Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni bi bilo iznenadjenje da preuzme Arsenal jer je kroz cijelu karijeru gledao da Arsenal jednostavno nije njegov nivo. Jos cijela istorija izmedju njega i Vengera, navijaci Arsenala ga mrze vise od Liverpulovaca. Opet onda tek Totenhem nije njegov nivo ali tamo bi bas imao ono sto zeli od ekipe.
    sigpic

    Comment


    • Možda neki scenario Alegri - Arsenal, Zidan - Junajted, Murinjo - Real, svi bi bili srećni i zadovoljni. Zidan je top trener samo teško je voditi Real Madrid toliko dugo i kad si postavio neke standarde. Malo se izgubio, previše je opcija, previše egoista, a ne mogu svi da igraju. Alegri bi zategao Arsenal, Zidan United, Murinjo Real.

      Već vidim kako bi u zimskom Vaskez i Benzema došli u Junajted.

      Comment


      • Nema sanse da ce Zidan ikad sebi dopustiti da radi sa klovnovima Vudvordom i Glejzerima, ako Saudijci preuzmu Junajted onda mozda ali Alegrija treba odma uzeti, opcija moze biti i povratak Murinja jer bi mu vjerovatno Saudijci ispunili sve zelje. Zidan je obrnuo igru, njemu ostaje jos samo da uzme Euro ili Mundijal sa Francuskom i on je najveci fudbalski radnik ikad. Eventualno da PSZu donese LS.
        sigpic

        Comment


        • Pitanje dana kada će Unai Emeri napustiti London i klupu Arsenala. Stvara se podloga za povratak Murinja na trenersku klupu.

          Što se tiče našeg Uniteda prevashodno navijam za dolazak Saudijaca na čelo kluba. Samo da vidim leđa Glejzerima.
          Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 03-11-19, 11:10.

          Comment


          • Ne treba ni Rodžersa izbaciti iz priče. Ja bih ga uzeo svaki dan pre Poketina. Neću Olea da spominjem on je gori od Slaviše Jokanovića.

            Comment


            • Bas sam se sada zamislio koga bi dostupnog trenera voleo da vidim na klupi Arsenala, i ne pada mi trenutno na pamet niko konkretno, mozda trener Bornmuta, ali ipak mozda ili pak Arteta sa isto velikim znakom pitanja.

              U trenutku kada je Arsenal odabrao Emerija, dostupni su bili i Brendan Rodzers i Sari i verovatno bi obojica mnogo vise postigli nego li Emeri koji se totalno pogubio i od dolaska u klub nije ama bas nista sredio u klubu osim svojih zuba.

              Arsenal je mnogo navijaca dobio zahvaljujuci lepoj igri i mislim da klub treba i dalje time da tezi pri odabiru novog trenera, a to se sigurno ne bi moglo postici sa Alegrijem i Murinjom kao ziherasima. Savremeni fudbal pokazuje da sve manje prostora ima za takve tipove trenera. Ono sto Lampard sprovodi u Celziju jeste nesto sto bih voleo da vidim u Arsenalu. A klub para ima, igracki materijal ima, talentovane klince ima, samo je potrebna struka koja ce da sastavi slagalicu.

              Comment


              • Ja ko da sam gledao fudbal u kamenom dobu, gledam hajlajtse , stao sam kod ponistenog gola Firmina i naravno polozaj nogu. Jasno mi je, ali mnogo mi je glupo da se gleda polozaj celog tela.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Ja ko da sam gledao fudbal u kamenom dobu, gledam hajlajtse , stao sam kod ponistenog gola Firmina i naravno polozaj nogu. Jasno mi je, ali mnogo mi je glupo da se gleda polozaj celog tela.
                  Mora se uzeti u obzir svaki deo tela kojim je dozvoljeno postici gol.

                  Ali svakako mislim da Firminovo rame nije bilo u ofsajdu. Ona crvena i plava linija koju nam VAR snimak daje me nikako ne ubedjuju u preciznost situacije. Mogli su privuci plave crtice Firminovom ramenu i opet bi bilo isto, nejasno.

                  Ona situacija gde je igrac Ville igrao rukom u sesnaestercu je bila toliko ocigledna da se postavlja pitanje cemu zapravo sluzi VAR.
                  VAR je kao ideja dobra stvar za fudbal, ali previse je ocigledno da se ne koristi iskljucivo za poboljsanje ispravnosti sudijskih odluka.

                  Comment


                  • Glupo mi je pravilo da to vazi i za glavu, a za rame mi je jos gluplje posto 0,000001% golova pada iz tog dela tela. Al ajd da kazem da za glavu ima smisla.

                    Plus teze je ustanoviti polozaj ramena i glave. Moze da dodje do preklapanja uglova i teze je da se povuce linija. Noge mozes da uocis i da procenis.

                    Od kada su uveli to pravilo?
                    Last edited by Ricma; 03-11-19, 12:33.

                    Comment


                    • Mislim da su se oduvek svi delovi tela sem ruku racunali prilikom ofsajda. Neka me ispravi neko ako gresim.

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni Snow View Post
                        Bas sam se sada zamislio koga bi dostupnog trenera voleo da vidim na klupi Arsenala, i ne pada mi trenutno na pamet niko konkretno, mozda trener Bornmuta, ali ipak mozda ili pak Arteta sa isto velikim znakom pitanja.

                        U trenutku kada je Arsenal odabrao Emerija, dostupni su bili i Brendan Rodzers i Sari i verovatno bi obojica mnogo vise postigli nego li Emeri koji se totalno pogubio i od dolaska u klub nije ama bas nista sredio u klubu osim svojih zuba.

                        Arsenal je mnogo navijaca dobio zahvaljujuci lepoj igri i mislim da klub treba i dalje time da tezi pri odabiru novog trenera, a to se sigurno ne bi moglo postici sa Alegrijem i Murinjom kao ziherasima. Savremeni fudbal pokazuje da sve manje prostora ima za takve tipove trenera. Ono sto Lampard sprovodi u Celziju jeste nesto sto bih voleo da vidim u Arsenalu. A klub para ima, igracki materijal ima, talentovane klince ima, samo je potrebna struka koja ce da sastavi slagalicu.
                        Ne može Čelzi u istu rečenicu kao Arsenal. Čelzi ima plan, Arsenal nema. Čelzijevim navijačima su bitni rezultati, vi bi lepu igru i ne bi Alegrija

                        Čelzi je najtrofejniji klub u ovoj deceniji. LŠ, 2 LE, ima i nekoliko PL. To je klub koji je na duge staze najjači. Liverpul i dalje nije uzeo PL, Siti je jak ali pitanje koliko će Pep biti tu.

                        Ostaje Čelzi da svako malo uzme PL i neki evropski trofej.

                        Šta će biti kada se oni otvore sledeći rok, dogodine dominacija.

                        Comment


                        • Sad sam procitao, od 2017 su ukljucena ramena. Ovo mi je prvi put da vidim kada se gleda ofsajd, a da se gleda rame.

                          Glupost najobicnija, ovo bi po prethodnim pravilima bio gol.

                          Comment


                          • U pravu je Rićma, totalno su ubili momentum napadača. Nije fudbal nauka pa da bude egzaktan u milimetrima

                            Comment


                            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                              Ne može Čelzi u istu rečenicu kao Arsenal. Čelzi ima plan, Arsenal nema. Čelzijevim navijačima su bitni rezultati, vi bi lepu igru i ne bi Alegrija

                              Čelzi je najtrofejniji klub u ovoj deceniji. LŠ, 2 LE, ima i nekoliko PL. To je klub koji je na duge staze najjači. Liverpul i dalje nije uzeo PL, Siti je jak ali pitanje koliko će Pep biti tu.

                              Ostaje Čelzi da svako malo uzme PL i neki evropski trofej.

                              Šta će biti kada se oni otvore sledeći rok, dogodine dominacija.
                              Pa ne bih bas rekao, vidim da su navijaci Celsija mnogo srecniji sada nego poslednja 2mandata sa Konteom i Sarijem iako su tu uzeli nekoliko trofeja. Takodje Siti je osvajao titule i bio u vrhu godinama u nazad pre dolaska Pepa.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Pep što se trofeja tiče, nije još ništa uradio što nisu Manćini i Pelegrini.....
                                Igru, sistem i ekipu jeste unapredio, bez diskusije
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X