Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ajdeee Keco 💪 ne popustaj !!!

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • #77
      Dobro ovo naše dete....
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • #78
        Konacno su sredili kameru na centralu,isli su od preniske do previsoke da bi nasli zlatnu sredinu

        Ocajan Auger,Kecman nije los

        Comment


        • #79
          Opa, uze Kecmanović ovog kanađanina

          Comment


          • #80
            Dobar Keca, bravo.
            Sledeci mec Zverev, nezgodan zreb, nadam se da pomenuti nece bas sad da prokine.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • #81
              Bravo za Kecmana
              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

              Comment


              • #82
                E sto bih volela da Marej pobedi, al' izgleda teeeesko. Trebace izgleda jos vremena da dodje u mnogo bolju formu!
                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                Comment


                • #83
                  Naradi se Lajani danas, do sad sam vidio da sudi na tri meča.

                  Comment


                  • #84
                    sutrasnji OOP, Djokovic preko dana, Roger prvi vecernji mec

                    http://www.protennislive.com/posting/2019/422/op.pdf
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • #85
                      Zalosno je ovo sto Andy igra trenutno, lici na nekog prosecnog ITF igraca. Ne znam ni zasto igra uopste, ako vec misli da se moze vratiti potpuno nek pusti ovu sezonu u kurac i nek uradi ko Rafa 2016 da se sto bolje pripremi za sledecu sezonu.
                      OVAKO

                      Comment


                      • #86
                        Marej je bio blizu da se penzionise, bilo je pod ogromnim znakom pitanja da li ce ikada zaigrati, tako da ne mozes da uporedjujes njega i Nadala, jer povrede uopste nisu bile iste, ni blizu.
                        Po meni je skroz ok sto se vratio i odigrao singl mec, ali mislim da bi bilo pametnije da preskoci USO, da ne igra jos best of 5
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by bojanaBG View Post
                          sutrasnji OOP, Djokovic preko dana, Roger prvi vecernji mec

                          http://www.protennislive.com/posting/2019/422/op.pdf
                          Zašto li nisam iznenađena?
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • #88
                            Vise sam ciljao na pauzu, ne na vrstu povrede. Uzeo je Rafa off period tad, a mogao je da doigra zavrsni deo sezone, naravno sanirao povrede i rezultati su dosli. Zelim da kazem da nema takmicarske svrhe igrati naredne turnire Andy, vidi se da nije spreman i da ce se samo brukati. Da sad igra sa prva trojca ne bi niti jedan gem uzeo, kriminalan je, ne krece se uopste dobro, nema snage, nema servisa, nema reterna, bukvalno nista nema.
                            OVAKO

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Vise sam ciljao na pauzu, ne na vrstu povrede. Uzeo je Rafa off period tad, a mogao je da doigra zavrsni deo sezone, naravno sanirao povrede i rezultati su dosli. Zelim da kazem da nema takmicarske svrhe igrati naredne turnire Andy, vidi se da nije spreman i da ce se samo brukati. Da sad igra sa prva trojca ne bi niti jedan gem uzeo, kriminalan je, ne krece se uopste dobro, nema snage, nema servisa, nema reterna, bukvalno nista nema.
                              Pa njemu je najbitnije da je zavrsio mec i da sutra kad se probudi nema bolove, to i testira, a ne servis, bh,fh itd.
                              Nije on zaboravio da igra tenis, ali mora da bude siguran da je zdrav, a to ce najlakse kroz takmicarske meceve da utvrdi.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • #90
                                Ma naravno, mora da odigra nesto da vidi gde je i na cemu je. Lako ce da se spremi za sledecu sezonu, ako nema problema
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X