Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebeni var. Opet izgleda pola ramena u ofsajdu

    Edit: Jeste jahahahah

    Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Bas su retardi iz FA, sto se nekih stvari tice.
      Prvo Klopp se ovoga puta zalio, zbog timova koji igraju cet/sub i pet/ned, zato sto fizicki nije moguce da se misici potpuno regenerisu za 48h i da budes 100% spreman. Inace Liverpul prvi put ove sezone pod Kloppom ne igra 2 meca u 48h. Neka stave lepo da svi igraju cet/ned i nema problema.

      Mislim da nijednom ljubitelju fudbala nije u interesu da neka ekipa ne bude u mogucnosti da igra svaki mec u PLu u svom najjacem sastavu. To koliko su oni placeni je mesanje baba i zaba, ovo je fizika i nema veze sa tim koliko para oni zaradjuju.

      Drugo sto se tice ovog emblema ili kako god ga nazvati, koji je Real nosio godinama i u La ligi i u LSu, Liverpulu nije omoguceno nosenje istog u PLu, osim na mecu sa Wolvesima. Totalno debilno, umesto da budu ponosni zato sto je najbolji tim na svetu iz PLa i samim tim dodaju na znacaju ovoj ligi.
      Koliko se secam Junajtedu nije bilo dopusteno ni na jednoj utakmici da nosi, ali zato angry birds i ostale gluposti mogu...

      Sent from my motorola one action using Tapatalk
      Last edited by Brian McShtull; 28-12-19, 15:20.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Watford - Villa
        Sarr se namesta na sut
        Komentator:
        "Saaarr, loptu namesta na levu nogu
        To je noga koja sluzi samo za kvacilo"

        Kralj

        Comment


        • Kakav je majstor Bufal.

          Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            lik ne cvili


            ali smatra!
            Da, razlika je bitna, ja nikad od moderacije nisam trazio da banuje korisnike koji za Man. United ili Man. City pisu Manchester, za Bristol City ili Bristol Rovers pisu Bristol ili sto za Sheffield Wednesday, Sheffield United ili Sheffield FC pisu Sheffield.

            Munli, kojeg je pre par nedelja Sandu opisao bas onako kako treba, od moderacije svake nedelje po 6 puta trazi da me banuje, cak i kad nesto napisem u afektu tokom meca.

            Ja cak ne trazim ni ban za Miksera koji me je bez ikakvog povoda nazvao pogrdnim imenom, da li je to njegov nacin da mi se sveti sto sam ga pitao da li najpoznatiji homoseksualac na ovom prostorima farba kosu ili nosi periku ne znam, ako jeste nema veze umem i ja da ne ostanem duzan.

            Originally posted by Adam The Llama View Post
            Bas su retardi iz FA, sto se nekih stvari tice.
            Prvo Klopp se ovoga puta zalio, zbog timova koji igraju cet/sub i pet/ned, zato sto fizicki nije moguce da se misici potpuno regenerisu za 48h i da budes 100% spreman. Inace Liverpul prvi put ove sezone pod Kloppom ne igra 2 meca u 48h. Neka stave lepo da svi igraju cet/ned i nema problema.

            Mislim da nijednom ljubitelju fudbala nije u interesu da neka ekipa ne bude u mogucnosti da igra svaki mec u PLu u svom najjacem sastavu. To koliko su oni placeni je mesanje baba i zaba, ovo je fizika i nema veze sa tim koliko para oni zaradjuju.
            Upravo smo ti i ja bili u raspravi kad sam pre 2 meseca napomenuo da nije uredu to sto su pomrili Wolves - Man. City za petak jer ce Wolvesi imati manje od 48h da se pripreme za naredni mec koji je bas slucajno protiv vas. Tada si taj podatak ignorisao, ali kad je svevisnji folirant Klop rekao da je kriminal sto se igraju 2 meca u 48h onda to ispravno razmisljanje

            U svakom slucaju, Klop, Pep, Murinjo ili bilo ko cetvrti su placeni da vode ekipu, njihov posao je da spreme ekipu za sezonu a ne da svakih par nedelja zale kako im smetaju vetar, kisa ili nesto trece. Dosli su Englesku gde su pravila kad je u pitanju raspored i vreme odigravanja utakmica drugacijiu odnosu na ostatak Sveta, znali su gde dolaze...



            Za one koji nisu upuceni, raspored u ovo doba godine je gust zbog radnicke klase, to je vise od fudbala a najzasluzniji klubovi za to su dva kluba iz Sheffield-a, Sheffield FC i Hallam FC koji svoj prvi medjusobni duel odigrali bas na Boxing Day 1860. godine.

            Tadicija je nastavljena kad je osnovana prva liga a za mnoge ljubitelje fudbala je i u 20. veku Boxing Day bio jedini period kad su mogli da odu na stadion i vide svoj klub... i sada ce tamo neki "moderni" treneri 21. veka da kvare i menjaju tradiciju dugu preko 150 godina.
            Last edited by belgrade_owl; 28-12-19, 16:19.

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Ja cak ne trazim ni ban za Miksera koji me je bez ikakvog povoda nazvao pogrdnim imenom, da li je to njegov nacin da mi se sveti sto sam ga pitao da li najpoznatiji homoseksualac na ovom prostorima farba kosu ili nosi periku ne znam, ako jeste nema veze umem i ja da ne ostanem duzan.
              Razlika je što ti pokušavaš da provociraš da bi se uvuk'o drugima u bulju i da bi te zavoleli, i to prilično glupo.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Nemam ja potrebe nikome da se uvlacim, a jos manje me zanima da li ce me neki lik iza tastature "zavoleti". Sve sto pisem je iskljucivo moje misljenje.
                Last edited by belgrade_owl; 28-12-19, 16:17.

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Nemam ja potrebe nikome da se uvlacim, sve sto pisem je iskljucivo moje misljenje.
                  Naravno da nije, već samo pokušaj provokacije. Baš kao što i ovde stalno pokušavaš time što svaki dan pišeš o Liverpulu. Kad legneš da spavaš noću garant Klopa sanjaš.

                  Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Pokraden Watford, cak ni faul nije napravio Mariappa, na vreme je povukao nogu a dobio crveni. Bice steta ako zbog ove situacije izgube bodove, taman su krenuli da dizu formu i da lice na Premijerligasa.

                    Comment


                    • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                      Naravno da nije, već samo pokušaj provokacije. Baš kao što i ovde stalno pokušavaš time što svaki dan pišeš o Liverpulu. Kad legneš da spavaš noću garant Klopa sanjaš.

                      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                      Naravno da jeste iskljucivo moje misljenje, koliko god to tebi smetalo. Na srecu nemam problema sa nocnim morama pa ne sanjam folirante.

                      Comment


                      • Jbt, sa ovom Aston Vilom mi nemamo šta da se brinemo za opstanak.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Ser pao kao da je Mane...

                          Comment


                          • Ooooo Daniiiiiii

                            Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Watford 3:0 s igracem manje
                              I Dany Iiiiiings za 1:1!!

                              Comment


                              • Munli, jesi to stavio Ingsa na fantazi?
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X