Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa to je ta pauza, jedan dio ekipa igra ovaj vikend, a ostatak iduci..

    Comment


    • To se zove pracenje fudbala, zainteresovan si za neku ligu a nemas pojma kakav je raspored

      Comment


      • Morao je Palas da se pojača. Mislim da im Tosun nije bio toliko potreban, više im treba neko za sredinu i odbranu. Baš slab tim imaju, za njih se unapred zna da završavaju od 11 do 15 mesta, a očigledno da uprava nema ambicija za nešto više kao što navijači imaju. Pisalo se da bi Hodžson mogao da napusti ekipu jer je zahtevao da mu se u ovom prelaznom roku pojača odbrana i taj zahtev mu nije ispunjen. Ugovor mu ističe krajem sezone pa ćemo videti šta će se desiti. Mislim da se nijedan ozbiljniji menadžer neće uhvatiti posla u Palasu.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Meni vise upada u oci koliko su matori. U vezi, u defanzivi, na klupi. Mejer najmladji sa 24 a da on nije usao to bi bio Zaha sa 27. Od 14 igraca danas, od 1000 njihovih minuta, 20 i neki minut je odigrao igrac mladji od 27 godina.

          Pola startera danas ne bi imalo mesta u 14 vecine premijerligasa. Oni su kao grupa odlicno funkcionisali, veoma su motivisani sa jasno podeljenim ulogama u timu. Roj odlicno to vodi. Ali vreme je za promene i podmladjivanje.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by NSG View Post
              Meni vise upada u oci koliko su matori. U vezi, u defanzivi, na klupi. Mejer najmladji sa 24 a da on nije usao to bi bio Zaha sa 27. Od 14 igraca danas, od 1000 njihovih minuta, 20 i neki minut je odigrao igrac mladji od 27 godina.

              Pola startera danas ne bi imalo mesta u 14 vecine premijerligasa. Oni su kao grupa odlicno funkcionisali, veoma su motivisani sa jasno podeljenim ulogama u timu. Roj odlicno to vodi. Ali vreme je za promene i podmladjivanje.
              Upravo tako. I to je jedan od problema. Ukoliko malo ne podmlade tim ja ne bih smeo da garantujem da se sledeće sezone neće boriti za opstanak. Pogotovo jer će Zaha 99% napustiti klub. Prodali su Van Bisaku za ogroman novac i ništa sa njim nisu uradili.

              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Izgleda ce i ovi da odloze, pogorsava se stanje i u gradu celika.

                  Comment


                  • Callum za 0:1

                    WHU i zvanicno u opasnoj zoni...
                    sigpic

                    Comment


                    • Sta je sad sa fantazijem i Sitijem?

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        Sta je sad sa fantazijem i Sitijem?
                        Opcija je 19.februar i verovatno ce se voditi kao 26o kolo. Posto Siti zbog finala kupa nece igrati 28. kolo moraju da uguraju to sto pre da ne bi dosli u situaciju da posle finala kupa imaju dva meca manje, sa velikom sansom da ne odigraju ni 31.kolo. Tada bi bilo 3 manje.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Siti ili Junajted, nema trećeg kluba na Ostrvu, ode li Pep na kraju sezone a sve mislim da hoće vjerovatno će da krenu po Maurisija. Junajted je navodno već imao neke razgovore sa njim ali daleko je išta od gotovog, Poketino bi došao ali da mu daju slobodu kod transfera. Bruno je svakako igrač kojeg je on htio u Totenhemu. Mogao bi Poch takođe i u Juve, ne vidim da se Sari nešto pokazao tamo..

                            Ole je dobio vezistu i napadača, doduše pola godine prekasno ali svakako sa ta 2 igrača su mu dali šansu da spasi posao u ovih par mjeseci. Kontam da će se usresrediti prije svega na LE i kup, u ligi smo mnogo daleko od top 4 posle onog poraza od Barnlija, kiksaće i Čelzi do kraja sezone masu puta ali dzaba kad i Junajted prosipa bodove stalno.

                            Comment


                            • Pep bi mogao u Juve ako Sari ne ispuni ocekivanja a Poketino u Siti. Ali daleko smo od toga

                              U ponedeljak je derbi, porazom bi Junajted ozbiljno kaskao za pozicijom 4. Februar i mart su bitni za vas, puni derbija i bitaka za Evropu. Forma ni malo dobra, bez Rasforda i jos nedovoljno uigranih pojacanja. Mora Marsijal da proigra ili Mata/Fernandez nesto izmisle.
                              April i maj nose neki laksi raspored i uigranijeg Bruna, eventualno oporavljenog Rasforda. Ako tad budete blizu pozicije 4 velike su sanse da igrate LS sledece sezone.

                              Najavljuju opet nevreme za vikend i mogucnost odlaganja nekih meceva.

                              Potvrdjeno, Siti i VH igraju 19.02.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X