Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zar nije on već branio za Vest Hem

    Comment


    • Sram ih bilo.

      Spoiler

      Comment



      • Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post

          Hahaha vrhunski, bravo za admina

          Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Hahaha vrhunski, bravo za admina

            Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
            Meni je odlicna peta sekunda i 3 reci koje su zauvek mutirane

            I tokom leta je njihov PR tim imao nekoliko dorih videa na twitteru.

            Originally posted by BorisUnited99 View Post
            Zar nije on već branio za Vest Hem

            Jeste, prodali ga Midlsbrou za 5 miliona funti i sada ga kupuju nazad za 4 milke.
            Last edited by belgrade_owl; 06-01-20, 19:18.

            Comment


            • Imaju i oni najveći itekako promašaja u odabiru igrača. City je letos uložio ogroman novac u Žoao Kansela. Kupio ga za nemalih 60+ milki a po svemu sudeći već posle par meseci na pomolu rastanak dve strane.
              Nije se bivši bek Juventusa dokazao Gvardioli pa je odlazak neminovnost.
              Bajern iz Minhena apostrofira kao najozbiljniji ali Bavarci nisu radi dati odma novac već žele Kansela u vidu pozajmice.
              City ni da čuje.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Hahaha vrhunski, bravo za admina

                Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                Ništa novo. Ima onaj tvit sa najavom Adamsa, gde Ralf u voziću ide i staje na stanicu, pokupi Adamsa i odlazi, a iznad Klop preleće u avionu.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Birminghamu i ove sezone preti kazna oduzimanjem bodova. EFL je definitivno beskorisna organizacija. Kakav je to fer plej koji favorizuje neuspesne EPL klubove i ne dozvoljava ostaima da se ravnopravno bore?

                  U vreme kad je pravilo od 39mil funti minusa tokom za period od 3 godine doneseno Championship klubovi su vrhunske igrace placali po 10-15k funti nedeljno, sada za taj novac igraju prosecni igraci....

                  Comment


                  • Predsednik (ili vlasnik, sta god) Accrington-a ima zanimljiv pogled na to kako se EFL klukbovi trebaju ponasati prema EPL, dobar "thread".

                    Comment


                    • Ovaj ce verovatno da zavrsi u Bristol City-ju, za Brewstera se ispostavila tacna spekulacija da ce to sto je radio za aktuelnim trenerom Swansea uticati na odluku.

                      C'SHIP TRIO IN FOR NKETIAH

                      Nottingham Forest, Sheffield Wednesday and Bristol City are all interested in taking Arsenal forward Eddie Nketiah on loan until the end of the season.

                      Arsenal are open to sending the player out on loan once again after his spell at Leeds United was cut short.

                      Comment


                      • Ako Palas ne uspe da dođe do pozajmice Batšuajia, u južni London bi mogao Tosun, a izgleda da je Everton zainteresovan za pregovore. https://www.skysports.com/football/n...verton-striker

                        Takođe, negde sam pročitao i da je Palas favorit za dovođenje Vokera Pitersa iz Totenhema.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Nikako da se odlepi od nas.

                          Comment


                          • Klasa

                            Comment


                            • https://www.instagram.com/p/B7Gb562H...d=dx6kipbg6wqs

                              Comment


                              • Mislim da si pogresan link okacio.

                                Comment

                                Working...
                                X