bila bas haoticna. Da se prisetimo samo sezone 15/16 kad je Junajtedu brat bratu oduzeto 15 poena sudijskim greskama i isto toliko poklonjeno. Da nema VARa u EPL-u plakalo bi se sad za istim.
                Slazem se sa svim, pogotovo za sudije u PL. Ovo sam pomenuo na osnovu Infantinovih reci da je VAR samo problem u jednoj ligi a u svim ostalim funkcionise odlicno.

                Ima kontroverzi na svakoj PL utakmici zbog lose primene. Pogresna je osnova primene gde se posle skoro svakog gola trazi potvrda da li je sve u redu vrteci se oko milimetara ofsajda koji indirektno utice na gol. Ako na to dodamo gledanost lige i to da je ovo prva godina primene, jasno je zasto se sada vise prica o svakom segmentu. Ali to ne znaci da je problem samo u ovoj ligi.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • VAR ima svoje nedostatke, kao i svaka stvar na ovom svetu, ali ako ćemo realno, ima i dobre strane. Mnogo odluka se donese/poništi koje su apsolutno na mestu. Odluke koje sudije ne vide, ili priznaju ili nepravedno ponište.

                  Koliko god ova liga bila haotična sa VAR-om, bila je 2 puta gora bez njega.

                  Englezi su posebna vrsta. Za sve im treba više vremena da "skapiraju". Tako da mislim da će sledeće sezone već da bude mnogo bolja situacija što se tiče samog VAR-a.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    VAR ima svoje nedostatke, kao i svaka stvar na ovom svetu, ali ako ćemo realno, ima i dobre strane. Mnogo odluka se donese/poništi koje su apsolutno na mestu. Odluke koje sudije ne vide, ili priznaju ili nepravedno ponište.

                    Koliko god ova liga bila haotična sa VAR-om, bila je 2 puta gora bez njega.

                    Englezi su posebna vrsta. Za sve im treba više vremena da "skapiraju". Tako da mislim da će sledeće sezone već da bude mnogo bolja situacija što se tiče samog VAR-a.
                    Ovo gore se slazem, ali ne kontam kako su to Englezi posebna vrsta, ja imam drugare u Londonu, radim cesto sa Englezima, na osnovu cega se dolazi do ovakvog zakljucka.
                    Ja ti mogu garantovati, da su Englezi milion puta bolji i od Spanaca i od Talijana u svakom smislu, i tu imam brdo primera.


                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Mislim da je hteo da kaze da je sujeta kod Engleza veca nego kod drugih, bar kad je sudjenje u pitanju.

                      Ja jos uvek nisam video da je sudija u Engleskoj koristio monitor kraj terena iako ima pravo na to.

                      Comment


                      • Ja sam protiv toga da se gleda u sred utakmice snimak, sudija u sobi ili na terenu apsolutno mi je svejedno a ustedi se mnogo vremena. Problem su odnosi medju sudijama i kako se to regulise, VAR sam po sebi je najmanji problem.
                        Ili je nesto drugo po sredi, ali necu sad da pocinjem neke teorije zavere.
                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          VAR ima svoje nedostatke, kao i svaka stvar na ovom svetu, ali ako ćemo realno, ima i dobre strane. Mnogo odluka se donese/poništi koje su apsolutno na mestu. Odluke koje sudije ne vide, ili priznaju ili nepravedno ponište.

                          Koliko god ova liga bila haotična sa VAR-om, bila je 2 puta gora bez njega.

                          Englezi su posebna vrsta. Za sve im treba više vremena da "skapiraju". Tako da mislim da će sledeće sezone već da bude mnogo bolja situacija što se tiče samog VAR-a.
                          Upravo to, svakog vikenda je bilo baš dosta velikihgrešaka sudija, kao da zaboravljamo to. Usavršiće se VAR već, optimista sam.

                          Comment


                          • Nista od utakmice veceras, celnici Arsenala su bili u kontaktu sa vlasnikom Olimpijakosa koji je zarazen. A ako neko od igraca Arsenala bude pozitivan verovatno ce stopirati ligu na neko vreme.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Aston Villa will consider ending Danny Drinkwater's loan deal after he was involved in a violent altercation with Jota in training.

                              Nikad dosadno s njim

                              Comment


                              • Najjace kad prekinu sva prvenstva i uzmu Luzerima titulu, to bi bio vrhunac

                                Comment

                                Working...
                                X