Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sitgla kazna za propustenu sansu Harrisa i stativu Fletchera... jbg... treci poraz u zinu sve blizi.

    Comment


    • Totenhem ocajan, kako los fudbal igraju ljudi

      Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Bio je penal za Sautempton, kao sto je bio u prvo za Totenhem, ali ovo pravilo oko ruke sad postaje totalno suludo
        sigpic

        Comment


        • Gledaj Murinja. Hvata panika.

          Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Totenhem ko da je Stouk u pitanju, jednu smislenu akciju nisu imali. Zalosno

            Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Auuu kakav gold je dao Choudhury.

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Totenhem ko da je Stouk u pitanju, jednu smislenu akciju nisu imali. Zalosno

                Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                Nemoj tako, Stouk dao pet komada na strani danas

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Nemoj tako, Stouk dao pet komada na strani danas
                  Hahahah nisam ni skontao. Mislio na Stouk iz PL.

                  Fala k... pa doticni nije vise u Utd, ovo je tuzno gledati

                  Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Totenhem ko da je Stouk u pitanju, jednu smislenu akciju nisu imali. Zalosno

                    Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                    Koga ne mrzi da se vrati koji post unazad, da vidi sta su ovde pisali strucnjaci sa ovog foruma kad je dosao Murinjo. Pravice Spursi od blata Pochetina.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Danas je Murinjov Totenhem licio na Poketinov
                      sigpic

                      Comment


                      • Svaka čast momcima. Nije lako uništiti Čelsi i Totenhem u veoma kratkom razmaku. Zaista odličan meč na vrhunskom nivou. Čak je i Stivens odlično odigrao i pokrivao sve prilaze golu. Na sredini terena takođe vrhunski, što nije bilo za pohvalu u nekim ranijim mečevima. Ralfu ipak najviše svaka čast.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Opet kiks Totenhema, previše kikseva, da li je u pitanju nedostatak motivacije da se juri top 4 više ili nešto drugo ne znam, kako god oni po meni imaju najbolju ekipu u ligi posle Liverpula i Sitija, top 4 bi morao biti rutina. I dalje kontam da će nakupiti dosta bodova i biti četvrti, po sastavu moraju tu biti

                          Votford očekivano, oni od dolaska Pirsona igraju baš dobro, na Enfildu su morali uzeti makar bod a izgubili su, protiv Junajteda ih je i usralo ali svakako izgubiti nisu smjeli

                          Comment


                          • Idemo na sjajno 12 mesto sa utakmicom više od Arsenala. Nadam se da će ih dobiti Junajted i ostaviti nas tu gde jesmo. Inače Ings 3 na listi strelaca sa isto golova koliko Obamejang koji je na mestu broj 2.

                            Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Arsenal je u ozbiljnim problemima, oni danas ako ne pobede mogli bi uskoro da se nadju u zoni ispadanja. Pogotovo sto im raspored nije uopste lagan.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X