Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NemanjaMikser View Post
    A nismo se sporazumeli. Mislio sam da ti govoriš za prethodnih par dana, kako smo mi već sve dogovorili sa njim, jer smo se pominjali neko vreme, pa da se Palas ubacio, a ono je doslovno bilo za taj dan a ja nisam tada gledao vesti. Pa sam rekao nema šanse da je viđen kao naš član jer znam da sam pratio i bukvalno nismo ništa ozbiljno uradili. I pobogu kakav ludak, misliće ljudi da sam ti ko zna šta napričao.

    Comment


    • Ne pamtim da sam gledao dosadniju utakmicu od ove, West Ham ne izlazi iz bunkera sve vreme.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Jutarnje vesti...

        Sheffield United are close to completing the signing of Sander Berge from Genk. The player has arrived in Sheffield to finalise the move, which would be for a club record fee.
        Bristol City have agreed a deal worth just under £4million to sign Nahki Wells from Burnley.
        The striker will undergo a medical with the Robins this morning.
        Danny Rose has agreed to join Newcastle from Tottenham on-loan until the end of the season. There is no obligation or option to make the move permanent at this stage.
        Last edited by belgrade_owl; 30-01-20, 10:34.

        Comment


        • Mediji u Britaniji i na Apeninima javljaju kako je kontroverzni filmski mogul De Laurentis pristao prodati Drisa Mertensa londonskom Čelsiju.
          Videćemo u narednim satim jel priča ima pokriće ili je još jedna rekla-kazala spekulacija.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Kristal Palas izgleda dogovorio transfer Džaroda Bouena iz Hala. Ovo bi bilo odlično pojačanje za Palas.
            Ove sezone 29 mečeva 17 golova. Prošle 46 mečeva 22 gola.

            Last edited by DžonDon; 30-01-20, 17:43.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Izgleda je Vest Hem preoteo Palasu Bouena. U svakom slučaju odličan igrač i kako sada deluje odlično pojačanje za Vest Hem.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Jarrod Bowen is travelling to London for a medical with West Ham ahead of a £20m move from Hull.

                  Comment


                  • Ratosiljao se Žoze Rouza istim principom će i Vanijame.
                    Kenijac veoma blizu Seltika na pozajmicu.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Koliko nisko je pao ovaj cove, a predvidjala mu se dobra karijera, cak se pominjalo da mu FSS nudi da nastupa za reprezentaciju.

                      Sheffield United have signed Dutch striker Richairo Zivkovic on a six month loan from Chinese club Changchun Yatai.

                      Comment


                      • Najbolji centarhalf EPL odlazi u Serie A?

                        Comment


                        • Panagiotis Retsos na posudbi u Sheffieldu. Stoper iz Leverkusena.

                          Comment


                          • Nije kod nas u onom drugom ili trecem je.

                            Comment


                            • Anhelino u Lajpcigu.

                              Sutra ocekujem 4-5 neresenih ishoda. Bas su izjednacene ekipe. Bornmut bi mogao da iskoristi to sto se Vila ispraznila. Njukasl da skroz obezbedi opstanak a Noric zakoraci u Cempionsip. Mec kola u pola 2, milina. Bice zanimljivo kolo.

                              Last edited by engleski_dopisnik; 31-01-20, 22:36.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Connor Wickham se vratio u Wednesday na pozajmicu do kraja sezone.

                                Last edited by belgrade_owl; 31-01-20, 23:01.

                                Comment

                                Working...
                                X