Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za manje od 20 minuta debituje legendarni Vejn Runi u dresu Derbija, najbolji strijelac Mancester Junajteda i Engleske, u dresu Junajteda postigao 253 gola, u dresu Engleske 53, pet puta sampion Premijer lige, osvajac Lige Sampiona i Lige Evrope, covjek koji je osvojio 16 trofeja u dresu Mancester Junajteda, koji je pritom osvojio i 43 individualne nagrade.
    sigpic

    Comment


    • Lagan pocetak.

      Comment


      • Gojko u elementu, nije se treznio poslednjih godinu dana, a tako pocinje i ovu godinu.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Dade ga Momčilo, plus Robertson asistencija. Možda ipak ima nade da se nešto izvuče u zadnji čas na Fantasyu. Mada ide -4 odmah jer sam tek uzeo Momčila za ovo kolo.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Kejn 6 nedelja OUT.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Igraci Fantasy-ja se dele na Mane/Trent i Salah/Robertson. Sad poene dobili ovi drugi ali ukupno vode prvi.

              Comment


              • Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

                Arnold mnogo bolje kornere izvodi, ali za centarsuteve iz igre nisam sigruan. Zna Robertson tu kiflu koju Arnold ne ume da izvede.

                Comment


                • Kakva lopta Runija, asistencija za 1-0, diktira igru iz sredine
                  sigpic

                  Comment


                  • Kada imaš takve bekove ne znaš odakle da strahuješ.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

                      Salah i Mane protiv cele odbrane.
                      Istorijski tandem.

                      Comment


                      • Covek objasnio zasto se njegov tim nije danas pojavio na terenu. Match fixing.

                        Comment


                        • Comment


                          • Mene cudi da je Eze jos uvek u Championshipu, ladno ima kvalitet za EPL, jeste da je jos uvek mlad... ali po mom misljenju komotno bi usetao u stratnu postavu bilo koje EPL ekipe ispod 10. mesta.
                            Last edited by belgrade_owl; 02-01-20, 23:14.

                            Comment


                            • Nekoliko transfera.

                              Spoiler
                              Last edited by belgrade_owl; 03-01-20, 11:18.

                              Comment


                              • Intervju SK sa Lukom Milivojević o porodici, Božiću, Kristal Palasu, reprezentaciji..

                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X