Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Sto iznenadjujuce? Mi smo bili ozbiljan klub dok onaj smrad Dejv Ricards (oterao Di Cania) nije poceo da se ulizuje kako bi dosao do pozicije u EPL.
    Nisam imao N od namere da vas potcenim kamoli nešto krupnije. Itekako sam upućen šta Šefild Venzdej znači u engleskom fudbalu i kakvu prošlost nose. Ali priznajem nisam znao za podatak da nam Hilsboro uklet teren.

    Comment


    • Opa, brani se Di Canio.

      Gledao sam Šefild UTD, presrećan sam bio. Velika pobeda za nas.

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Nisam imao N od namere da vas potcenim kamoli nešto krupnije. Itekako sam upućen šta Šefild Venzdej znači u engleskom fudbalu i kakvu prošlost nose. Ali priznajem nisam znao za podatak da nam Hilsboro uklet teren.
        Znam da nisi imao losih namera

        Comment


        • Originally posted by 7528. View Post
          Opa, brani se Di Canio
          Naravno da cu da branim legendu kluba, to sto je odgurnuo sudiju nije razlog da se klub odrekne jednog od najboljih igraca na ostvru tih vremena i sve to da bi se uvukao u organizaciju.

          Mislim da je to najbolji transfer West Hama od kako postoje.

          Jedan od retkih igraca kojem je snimljena pesma (cak je i sam Paolo ucestvovao u projetktu)

          Spoiler
          Last edited by belgrade_owl; 19-08-19, 20:49.

          Comment


          • Comment


            • Debeli gmaz je ubedljivo najgori sudija u PLu, zasto je dao zuti Jamesu?

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Nervira ova non salantnost Lingarda... daj skoncentriši se prijatelju i igraj fudbal.

                Isto takodje nikako da iskoristimo ovu brzinu koju imamo, sve neke lopte spore i iza ledja. Daj jaču u prostor sunce mu poljubim.


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • Amaterski branjenje prekida. Šta će igrač sam ko duh na 16m.
                  Ofsajd. Verujem u VAR.

                  Comment


                  • Kakva golcina.
                    sigpic

                    Comment


                    • Strašan gol

                      Comment


                      • Koliko ovaj program u kome rade izgleda amaterski, jadno i bedno.

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Naravno da cu da branim legendu kluba, to sto je odgurnuo sudiju nije razlog da se klub odrekne jednog od najboljih igraca na ostvru tih vremena i sve to da bi se uvukao u organizaciju.

                          Mislim da je to najbolji transfer West Hama od kako postoje.

                          Jedan od retkih igraca kojem je snimljena pesma (cak je i sam Paolo ucestvovao u projetktu)

                          Spoiler
                          Nešto mi se čini da ja branim Paola Di Cania da bi ispod mog komentara pisalo "fašisto" kao što si neki dan neuspešno pisao "rasisto" i parafraziram ...da volim dečake... da me isprvociraš. A ja te kulirao.

                          Nemoj misliti da ne čitam te udarce ispod pojasa gde me vredjaš kao curica. Nemoj više to da radiš, opraštam ti ovaj put i nemoj ni da odgovaraš ovde uopšte, stidi se u tišini, što tako jeftine udarce zadaješ.

                          Comment


                          • Nenormano tehnicki dobar sut.

                            Comment


                            • Puco bi mu u kolena za ovako prosut prekid.
                              Nije mu prvi put da glumi Roberta Karlosa.

                              Comment


                              • Originally posted by 7528. View Post
                                Nešto mi se čini da ja branim Paola Di Cania da bi ispod mog komentara pisalo "fašisto" kao što si neki dan neuspešno pisao "rasisto" i parafraziram ...da volim dečake... da me isprvociraš. A ja te kulirao.

                                Nemoj misliti da ne čitam te udarce ispod pojasa gde me vredjaš kao curica. Nemoj više to da radiš, opraštam ti ovaj put i nemoj ni da odgovaraš ovde uopšte, stidi se u tišini, što tako jeftine udarce zadaješ.
                                Lose ti se cini....Ustvari zavisi zasta ga branis. On je kontraverzna licnost, za neki incident se moze braniti dok su neki za osudu.

                                Ako se vracas na komentar "bravo Boaci p...." na sta sam odgovorio "rasizam", svako ko ima IQ veci od broja cipela je shvatio da je to sala, a ti kako hoces.

                                Leci sujetu negde drugde i nemoj da trujes temu.
                                Last edited by belgrade_owl; 19-08-19, 21:25.

                                Comment

                                Working...
                                X