Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NSG View Post
    Pep bi mogao u Juve ako Sari ne ispuni ocekivanja a Poketino u Siti. Ali daleko smo od toga

    U ponedeljak je derbi, porazom bi Junajted ozbiljno kaskao za pozicijom 4. Februar i mart su bitni za vas, puni derbija i bitaka za Evropu. Forma ni malo dobra, bez Rasforda i jos nedovoljno uigranih pojacanja. Mora Marsijal da proigra ili Mata/Fernandez nesto izmisle.
    April i maj nose neki laksi raspored i uigranijeg Bruna, eventualno oporavljenog Rasforda. Ako tad budete blizu pozicije 4 velike su sanse da igrate LS sledece sezone.

    Najavljuju opet nevreme za vikend i mogucnost odlaganja nekih meceva.

    Potvrdjeno, Siti i VH igraju 19.02.
    Da, februar i mart su ključni, i za nade za top 4 ali i za Olea, jer već u aprilu neka odluka će biti donesena vezano za njegovo mjesto. Rašfordova povreda nas je baš osakatila.

    Mislim da je muka i upravi od mijenjanja trenera, da nije Poketino slobodan siguran sam da bi Ole sigurno dobio još jednu sezonu (osim ako ne bi baš fejlovao u ovom drugom dijelu sezone). Ovako, mogla bi biti slična situacija kao na proljeće 2016. kad su drzali Van Gala sve do kraja sezone a iza pregovarali sa Murinjom.

    Comment


    • Comment


      • Ne mogu da verujem kakva su govna ovi iz FA. Junajted igra LE u cetvrtak, i umesto da nas puste da igramo u subotu ligasku, igramo u ponedeljak
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Ne mogu da verujem kakva su govna ovi iz FA. Junajted igra LE u cetvrtak, i umesto da nas puste da igramo u subotu ligasku, igramo u ponedeljak
          Jos oba meca gostovanja. Trebali su rotirati Soton i Barnli sa derbijem i svi zadovoljni ali za PL je bitno da ceo fudbalski svet u ponedeljak gleda derbi, ne misle mnogo o igracima.

          Veceras ocekujem odlican mec, odmorni i jedni i drugi, skoro svi zdravi.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Ovo ce biti veliki udarac za EPL!

            Comment


            • U prevodu ode Pep na ljeto, LŠ sad ili nikad

              Comment


              • Ne samo to, ovo moze da bude i korak blize novoj privatnoj superligi, odvojenoj od UEFA.

                Jedva cekam LS naredne sezone, Leicester i Sheffield United

                Ovo ladno otvara vrata svim klubovima koji su na vise od 30 bodova da se nadaju plasmanu u LS.
                Last edited by belgrade_owl; 14-02-20, 18:47.

                Comment


                • Ode Pep, mozda Siti da dovede Zidana, svakako je najbolji menadzer planete, devet od devet u finalima, deset trofeja, tri uzastopne LS, plus jos jedna kao asistent.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Ne samo to, ovo moze da bude i korak blize novoj privatnoj superligi, odvojenoj od UEFA.

                    Jedva cekam LS naredne sezone, Leicester i Sheffield United

                    Ovo ladno otvara vrata svim klubovima koji su na vise od 30 bodova da se nadaju plasmanu u LS.
                    Lester je zasluzio, ali i Sefild je vise zasluzio od Junajteda i Arsenala npr. Mada Volvsi bi trebali da igraju LS sto se tice onoga sto prikazuju na terenu. No vjerujem da ce Arapi naci nacin da nekako ostanu u LS. Realno tu im je i mjesto.
                    sigpic

                    Comment


                    • Bolje bi vam bilo da se potrudite i uzmete to 5. mesto.

                      Ovo je sad vec ozbiljna igra, cak se i Evertonu otvorilo sto bi se reklo.

                      Zamisli koja je sramota za Chansiria da gleda kako gradski rival ide da igra Evropu a on nas nakon 5 godina vodi u League 1 zbog loseg vodjenja kluba i krsenja glupih pravila o FFP-u!

                      Comment


                      • Da vidis na Karla sam zaboravio, covjek preporodio Everton, ispred Jodze je vec, doduse sa utakmicom vise ali ih je nenormalno digao.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sad sam bas pogledao raspored komsija, gostuju Man. U i Leicester a cekaju Wolves, Chelsea, Everton i Tottenham... pa ako sa ovih meceva izvuku bodove i zasluzili su da igraju UCL.

                          Comment


                          • Mislim da Pep svakako ide iz City-ja na kraju ove sezone, bez obzira na ovo izbacivanje iz LS i bez obzira na to osvoji li ili ne ove sezone LS.

                            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Sad ide sigurno al ne znam da li bi odlazio da nije ovog bilo

                              Comment


                              • Izgleda da su sponzorski ugovori glavni razlog za kaznjavanje.

                                Comment

                                Working...
                                X