Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu se u potpunosti slazem.

    Comment


    • Ma videlo se proslo kolo da nema zelje i motivacije, ne znam kako su i onu dobili.
      Kapiram da svi misle samo na Atletiko i da ce tu ponovo da pokazu dominaciju.
      Arsenalovci cestitam, s obzirom na sezonu i ono protiv Oly, da se i vi obradujete malo

      Comment


      • Ne znam, ali ja davno nisam video da Virgil ovako izgleda nezainteresovano i kao da mu se jebe za sve.
        Nekako mi sad deluje da je ovo povezano sa izostankom Hendersona, on je bio taj koji je drzao energiju na nivou i koji je radio za sve.
        Pritom, za vreme dok je Fabinho bio povredjen mi smo u ligi imali tipa od 12meceva 11csa, sad 2 meca bez Hendersona 5komada smo primili.

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Dobar je ovo poraz, steta sto se nije dogodio protiv West Hama, ali ni ovako nije lose.
          Mnogo je vazno ici do kraja u FA cupu, tako da je ovaj mec sa Celsijem vazan koliko i Atletiko.

          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          Nije lako osvojiti ligu neporažen ali nije baš ni toliko bitno, meni lično puno su važniji trofeji
          Kad se već moralo izgubiti, bolje na strani i kod meni baš simpatičnog Votforda (baš bi voleo da opstanu), nego da se prekine niz pobeda na Enfildu...
          Mnogo veću težinu za mene ima Mančesterova tripleta od ovog i sličnih rekorda, mislim da bi ga i navijači Arsenala menjali za jednog ušatog
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Lovren nije igrao fudbal mesecima, bio kratak kod sva tri gola (ne kazem da je kriv ali kod svakog je mozda mogao bolje reagovati). Oba beka pogresila kod dva gola, VVD uhvacen na krivoj nozi kod drugog. Ali dobro, pao je taj teret u mozda najboljem trenutku.

            Sad da izadju u kupu u kombinovanom sastavu, nikako se ne zaletati u ovom trenutku najjacim sastavom u kupu, moze biti vise stete nego koristi. Malo jace protiv Bornmuta pa da se vidi od cega su protiv Atletika. Verujem da ce ih zgaziti.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Auu DDG, sta je ovo?
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Presede mi rucak!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Bravo Bruno. Odlicno igramo
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Bravo Bruno majstore [emoji1]

                    Comment


                    • Kakve reakcije golmana danas[emoji23][emoji23][emoji23]
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Odlična igra konačno došla na naplatu.
                        Bravooo Bruno mačko [emoji123][emoji123][emoji123]

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Matić danas više nego dobar.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Kriminalna reakcija Šoa umalo nas koštala ponovnog jurenja prednosti.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Matic je u poslednjih mesec dana verovatno jedan od najboljih uz Bruna i Freda.

                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Alelluja prekinuse ovu krljacinu u poslednjih 10ak min.

                                Svidja mi se kako igramo i slazem se sa Pixijem

                                I da jedno veliko [emoji173] za Bruna
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X